خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره خانواده رایگان در شهرضا

مشاوره خانواده رایگان در شهرضا

مشاوره خانواده رایگان در شهرضا اگر در رابطه با هر نوع سو استفاده ای روبرو هستید ، این نشانه این است که باید کنار بروید و رابطه باید از لحظه شروع آن پایان می یافت.

این رابطه ای نیست که بر اساس عشق واقعی عاشقانه بنا شده باشد. گرفتار این تصور نشوید که تنها نوع سو استفاده ای که مجاز به جدایی است ، سو استفاده فیزیکی است.

سو استفاده عاطفی و سو استفاده کلامی در یک رابطه خوب نیست و چیزی نیست که شما باید برای آن ایستادگی کنید.

همچنین ، باید به یاد داشته باشید که سو استفاده جنسی نیز می تواند در یک رابطه باشد.

فقط به این دلیل که قرار ملاقات دارید یا ازدواج می کنید به آن شخص این امتیاز را نمی دهد که رضایت یا عدم رضایت شما را نادیده بگیرد.

مشاوره خانواده رایگان در شهرضا تلفنی

اگر در یک رابطه سو استفاده کننده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که خود را به جایی برسانید که در آن ایمن باشید.

همچنین مهم است که شما از شخصی که تجربه کمک به ترک روابط سواستفاده را دارد ، مشاوره بگیرید.

حتی اگر به نظر می رسد کاری که انجام آن آسان است اما اغلب به این دلیل نیست که فردی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد.

مشاوره خانواده رایگان در شهرضا

معمولاً با عزت نفس پایین دست و پنجه نرم می کند و تلاش می کند تا تشخیص دهد که این مسئله به اندازه واقعی است.

شما لیاقت هر نوع سو استفاده را ندارید و نیستید. اگر کسی از شما سو استفاده می کند ، ارزش اوقات و عشق شما را ندارد.

وقتی احساس می کنید نظر شما اهمیتی ندارد
وقتی نظر شما مهم نیست ، این نشانه آن است که فرد به شما احترام نمی گذارد.

مشاوره خانواده رایگان در شهرضا آنلاین

اگر متوجه شدید که دائماً مجبور نیستید فعالیتهایی را که انجام می شود ، مکانهایی که بازدید می کنید یا کاری که با اوقات خود در یک رابطه انجام می دهید انتخاب کنید ، این یک رابطه سالم نیست.

روابط سالم بر اساس دادن و گرفتن شکل گرفته است. شما دائماً راه خود را نخواهید گرفت ، اما اگر هرگز نظرتان مهم نیست ، تا آخر رابطه خوبی نیست.

احساس می کنید اگرچه نمی توانید به شخص مقابل اعتماد کنید
اگر نمی توانید به طرف مقابل اعتماد کنید ، ایجاد یک رابطه طولانی مدت یا کوتاه مدت بسیار دشوار است.

اگر می دانید که آنها چیزهایی را از شما پنهان می کنند یا در گذشته این موارد را پشت سر گذاشته اند ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که از رابطه دور شوید.

شما می خواهید در طولانی مدت در وقت و دلسردی خود صرفه جویی کنید.

اگر اعتماد در رابطه شما شکسته شده است اما شما نمی خواهید از آن دور شوید ، پس لازم است که مشاوره بگیرید تا بیاموزید چگونه اعتماد مجدد خود را دوباره ایجاد کنید.

مرکز مشاوره روانشناسی خانواده در شهرضا

این شامل شخص دیگری می شود تا تغییرات لازم را برای کمک به شما در اعتماد دوباره به او ایجاد کند. اگر آنها تمایلی به انجام این کار ندارند ، شما همچنان در روابط خود به مبارزه ادامه خواهید داد.

احساس اینکه شما تغییر کرده اید – در مورد شریک زندگی خود متفاوت عمل می کنید
اگر متوجه شدید که مرتباً درمورد مهم خود غیر از آنچه در کنار خانواده ، دوستان یا همکاران خود انجام می دهید ، متفاوت عمل می کنید ، این یک نشانه قوی است که شما باید دور شوید.

این معمولاً نشان می دهد که شما با شریک زندگی خود احساس راحتی نمی کنید یا آنها به شما اعلام کرده اند که آنها نمی خواهند شما با این روشها رفتار کنید.

اگر نمی توانید با شخصی که با او رابطه دارید خود باشید ، پس نباید رابطه طولانی مدت با او داشته باشید.

حال ، یک استثنا در این مورد این است که اگر دلیل متفاوت شما در رابطه با افراد دیگر این است که سعی می کنید با آنها منطبق شوید ، این مسئله مسئله دیگری است که باید جدا از رابطه خود به آن بپردازید.

شماره مشاور خانواده رایگان شهرضا

چه موقع برای سلامت روان خود کمک بگیرید – شما لیاقت خوشبختی را دارید
موقعیت های مختلفی وجود دارد که صحبت با یک درمانگر و مشاوره می تواند به شما کمک کند.

اگر می دانید که زمان فرار از رابطه فرا رسیده است اما در واقع با ادامه دادن به آن مشکل دارید ، یافتن یک درمانگر می تواند به شما کمک کند تا احساسات خود را برطرف کرده و برنامه ای تهیه کنید.

اگر می خواهید در یک رابطه طولانی مدت که در آن سختی می کشید بمانید ، یک درمانگر می تواند به هر دوی شما کمک کند مهارت های مهمی را برای بهبود روابط خود بیاموزید.

اگر بعد از اینکه از یک رابطه نامناسب خارج شدید ، دوباره می توانید خود را پیدا کنید ، گفتگو با یک درمانگر می تواند راهی عالی برای کار در موقعیت هایی باشد که در آن گذرانده اید و کشف مجدد شخص شما است.

دستیابی به یافتن یک درمانگر می تواند گام مهمی در کمک به شما برای بهبود عزت نفس ، رشد اعتماد به نفس و حرکت به روشی مثبت باشد.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

نتیجه گیری – چگونه از شخصی که دوستش دارید دور شوید
اگر کسی را دوست دارید ، اما احساس می کنید وقت آن است که حرکت کنید و از عشق و رابطه دور شوید ، امیدوارم که توصیه های این مقاله به شما کمک کند تا در تصمیم گیری راحت تر باشید.

از طرف دیگر ، ممکن است احساس اجباری کنید که سعی کنید به رابطه خود ادامه دهید و با کمک و تلاش برای بهبود آن رابطه و یافتن یک درمانگر.

یافتن یک درمانگر می تواند مهارت های ارتباطی لازم برای یک رابطه سالم و شاد را به شما بیاموزد و همچنین می تواند مهارت های کنار آمدن را برای شما فراهم کند .

که اگر تصمیم به پایان دادن به رابطه ، کار بر روی سلامت روان خود و تلاش برای پیشرفت دارید ، می توانید از آنها استفاده کنید. به سوی آینده.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909