خدمات ما،افتخار ماست

مشاور خانواده خیانت زن

مشاور خانواده خیانت زن

مشاور خانواده خیانت زن تلفنی رایگان که در مور د خیانت همسر به شوهر آنلاین باید موضوع دیگر این است كه خیانت زنان در این زوجین با درآمد دوگانه بسیار بیشتر شده است. زنان به دنبال یک شریک رابطه هستند که بسیار نقل قول از نوع ، پسری جذاب باشد ، مانند آن پسر کلیشه ای تر ، وقتی شوهر نرمتر است ، بیشتر به نقش های سنتی زن جنسیتی متمایل است – شاید آشپزی و خانواده ، یا شخص مراقبت از کودک ، اشاره کنید.

شما می دانید ، من فکر می کنم بسیاری از آن زوج ها ، مرد در نهایت به این نتیجه می رسد ، شما هم می دانید که با برخی از الکل ها نیز دست و پنجه نرم می کند. من گمان می کنم این موارد می توانند به طور بالقوه بهم پیوسته باشند.

كنجكاو خواهم بود كه ببينم نوعي سازگاري مردانه براي تشخيص اينكه با هنجارهاي باقيمانده جنسيت نسل هاي جلوتر از ما چه كنيم.

من تصور می کنم روند هزاره ای که زنان با پشت سر گذاشتن مردان با تحصیلات شروع به تولید می کنند ، به نسل منتقل شود.

این قدرت اقتصادی که زنان همچنان در دنیای حرفه ای از آن استقبال می کنند ، بخشی از آنچه زوجین مجبور به ادامه کار هستند خواهد بود.

پیمایش در 10 ، 20 سال آینده ، به عنوان یک زوج درمانگر ، بیشتر و بیشتر زنهای نان آور نان آور را می بینیم که سعی می کنند نحوه سازگاری با این نقش های جنسیتی جدید را دنبال کنند.

مشاور خانواده خیانت زن تلفنی

امیلی ، از چه مراحل بالینی استفاده می کنید یا آنها را با زوجی که می خواهند دوباره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند بعد از اینکه این مشکلات را نشان دادند ، به اشتراک می گذارید؟

ما از کجا شروع می کنیم؟ برخی از استراتژی ها و ابزارهایی که برخی از شنوندگان ما در این تماس می توانند واقعاً امتحان کنند و ببینند مفید هستند ، چه خواهد بود؟

ا.ك: مطمئنا یکی از چیزهای بزرگی که من در مورد آن صحبت کردم (و من فکر می کنم واقعاً این موضوع را از یکی از درمانگران ما در موسسه خانواده ، دکتر الکساندرا سلیمان ، که همچنین به ما آموزش داد و کلاس “ازدواج ” ما را نیز تدریس می کند) دزدیدم) این است که ازدواج قوه مجریه خانواده است.

مشاور خانواده خیانت زن

بنابراین اولویت بندی مجدد ، بازگرداندن قدرت به قوه مجریه و تلاش برای زن و شوهر بودن در مقابل کودک محوری را در نظر بگیرید.

داشتن یک ازدواج یا مشارکت قوی در خانه در واقع به بچه ها کمک می کند. من سعی می کنم به آنها کمک کنم دوباره ارزیابی کنند که چگونه می توانند ازدواج خود را بالاتر از زمان فرزند قرار دهند.

مشاور خانواده خیانت زن رایگان

شاید به نظر برسد که اولویت بندی مجدد در آخر هفته انجام شود تا فقط فعالیت کودک ، بعد از فعالیت کودک ، بعد از فعالیت کودک نباشد.

اك: بنابراین ، بخشی از آنچه كه من به آنها كمك می كنم عقب نشینی كنند و تشخیص دهند نیز این است كه بسیاری از زوجین ، به ویژه هنگامی كه هر دو كار می كنند ، احساس گناه می كنند كه اینقدر وقت با بچه خود نمی گذرانند.

بنابراین ، وقتی به خانه می رسند ، همه دنیا را به گرد بچه می اندازند ، درست است؟ شام در حدود برنامه شام ​​کودک است و آنها وعده های غذایی خود را در جایی بین دزدکی حرکت می کنند.

اِك: می دانید ، پس همه چیز در مورد زمان حمام و زمان خواب و همه این موارد است. اگر چند فرزند دارید ، ممکن است در زمان خواب به طور مرتب باشند.

من فکر می کنم بسیاری از زوج های من احساس می کنند که مجبورند همیشه ارتباط برقرار کنند و مستقیماً با فرزندانشان بازی کنند. نمی دانم این را هم زیاد شنیده اید یا نه.

اك: در بسیاری از مواقع ، آنچه آنها را تشویق می كنم این است كه می توانید شام درست كنید و از بچه خود بخواهید كه در آشپزخانه با شما بازی كند و در واقع نیازی به تعامل با كودك ندارید.

مرکز مشاور خانواده خیانت زن

من طرفدار بزرگی از بچه ها هستم که کارهای خانه دارند ، بنابراین بچه را وادار کنید که میز را بچیند یا میز را جدا کند ، بنابراین شما با کودک خود تعامل دارید ، اما این به شما کمک می کند تا خانواده را بدون احساس و مدیریت اداره کنید.

مثل اینکه ما باید 100٪ با بچه هایمان همراه باشیم. و بعد ، وقتی آنها در رختخواب قرار گرفتند ، ما ظرف ها و همه وسایل بزرگسالان را درست می کنیم. در مقابل مانند شما می توانید کارهای بزرگسالان و کارهای کودک را همزمان انجام دهید.

اِك: یك مطالعه وجود داشت ، من فكر می كنم در انگلستان بود كه آنها كودكان و والدین و زمان كیفیت را بررسی كردند و دریافتند كه كودكان زمان كیفیت را به عنوان مواردی مانند دویدن به فروشگاه یا رفتن به تارگت با والدین خود گزارش می دهند.

بسیاری از زوج های من ، به خصوص زوج هایی که کمی توانایی بیشتری دارند ، احساس می کنند که باید آخر هفته یا هر چیز دیگری به جایی بروند یا به یک موزه بروند.

مرکز مشاوره حل مشکلات خانوادگی

اك: در بسیاری از مواقع ، مثل من است ، نه ، بچه شما فقط می خواهد با شما به برود ، این می تواند زمان كیفیتی برای كودك شما باشد. اما والدین مانند این هستند که: “خوب ، این به حساب نمی آید. من همین وظایفم را اداره می کنم.” اما اینطور است.

وقتی کارهای شما تمام شد ، بچه ها می توانند در اتاق بازی خود بازی کنند در حالی که شما در بزرگسالی می توانید زمان اتصال داشته باشید ، مانند نشستن با یک فنجان قهوه.

اِك: بله ، این یكی از بزرگترین هایی است كه من می گویم. مورد دیگری که من به بسیاری از مشتریان می گویم افزایش تشریفات آستانه است.

ما از بسیاری از تحقیقات می دانیم که داشتن چنین نوع تشریفاتی در اطراف نقاط اتصال هنگام ورود یا خارج شدن از فضا با هم ، به بیشتر زوجین کمک می کند احساس ارتباط بیشتری داشته باشند.

مشاوره مشکلات زناشویی آنلاین

عمدا داشتن در حین خداحافظی قبل از عزیمت برای کار ، دیدن اینکه آیا می توانید یک آغوش را بپیچید ، یا حتی یک بوسه روی گونه داشته باشید ، یا آن نقطه را مانند آن تشریف بیاورید ، ما در یک فضای جداگانه قرار می گیریم ، یا دوباره به آنجا برمی گردیم فضای مشابه با هم

اِك: باز هم ، من فكر می كنم در بسیاری از مواقع با بچه ها ، وقتی به خانه می رسیم ، انجام اولویت آداب با فرزند خود را در اولویت قرار دادن ، آسان است.

مانند ، متوقف کردن و در آغوش گرفتن فرزند خود برای یک روز ، و ترک همسرتان به نوعی در اتاق دیگر ، بدون مراقبت. بنابراین ، در مورد آن نیز بیشتر تعمق داشتن.

بله عالیه. شما همچنین برای خود زوجین بحث کردید ، یک مداخله شناختی در درک نقش ها و صحبت کردن در مورد نقش های آنها. آیا می خواهید در مورد آن کمی بیشتر بگویید؟

ا.ك: مطمئنا بسیاری از مواردی که من سعی می کنم به زوجین کمک کنم فضایی ایجاد شود این است که از طریق زندگی واقعی ازدواج آنها و اینکه چه کسانی چه نقشی را انجام می دهند و چگونه واقعاً می توانند برابری بیشتری داشته باشند ، فکر می کنم.

بهترین مشاوره خانواده و خیانت در تهران

می دانید ، من واقعاً در صحبت کردن با زوجین در مورد برابری ، در مقابل ، برابری بسیار بزرگ هستم زیرا ممکن است هرگز برابر نباشد.

اگر آنها در حال انجام کارهایی هستند که از کمک به خانواده احساس خوبی دارند و یک مکالمه مشترک دارند.

ممکن است اینگونه نباشد که زن بهترین فرد برای مراقبت از کودکان باشد و صحبت کردن و باز کردن چمدان ها با یکدیگر به معنای داشتن مالکیت پسر برای آن باشد ، چه در داخل خود این شخص والدین بهتر در انجام این کار باشد.

اِك: اما همچنین ، چگونگی صحبت آنها در مورد این موضوع به عنوان یك زن و شوهر و آنچه ممكن است در اطراف شرمساری برای آنها به وجود بیاید یا احساس خوبی نسبت به آنچه انجام می دهند ، باشد.

بنابراین ، کمی از آنها به آنها کمک می کند آنچه را که واقعاً فکر می کنند در آن خوب هستند ، در مقابل آنچه احساس می کنند بیرون به آنها می گوید باید در آن خوب باشند ، در مقابل آنچه که در مورد نحوه اداره خانواده ، خانواده خود احساس خوبی دارند.

و رابطه با هم بعضی اوقات آن چیزها با هم تلاقی می کنند و گاهی هم نمی شوند. گاهی اوقات ، ما یک نمودار رسم می کنیم تا آنها بتوانند ببینند که کجا با هم تداخل دارد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909