خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره ترک خود ارضایی رایگان

مشاوره ترک خود ارضایی رایگان

مشاوره ترک خود ارضایی رایگان تلفنی آنلاین رضایت جنسی یا ارگاسم به عنوان میل جنسی و در نهایت لذت جنسی تعریف می شود. خودارضایی ها به عنوان یک تجربه جنسی عادی به محل لذت جنسی می رسند. البته، عمل جنسی باعث جذابیت جنسی نمی شود، بنابراین درک کامل رفتار جنسی لازم است.

با پیشرفت تکنولوژی و اطلاعات، روش های زیادی برای افزایش لذت از طریق رابطه جنسی معرفی شده است. تقریباً هر کسی که همجنسگرا یا لزبین است می تواند خودارضایی کند.

دریافت مشاوره ترک خود ارضایی رایگان

رضایت از خود فراتر از نژاد و جنسیت است. حتی افراد همجنسگرا و متاهل گاهی اوقات درگیر فعالیت جنسی می شوند. خودارضایی نیز نتیجه بلوغ و تغییرات فیزیکی است.

روانشناسی اعتیاد به خودارضایی

دو عامل در اعتیاد به خودشیفتگی نقش دارند: دوپامین و اندورفین. دوپامین یک انتقال دهنده عصبی است. اندورفین ها مواد شیمیایی هستند که بدن برای مقابله با استرس و تنش در بدن شما استفاده می کند و باعث آرامش و رفاه می شود.

در طول خودارضایی، دوپامین آزاد می شود و سطوح شدید لذت جنسی را تجربه می کند. پس از اوج لذت، اندورفین ترشح می شود که باعث می شود فرد احساس رضایت و گاهی خواب آلودگی کند.

زمانی که فرد بر این احساسات تکیه می کند و از آنها برای فرار از فشارها و استرس های زندگی یا مدیریت مشکلات عاطفی استفاده می کند، شرایط اعتیاد باید خودشکوفایی باشد.

عادت ارضای خود اگر به عنوان راهی برای تسکین احساسات منفی و مقابله با چالش های زندگی استفاده شود، می تواند باعث اضطراب شود.

عواقب عادت خودارضایی

خطرات کنترل بیش از حد چیست؟

عوامل خطر برای تجاوزات جنسی عبارتند از:

تماشای پورن و اعتیاد به پورن

انتظارات جنسی غیر واقعی به دلیل کلیشه هایی که منجر به فروپاشی و گسست در ازدواج آنها می شود.

اعتماد به نفس پایین و کسب رفتار اجتماعی

برای سوزاندن بدن

داشتن رابطه جنسی بیش از حد می تواند یک مشکل بزرگ باشد. بنابراین به آن رفتار اجباری می گویند. اعتیاد به خودارضایی می تواند عواقب مختلفی داشته باشد:

شماره مشاوره ترک خود ارضایی رایگان

این منجر به بازگشت به کار و زندگی خانوادگی می شود، زیرا فرد زمان و انرژی بیشتری را صرف ارضای خود می کند تا درگیر شدن در کار سازنده.

این رفتار بر خانواده و همچنین روابط بین فردی تأثیر می گذارد و منجر به تبعیض، فریب و بی اعتمادی می شود که به نوبه خود منجر به فروپاشی روابط می شود.

فردی که بیش از حد برای رضایت خود انجام می دهد، ممکن است احساسات غیر واقعی نسبت به شریک یا شریک جنسی خود داشته باشد.

چنین انتظاراتی منجر به شکست زناشویی، سرخوردگی خانواده و در نهایت نفرت جنسی مسری می شود.

از نظر روانی، استرس ناشی از این رفتار باعث ایجاد احساس شرم و گناه می شود. چنین افرادی اعتماد به نفس کمتری دارند و کمتر به رفتارهای پرخاشگرانه دست می زنند، زیرا آنها از خود ارضایی اخلاقی و عدم درگیری جنسی […] نوجوانان معتاد معمولی قادر به یادگیری نیستند و همچنین در مدرسه رنج می برند.

گاهی هم برای تحریک جنسی جلوی دوستانشان سکس می کنند. این همچنین منجر به مکالمات جنسی صریح حتی در حضور بزرگسالان یا غریبه ها می شود.

فشار رضایت از خود همچنین می تواند منجر به درگیری بین فرزندان و والدین شود و می تواند منجر به عادت های بد دیگری مانند مصرف مواد مخدر برای مقابله با استرس در خانه یا مدرسه شود.

هنگامی که فرد به دنبال ابزار جدیدی برای ارضای جنسی است، اعتیاد به جنسی می تواند منجر به تغییر در میل جنسی شود.

این مشکل در مردان می‌تواند منجر به فعالیت‌های جنسی مانند تماشای پورنوگرافی کودکان، نگاه کردن از پنجره‌ها یا کلیدها فقط برای دیدن بدن برهنه و حتی تجاوز به فرزندانشان برای رضایت از تمایلات جنسی آنها شود. زنان همچنین می توانند از نظر جنسی بی بند و بار باشند و کارهای مختلفی برای ارضای تمایلات جنسی خود انجام دهند.

آسیب باروری یکی دیگر از پیامدهای سوء استفاده جنسی است. این امر به ویژه برای کسانی که در حالی که احساس خوبی دارند از روان کننده خوب استفاده نمی کنند صادق است.

همه این مشکلات ناشی از هیجان بیش از حد است. اعتیاد به خودارضایی یک رفتار خصمانه است که نیاز به درمان مناسب برای آن دارد

تفاوت بین جنسیت مرد و زن در خودارضایی

تفاوت معنی داری بین رابطه جنسی زن و مرد وجود ندارد. خودارضایی مردان معمولاً شامل لمس یا مالیدن آلت تناسلی تا رسیدن به ارگاسم است.

همچنین تعدادی از افراد هستند که از عروسک های جنسی برای رابطه جنسی و لذت جنسی استفاده می کنند.

در زنان، آمیزش جنسی شامل برانگیختگی است، زیرا زنان از این طریق به ارگاسم و لذت می رسند. زنان نیز مانند مردان از برخی دست ها و برخی از اسباب بازی های جنسی مانند ویبره استفاده می کنند.

جامعه بیشتر از خود رضایت مردان را می پذیرد تا زنان. این به مسئله درک متفاوت زن و مرد از آزادی جنسی برمی گردد.

در نتیجه، بسیاری از زنان از ترس از قضاوت جامعه از صحبت در مورد تمایلات جنسی خود اجتناب می کنند. از نظر پزشکی، زنان نیز می توانند در طول رابطه جنسی مبتلا شوند. استفاده از بزاق به عنوان روان کننده در طول رابطه جنسی می تواند باعث گسترش باکتری در واژن و عفونت شود.

مطالعات نشان داده است که عادات قمار در مردان بیشتر از زنان است. پس از مصاحبه با نزدیک به 3000 نفر، یک تیم تحقیقاتی از انجمن تجاوز جنسی دریافتند که 41.7 درصد از زنان در مقایسه با 63.3 درصد از مردان در آن سال، خودارضایی کرده اند.

بر اساس گزارش جنوس در مورد سکس توسط ساموئل و سینتیا یانوس، 10 درصد از زنان مورد بررسی گهگاه (چند بار در هفته) خودارضایی می کنند. این نمونه 25 درصد مرد است.

آمار اعتیاد به خودارضایی

نتایج نشان داد که مردان بیشتر از زنان به رابطه جنسی عادت داشتند. مردان بین 18 تا 30 سال اکثر مجرمان جنسی را تشکیل می دهند.

این آمار بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط سازمان Promise Keepers است و این مطالعه همچنین نشان می دهد که فشار برای داشتن رابطه جنسی در بین افراد مذهبی به همان اندازه که در بین افرادی که به چیزهای مربوط به مذهب اهمیت نمی دهند رایج است.

افراد جوان تر به دلیل پورنوگرافی آنلاین بیشتر به فعالیت جنسی می پردازند. گاهی اوقات پسران 10 ساله برای لذت جنسی با اندام تناسلی خود بازی می کنند.

چه کسانی از تجاوز جنسی رنج می برند؟

به گفته Promise Keepers، مردان بین 18 تا 30 سال بیشتر از هر گروه سنی دیگری تمایل به رابطه جنسی دارند. امروزه با در دسترس بودن پورنوگرافی در اینترنت، برای جوانان آسان است که برای لذت بردن از آن لذت ببرند.

چگونه با عادات خودارضایی کنار بیاییم؟

چگونه می توانیم از رضایت بیش از حد دست برداریم؟

نکاتی برای اعتیاد به خودارضایی عبارتند از:

شرکت در برنامه های داوطلبانه

شرکت در فعالیت های بدنی

در مورد خلاقیت مانند هنر یا نوشتن بیاموزید

ورزش صبحگاهی

تنها نباش

با دیگران ارتباط برقرار کنید

حذف پورن از کامپیوتر

استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی

مشاوره ترک خود ارضایی رایگان !

رضایت بیش از حد را می توان با ترکیب فعالیت های مختلف کاهش داد.

شما می توانید یک نمایندگی پیدا کنید. مانند برنامه های داوطلبانه، شرکت در ورزش و کشف مهارت های خلاقانه خود مانند هنر یا نوشتن.

اگر می‌خواهید قبل از کار بیشتر به آن رسیدگی کنید، حدود ساعت 2 صبح کار دیگری برای استراحت پیدا کنید.

همچنین بهتر است از تنهایی و تماس دوری کنید. اگر در تلفن یا رایانه خود پورنوگرافی دارید، آن را حذف کنید. این یک گام مهم است.

نگرش مثبت ایجاد کنید و باور داشته باشید که اعتیاد شما قابل کنترل است. همچنین صحبت با خانواده یا دوستان در مورد وضعیت خود و مشورت با مشاوران توصیه نمی شود.

بسیاری از افراد از تجاوز جنسی رنج می برند اما اغلب مشکل خود را نمی پذیرند. اولین قدم برای غلبه بر رضایت، اعتراف به وجود چنین مشکلی است. سپس می توانید سعی کنید با آن مقابله کنید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909