خدمات ما،افتخار ماست

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره خانواده تلفنی چگونه مشکلات خانوادگی خود را حل کنید بیشتر ما آنجا بوده ایم: خانواده ها می توانند بسیار مشکل باشند و مشکلات خانوادگی بسیار دردناک است. با این وجود روش هایی برای حل مشکلات خانوادگی و بازگرداندن صلح به پویا وجود دارد.

زندگی خیلی کوتاه است،

43 52 907 909

مثبت بیاندیشیم

زندگی خیلی کوتاه است تا وقت خود را با منفی بودن نسبت به افرادی که دوستشان دارید ، تلف نکنید. نحوه نزدیک شدن به عضو خانواده و آنچه می گویید می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

صبر کنید تا عصبانی نباشید و درباره این مشکل بحث کنید. مشکلات خانوادگی می تواند بسیار دردناک باشد ، به خصوص در مورد اوقات خانواده محور ، مانند تعطیلات. اگر اعضای خانواده شما مشاجره می کنند ، صبر کردن تا زمانی که همه آرام باشند ، می تواند به شما کمک کند این استدلال را به یک دشمنی تمام عیار ادامه دهد.

وقتی هنوز احساس ناراحتی یا احساساتی می کنید ، درباره مشکل خانواده بحث نکنید. اگر حتی یک شب را صبر کنید ، احتمالاً شدت احساسات تا حدی فروکش می کند ، حتی اگر هنوز ناراضی هستید.

انتظار به شما امکان می دهد به جای منطقی بودن ، به مسئله منطقی نزدیک شوید. اگر قدمی به عقب بردارید و به خودتان فرصت دهید تا قبل از پرداختن به این مسئله به فکر بیایید ، با آن واکنش جدی نخواهید داشت.

نزدیک شدن به کسی هنگام عصبانیت باعث افزایش شدت حول و حوش یک وضعیت سخت در حال حاضر خواهد شد. دلیلی ندارد که بتوانید صبر کنید تا فردا نظر خود را بیان کنید ، بنابراین انگیزه فوری خود را کنترل کنید.

ما همه آنجا بوده ایم؛ همه ما متنی یا ایمیل ارسال کرده ایم که آرزو می کنیم بتوانیم آن را پس بگیریم.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان

تلاش برای پرداختن به یک استدلال یا مشکل خانواده از طریق پیام رسان فوری یا ایمیل بدترین گزینه ممکن است. بحث های حضوری توانایی ، آگاهی و تمایل شما برای فیلتر کردن را بهبود می بخشد.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی : دلیل آن این است که از طریق ارتباطات الکترونیکی نیز به راحتی می توان تن را تفسیر کرد. شاید فکر نکنید که عصبانی به نظر می رسید ، اما ممکن است از متن به شخص دریافت کننده آن عصبانی شوید.

به جای ارسال یک متن ، تلفن را بردارید یا بهتر است یک جلسه حضوری ترتیب دهید. ارتباطات الکترونیکی به معنای آن است که مردم سنگ های لمسی زبان بدن را از دست می دهند ، که می تواند همدلی را منتقل کرده و از گفتگوی دردناک کم کند.

حل مشکلات خانوادگی

برای دریافت مشاوره

43 52 907 909

مردم چیزهایی را از طریق ارتباطات الکترونیکی می گویند که هرگز به چهره شخص دیگری نمی گفتند ، که دلیل دیگری برای جلوگیری از آن است.

تقصیر همه ، از جمله خود شما را بپذیرید. آنها می گویند خون از آب ضخیم تر است ، و شما می توانید دوستان خود را انتخاب کنید اما خانواده شما نیستند. ممکن است شما بتوانید مردم را از بین ببرید ، اما می تواند باعث درد بیشتر در جاده شود.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی : درک این موضوع که اعضای خانواده دارای عیب و نقص هستند ، اما شما هنوز هم می توانید آنها را دوست داشته باشید ، اولین قدم برای رفع مشکلات دیرینه است. سعی کنید بفهمید که چرا آنها ممکن است عمل کنند یا فکر می کنند که راه خود را انجام می دهند ، زیرا این می تواند بازتابی از خود باشد نه شما.

اشتباهات خود را نیز بپذیرید. هنگامی که آن را سزاوار آن هستید سرزنش کنید. سعی کنید مسائل خانوادگی را به عنوان همه یا هیچ چیز معادلاتی نبینید که فردی در آن اشتباه است و شخص دیگری (شاید شما) درست باشد. درعوض ، سعی کنید مناطق خاکستری را درک کنید. تفاوت های ظریف مهیج است!

این می تواند شگفتی باشد که اولین کسی باشد که عذرخواهی می کند حتی اگر واقعاً فکر نکنید که کار اشتباهی انجام داده اید. مثلاً بگویید ، “می توانم ببینم شما ناراحت هستید.

مرکز مشاوره

گروه مالیم

و اگرچه این برای من نیز سخت بوده است ، متاسفم. من واقعاً می خواهم این مسئله را برطرف کنم ، بنابراین به من اطلاع دهید که چگونه می توانم این کار را انجام دهم. ” به این ترتیب اگر یکی از اعضای خانواده به ادامه ی فئودو بپردازید ، حداقل می توانید بگویید که شما از جاده بلند رفتید.

شماره مشاوره خانواده تلفنی

از بازی سرزنش خودداری کنید. هنگام صحبت با خانواده ، زبان خود را حفظ کنید. از استفاده از زبانی که باعث سرزنش هر یک از اعضای خانواده شما شده یا احساس منفی می کنید خودداری کنید. منفی یک چرخه شرور است.

این بدان معنی است که از کلمات قضاوت یا نام بردن از نام خانوادگی اجتناب کنید یعنی اجتناب از سخنان متهم کننده ای که با لحنی عصبانی گفته می شود. سرزنش دیگران باعث می شود آنها دفاعی و مستعد مقابله با حمله شوند ، که این بحث را وخیم تر می کند.

از لزوم “پیروزی” برهان در مورد مشکل خانواده خودداری کنید. درعوض ، سعی کنید بپذیرید که دو یا چند روش برای دیدن نکته وجود دارد. برای حل مسئله با هم برنامه ای تهیه کنید.

با مشکلات خانوادگی بصورت حضوری برخورد کنید.

سپس بر سازماندهی فعالیت هایی که می توانید در کنار هم تفریح ​​کنید ، تمرکز کنید و از هر چیزی که می تواند به عنوان یک “ماشه” استفاده شود ، اجتناب کنید و مجدداً این مشکل را انجام دهید. طرف های جدید اعضای خانواده خود و روش های جدید ارتباط با آنها را کاوش کنید.

لحن و صدای خود را آرام و مدولار نگه دارید ، بلند و ناراحت نشوید. با آرامش و روشمند نکات خود را توضیح دهید ، اما با همدلی با شخص دیگر. همیشه سعی کنید خود را در کفش های اعضای خانواده قرار دهید. سعی کنید برای خنک کردن این استدلال با بیان نظرهای مصالحه مانند “من نظر شما را می بینم”.

مشاوره تلفنی و اینکه از اعضای خانواده که به شما ستم کرده اند ، ببخشید. این می تواند یک امر بسیار دشوار باشد. بسیار سخت است که شخص ، عضو خانواده را ببخشیم یا نه ، که فکر می کنیم به ما خطا کرده است. با اعضای خانواده ، چنین احساساتی می تواند حتی عمیق تر شود.

با این وجود ، در نهایت بخشش به معنای رهایی خود از ماهیت فاسد اختلاف است. بخشش اعضای خانواده در مورد رها کردن گذشته است تا بتوانید آینده سالم تری ایجاد کنید که عاری از تنش و استرس باشد.

شماره مشاوره خانواده تلفنی رایگان

اگر عضو خانواده به آسانی مقصر دانستن آنچه باعث ایجاد مشکل شده است ، به خانواده خود بگویید که او را ببخشید. این را با همدلی بگویید. خیلی طول خواهد کشید.

تماس فقط ازطریق تلفن ثابت بدون پیش شماره

43 52 907 909

به یاد داشته باشید که هر انسانی ناقص است و در سفر زندگی به یک زمان و در دیگری نیاز به بخشش دارد. این شامل شماست ، احتمالاً ، در بعضی مقاطع.

مشکل واقعی را شناسایی کنید. سعی کنید بفهمید که واقعاً چه خبر است. شاید شما با مشکلات سلامتی یا مشکلات شخصی که از خانواده خود پنهان کرده اید ، دست و پنجه نرم می کنید. یا شاید همه شما نسبت به یک عزیزی که درگذشته است غمگین شوید. مسئله واقعی مورد نظر را در نظر بگیرید ، زیرا این امر به شما امکان می دهد تا بهتر به آن رسیدگی کنید.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی : ممکن است لازم باشد در اینجا در برخی از تحلیل های خود شرکت کنید. چرا مسئله خودم را از خانواده ام پنهان می کنم؟ چرا از این مسئله خانوادگی بسیار ناراحت هستم؟ به عنوان مثال ، شاید شما در مورد چگونگی خرج کردن مادر خود با نگرانی های مالی دست و پنجه نرم کنید. سپس ممکن است متوجه شوید که نگران هستید زیرا نمی خواهید او به هیچ وجه برای حمایت از مالی خود پایان ندهد ، زیرا وسایلی برای تأمین او ندارید.

آنچه دیگران فکر می کنند را تصور نکنید. شما باید با آنها صحبت کنید تا دریابید که واقعاً چه فکر می کنند. از شایعات در مورد افراد دیگر خانواده خودداری کنید زیرا احتمالاً این امر به آنها باز می گردد و باعث بدتر شدن آن می شود. روی علل تمرکز کنید ، نه بر علائم.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

با این وجود ، ممکن است یکی از اعضای خانواده قابل اعتماد مانند والدین یا خواهر و برادر دیگری بتواند به شما کمک کند تا بفهمید که واقعاً چه خبر است ، بنابراین خوب است که با آنها صحبت کنید به شکلی صمیمانه و طراحی شده برای حل یا حل مسئله .

تشخیص دهید که چه موقع باید مشکلات خانوادگی مورد بحث قرار گیرد.

چه زمانی یک مشکل خانوادگی به حدی رسیده است که باید برطرف شود؟ علائم واضحی درمورد مشکلات خانوادگی و روابط وجود دارد که از کنترل خارج شده اند و نیاز به بحث و گفتگو دارند ، از جمله بحث و گفتگوهای مکرر ، اختلاف نظرها ، طغیان عصبانی ، دوری از دیگران ، ختم برخی اعضای خانواده و در بدترین حالت درگیری های جسمی.

برخی از مشکلات خانوادگی می تواند ناشی از اختلاف عقاید باشد ، مانند ارزشهای فرهنگی متفاوت و عقاید. ممکن است والدین و فرزندان نتوانند در مورد انتخاب سبک زندگی و ترجیحات شخصی یا اعتقادات به توافق برسند.

سایر مشکلات خانوادگی ناشی از سوء مصرف مواد ، مشکلات بهداشت روان ، قلدری ، عدم اعتماد به نفس ، تغییر در شرایط خانوادگی ، مسائل مالی ، استرس ، مسائل مربوط به جنسی و حسادت است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909