خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره آزمون آیلتس در استرالیا

مشاوره آزمون آیلتس در استرالیا

مشاوره آزمون آیلتس در استرالیا آیلتس مخفف سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی است.

امتحان آیلتس اکنون بیش از 2.5 میلیون نفر در سال برگزار می شود. این دانشگاه توسط دانشگاهها ، شرکتها ، ارگانهای حرفه ای ، مقامات مهاجرت و مؤسسات دولتی در سراسر جهان به عنوان معیار توانایی زبان انگلیسی شناخته شده است.

قالب آزمون آیلتس

دو نوع آزمون مختلف آیلتس وجود دارد:

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

1.ماژول دانشگاهی . ماژول آکادمیک آیلتس برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان در سطح مقطع تحصیلی یا کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد یا دکترا هستند ، طراحی شده است. همچنین توسط کسانی که مایل به کار در حرفه های خاص مانند پزشکی یا دندانپزشکی هستند گرفته شده است.

2.ماژول آموزش عمومی . ماژول آموزش عمومی آیلتس برای کسانی است که امیدوارند به انگلستان ، استرالیا ، نیوزلند یا کانادا مهاجرت کنند ، یا برای کسانی که مایل به تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان زیر سطح مدرک هستند.

مشاوره آزمون آیلتس آنلاین برای هر دو ماژول ، 4 قسمت وجود دارد: خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن. بخش های خواندن و نوشتن برای 2 ماژول متفاوت است ، در حالی که بخش های گوش دادن و صحبت کردن یکسان هستند.

مشاوره آزمون آیلتس تلفنی

خواندن آیلتس (60 دقیقه)

1. ماژول آکادمیک آیلتس: 3 متن طولانی در انواع موضوعات دانشگاهی وجود دارد. آنها معتبر هستند و از روزنامه ها ، ژورنال ها و غیره گرفته می شوند. آنها ممکن است واقعی ، تحلیلی یا مبتنی بر عقاید باشند.

2. ماژول آموزش عمومی آیلتس: یک سری متون کوتاه تر ، واقعی تر – مربوط به زندگی و کار در یک کشور انگلیسی زبان – و یک متن طولانی تر ، پیچیده تر با علاقه عمومی وجود دارد. آنها همچنین متونی معتبر هستند و از یادداشت ها ، اسناد ، مجلات و غیره گرفته شده اند.

مشاوره آزمون آیلتس در استرالیا در هر دو ماژول ، نامزدها باید نکات کلیدی ، اطلاعات مهم را درک کنند ، معنی را درک کنند ، نظر نویسنده را بشناسند و استدلالها را به طور خلاصه خلاصه کنند.

نوشتن آیلتس (60 دقیقه)

1. ماژول علمی آیلتس: داوطلبان باید 2 متن بنویسند. قطعه اول نوشتن گزارش در مورد برخی داده ها مانند جداول آماری یا نمودار است. قطعه دوم مقاله ای است که در آن نامزدها باید به یک نظر یا بیانیه در مورد یک موضوع خاص پاسخ دهند.

2. ماژول آموزش عمومی آیلتس: متقاضیان آزمون نیز باید 2 متن بنویسند. اولین نامه ای است که در پاسخ به یک موقعیت خاص نوشته شده است. مورد دوم مقاله ای است که به یک نظر بیانیه پاسخ می دهد. نوشتن در اینجا می تواند غیر رسمی تر از ماژول دانشگاهی باشد.

مرکز مشاوره آزمون آیلتس

مشاوره آزمون آیلتس در استرالیا نامزدها براساس طیف وسیعی از معیارها مشخص می شوند. این موارد شامل این است که آیا آنها به مجموعه سؤالاتی پاسخ داده اند ، از یک سبک مناسب زبان استفاده کرده اند و افکار خود را به وضوح سازمان داده اند. آنها همچنین در مورد دقت گرامری ، دامنه واژگان و توانایی آنها در ارتباط صحیح ایده ها ، جملات و پاراگراف ها مشخص می شوند.

گوش دادن آیلتس (30 دقیقه)

4 متن وجود دارد که 2 تای آنها در یک زمینه اجتماعی و 2 مقاله در زمینه تحصیلی یا دانشگاهی تر قرار دارند. متن ها ممکن است گفتگو ، بحث یا مونولوگ باشند. انواع لهجه وجود دارد که توسط بلندگوهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

مجریان آزمون باید اطلاعات خاصی را گوش دهند ، اصلی ترین نکته را درک کنند و نظرات و نگرش گوینده ها را درک کنند. انواع مختلفی از سؤال برای پاسخ وجود خواهد داشت.

سخنرانی آیلتس (11-14 دقیقه)

مشاوره آزمون آیلتس

این یک آزمون سخنرانی چهره به چهره با یک امتحان آیلتس است. 3 قسمت برای تست وجود دارد. اولین گفتگوی مقدماتی است. در مرحله دوم ، به کاندیدای 1 دقیقه فرصت داده می شود تا یک سخنرانی کوتاه درباره یک موضوع تهیه کند. در سوم ، امتحان كننده و داوطلب درباره بخش سؤالات مرتبط با موضوع در قسمت 2 بحث خواهند كرد.

نامزدها در توانایی خود برای بیان واضح و دقیق ، پاسخگویی مناسب به سؤالات ، دامنه گرامر و واژگان ، سطح “طبیعی بودن” ، و تلفظ و لحن آنها مشخص شده اند.

آزمون سخنرانی آیلتس ممکن است در روز دیگری با سایر قسمت های امتحان برگزار شود.

نمرات آیلتس

برای امتحان آیلتس هیچ پاس یا خطایی وجود ندارد. در عوض ، شما یک امتیاز باند بین 1 تا 9 دریافت می کنید. این ممکن است شامل نیم امتیاز باشد ، مانند مثال 6.5.

اکثر دانشگاه ها به طور معمول به نمره بین 6 تا 7 نیاز دارند. برخی ممکن است در هر 4 مقاله حداقل نمره کسب کنند.

دوباره امتحان IELTS

مشاوره آزمون آیلتس در استرالیا اگر به نمره مورد نیاز خود نرسیدید ، می توانید به محض احساس آمادگی در انجام این کار ، مجدداً دوباره امتحان کنید. می توانید تست های زیادی را که می خواهید انجام دهید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909