خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره فانتزی جنسی

مشاوره فانتزی جنسی

مشاوره فانتزی جنسی تلفنی آنلاین که تخیلات جنسی؛ آیا طبیعی است یا آسیب شناسی؟ فانتزی جنسی دقیقاً چیست؟ جذاب ترین جنبه فانتزی جنسی این است که کمی مرزها را جابجا می کند و به شما امکان می دهد چیزهای کمیاب تر را تصور کنید.

بسیاری از مردم از تخیلات جنسی خود خجالت می کشند و متوجه نمی شوند که آنها گاهی اوقات خود به خود هستند.

کارشناسان بر این باورند که هر چه بیشتر در مورد فانتزی های جنسی خود صحبت کنیم، کمتر احساس گناه به خاطر داشتن این تجربیات سخت و عجیب می کنیم.

مشاوره فانتزی جنسی

تحقیقات نشان داده است که بیشتر تغییرات در روان جنسی ما کاملاً تخیلی است و معنای عمیق تری ندارد. بنابراین اگر متوجه می‌شوید که دائماً در مورد خود و شریک زندگی‌تان تغییراتی ایجاد می‌کنید که می‌خواهید در زندگی واقعی تغییر دهید، این موارد ممکن است ارزشمند باشد که به یک روانشناس یا روانشناس بروید.

مشاوره فانتزی جنسی تلفنی

در حال حاضر بیش از 10 نظریه مختلف جنسی وجود دارد که برخی از آنها ممکن است. این ایده ها در مورد ازدواج به یک رابطه صمیمی و رضایت بخش جنسی مربوط می شود.

در حالی که انجام کارهای دیگر چیزی جز نابودی یک ازدواج سالم نیست. بنابراین، همجنس گرایی نوعی اختلال روانی محسوب می شود.

از فانتزی های جنسی غیر معمول می توان به تقسیم بندی زوج و سوم شخص Mfm (دو مرد و یک زن) اشاره کرد.

بنابراین فقط به این دلیل که فکر می کنید چیزی به این معنی نیست که باید به آن عمل کنید. اگر ازدواج شما شاد است و به گونه ای رابطه جنسی دارید که گویی همسرتان خیانت می کند، به این دلیل نیست که ذهن شما سعی دارد به شما بگوید که با شخص دیگری خوشحال خواهید شد.

اگر عدم اعتماد به نفس یا ترس از ترک جنسی شما را از تجربه برخی از تخیلات جنسی باز می دارد، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که با یک درمانگر کار کنید تا نحوه برخورد با این خیالات را بیاموزید.

مشاوره فانتزی جنسی آنلاین

دلایل تخیلات جنسی
بنابراین، برای پاسخ به این سوال که فانتزی جنسی چیست؟ به یک معنا، نوعی ایده فکری است که همیشه قدرت اجرای آن را ندارد. اساساً، تا زمانی که رابطه جنسی مورد نظر شما از نظر روحی و جسمی برای همسر یا شریک زندگی شما مضر نباشد و خیانت زناشویی یا غیر آن نباشد، شخصی وجود دارد که می تواند تأثیر مثبتی روی خود زوج داشته باشد. برخی از دلایل نگرش های جنسی متفاوت عبارتند از:

کاوش در کاوش انواع مختلف احساسات جنسی
میل جنسی یا میل جنسی
رفع نیازهای برآورده نشده
در واقع فرار کردن
رابطه جنسی ممنوع یا داشتن رابطه جنسی ممنوع
برنامه ریزی برای رابطه جنسی در آینده
برای تسکین بی قراری یا اضطراب ذهنی
احساس اعتماد به نفس جنسی بیشتر
چون خسته شدیم
جالب اینجاست که فکر کردن به انواع فانتزی های جنسی مختص مردان نیست و فانتزی های جنسی زنان نیز بسیار رایج است. تفاوت اصلی آنها جنسیت آنهاست.

مردان بیشتر به فانتزی های زناشویی مانند شریک شدن همسرشان با شخص ثالث علاقه مند هستند و زنان با ابزار و ابزار فانتزی زناشویی از خیال پردازی های عاشقانه لذت می برند.

با انواع رفتارهای جنسی آشنا شوید
در سال 2018، یک نظرسنجی گسترده از 4000 نفر نشان داد که 7 نوع تخیلات جنسی محبوب ترین هستند. البته این سؤال به معنای دینی و اجتماعی بودن همه این مسائل نیست. در ادامه به تفصیل بیشتر به این رشته می پردازیم.

انواع فانتزی جنسی

نگرش های جنسی نسبت به شرکای چندهمسری
امروزه، سکس گروهی یا رابطه جنسی با چندین شریک به طور همزمان، به یکی از رایج ترین اشکال تن فروشی در غرب در مقایسه با ایالات متحده تبدیل شده است.

در حالی که اسلام ما را از این کار منع کرده است. زیرا نه تنها امنیت خانواده را به خطر می اندازد، بلکه زوج را با اعضای این گروه نیز دوست دارد. در واقع اگر این روند ادامه پیدا کند، خانواده ای از هم پاشیده می شود. به همین دلیل، پیشنهاد می کنیم اگر این تفکر جنسیتی مدام مطرح شد، زیاد به آن فکر نکنید.

مشاوره فانتزی جنسی در مورد رابطه جنسی دشوار
این گونه نگرش های جنسی عمدتاً به دلیل وجود گرایش هایی مانند سادیسم و ​​مازوخیسم، اسارت، تسلیم، سلطه و تسلیم در فرد است. ایده مهار کردن خود با شلاق و زنجیر در طول رابطه جنسی می تواند زنگ خطری برای افرادی باشد که اغلب در خارج از اتاق خواب زیاده روی می کنند.

در حالی که این نوع کلیشه جنسیتی ممکن است دور از ذهن به نظر برسد، بسیاری از مردم کنجکاو هستند. اگر بر این اصرار دارید، حتماً از قبل در مورد افشای خشونت آمیز و محافظت از خود به شریک جنسی خود بگویید. حد و مرزهای مناسبی را تعیین کنید و کارهایی مانند ضرب و شتم را آسان انجام دهید.

تخیلات جنسی برای داشتن رابطه جنسی و چیزهای مختلف
منظور ما تخیلات جنسی در اطراف متفاوت است (جنس جدید مانند رابطه جنسی یا دهانی با یکدیگر مرتبط است) یا رابطه جنسی (سکس در مکانی جدید).

برخی از افراد آنقدر سرگرم کننده هستند که می خواهند در مکان های عمومی مانند سواحل یا قله کوه ها، پارک ها یا حتی توالت های عمومی رابطه جنسی داشته باشند.

هنگامی که شما چیز جدیدی را تجربه می کنید و باعث افزایش هورمون لذت آدرنالین می شود، اینها به سرعت تحریک می شوند. به خصوص اگر آنها سال ها ازدواج کرده اند و به دنبال ابزارهای مختلفی برای مبارزه با کسالت در اتاق خواب و حفظ یک زندگی جنسی سالم هستند.

از آنجایی که شرکت ما این نوع رویدادها را تایید نمی کند، پیشنهاد می کنیم به جای ملک عمومی از یک ملک خصوصی مانند هتل استفاده کنید. به خصوص اگر او چند روزی در یک سفر شاد باشد. شما می توانید به جای یک عمل جنسی گیج کننده، موقعیت جدیدی را به عنوان یک زن امتحان کنید.

بهترین مرکز مشاوره جنسی

نگرش جنسی به اشتراک گذاشتن یک زن با شخص سوم
برخی افراد روابط متعهدانه و شریک زندگی شما را با شخص دیگری به عنوان محیط های سالم و شاد به اشتراک می گذارند. این عمل رابطه جنسی خارج از ازدواج است.

زیرا دزدی یا زنا باعث رنجش همسر او می شود.

حتی روانشناسان غربی نیز چنین نگرش های جنسی را پیوند حیوانی معرفی می کنند و آن را وسیله ای مناسب برای تأثیرگذاری یا تغییر نهاد ازدواج نمی دانند. اگر نمی توانید این تفکر منفی را تحمل کنید، بهتر است به زوج درمانی بروید یا از شریک زندگی خود جدا شوید.

مشاوره فانتزی جنسی، یعنی شکستن تابوها و عمل خارج از هنجار
اما هر رابطه جنسی یا فعالیتی که بالقوه خطرناک باشد یا در زندگی واقعی عجیب، ممنوع یا خشونت آمیز تلقی شود، می تواند خطرناک باشد. با این حال، برخی افراد فعالیت های ممنوع و مغایر با هنجارهای اجتماعی یا فرهنگی کشور را ترجیح می دهند. می‌توانیم موارد زیر را در مورد نقض جنسیت فهرست کنیم:

یک آینه جلوی تخت خود قرار دهید تا بتوانید خود و همسرتان را مشاهده کنید.
به یک باشگاه یا مهمانی جنسی بروید.
بدون اینکه دوستتان بداند، رابطه جنسی او را تماشا کنید و به همه جزئیات توجه کنید.
رابطه جنسی با شریک زندگی خود را به دیگران معرفی کنید.
در واقع یک فرد سالم و از نظر روانی سالم می تواند از این اظهار نظرها اجتناب کند.

می خواهید به رابطه جنسی که دوست دارید فکر کنید
او متوجه شد که پیاده روی طولانی در ساحل، شام با شمع و خوردن غذا

سازگاری جنسی با فانتزی جنسی
کشف و اجرای نقش ها و شخصیت های مختلف در طول رابطه جنسی می تواند بسیار سرگرم کننده و خلاقانه باشد. باعث می شود بخشی از خودمان را فراموش کنیم.

فرهنگ و دوستیابی به افراد اجازه می دهد تا عناصر جدید، عجیب و غریب و هیجان انگیز را به زندگی جنسی خود تزریق کنند، در حالی که انتظارات سنتی از آنچه باید باشند را به چالش بکشند.

گاهی اوقات این نگرش جنسی ناشی از تمایل به همذات پنداری با جنس مخالف است. به همین دلیل، توصیه می کنیم با روانپزشک خود در این مورد صحبت کنید.

چگونه تخیلات جنسی متفاوت در افراد مختلف رفتار می کند
مطالعات اخیر همچنین نشان داده است که تخیلات جنسی بازتابی از شخصیت، سبک دلبستگی و فرهنگ یک فرد است. سپس:

درونگراها اغلب در مورد قدرتمندتر شدن و افراد مبتلا به اسکیزوفرنی در مورد تغییر بدن و شخصیت خود خیال پردازی می کنند. افرادی که خود را به هیچ وجه تغییر نمی دهند عقب مانده اند. افراد با وجدان معمولا بیشتر به خیالات جنسی خود اهمیت می دهند تا خودشان.

مشاور روانشناسی جنسی رایگان


افراد دارای سبک دلبستگی مضطرب و اجتنابی به هر شکلی که از نظر جنسی فکر می کنند یا عمل می کنند، خود را تغییر می دهند.

مشاوره فانتزی جنسی زیرا آنها به دنبال راه حلی برای غلبه بر اضطراب و استفاده از فانتزی خود برای تبدیل شدن به شخص دیگری هستند.

برای افراد اجتنابی ایجاد روابط و رابطه جنسی برای ایجاد فاصله عاطفی بیشتر دشوار است. افرادی که دارای سبک های دلبستگی اجتنابی هستند بیشتر درگیر فانتزی های جنسی عاشقانه می شوند.
زوج‌های همجنس‌گرا و همجنس‌گرا، علاوه بر فانتزی‌ها یا تمایلات جنسی، اغلب بر تغییر بدن خود تمرکز می‌کنند. به عنوان مثال، مردان تمایل دارند بزرگتر باشند.
اگر دقت کرده باشید، رابطه جنسی در فیلم ها و رمان های عاشقانه یا حتی پورنوگرافی اغلب از این عوامل هستند که باعث افزایش مخاطب می شوند.

در واقع او می تواند آن را کمی از فانتزی های دختر یا پسر و فانتزی های عاشقانه زن یا مرد استفاده کند. با این حساب، در دنیای واقعی، توانایی درگیر شدن در اکثر اشکال فانتزی جنسی وجود ندارد!

تاثیر مشاوره جنسی توسط خانم بر زندگی

مشاوره فانتزی جنسی و تاثیرات آن بر ازدواج
آیا رابطه جنسی به حل مشکلات جنسی کمک می کند؟ تحقیقات نشان داده است که کلیشه های جنسیتی خاص، به ویژه همجنس گرایی، می تواند نقش مثبتی در زندگی افراد داشته باشد.

بنابراین، نمی توان تأثیر تخیلات جنسی بر گردش خون را نادیده گرفت.

او گاهی با وجود اختراعات مختلف می تواند مردان را تحریک کند. نگرش‌های مثبت جنسی به زنان کمک می‌کند در طول رابطه جنسی با شریک زندگی‌شان تحریک‌تر و ارگاسم‌تر شوند.

به همین دلیل توصیه می کنیم پس از مراجعه به روانشناس از رابطه مثبت با خیالات جنسی شریک زندگی خود آگاه شوید.

با توجه به وجود افکار جنسی و تأثیرات آن بر زندگی، این شما هستید که افکار غیرعادی جنسی را ساده نگیرید و در عوض همسر را به سمت خیالات جنسی عاشقانه سوق دهید (مانند درخواست از همسرتان برای داشتن رابطه جنسی با شما) تبعیض رهبری یک زناشویی در دوستی.

مداخلات برای بهبود تخیلات و تنوع جنسی در زوجین
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که در حالی که 77٪ از مردم می خواهند تخیلات جنسی خود را در زندگی جنسی واقعی خود بگنجانند، 20٪ نمی توانند آن را با شریک زندگی خود مطرح کنند.

اگر می خواهید از فانتزی ها برای افزایش میل جنسی در مردان و زنان یا افزایش لذت و ارگاسم استفاده کنید، توصیه می شود روش های زیر را امتحان کنید:

مشاوره حل مشکلات زناشویی

مشاوره فانتزی جنسی در مورد بهترین راه های کنار آمدن تحقیق کنید.
قبل از حرکت، تمام جزئیات را با همسرتان در میان بگذارید.
هرگز عجله نکنید و اول یاد بگیرید که چگونه به درستی رابطه جنسی داشته باشید.
اگر همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود، به رابطه جنسی و آرامش خود ادامه دهید.
درمان مشاوره جنسی غیر معمول
بنابراین، از میان 7 کلیشه جنسیتی رایج، انجام سه مورد از آنها اشکالی ندارد، یعنی. فانتزی های عاشقانه، برخورد با روابط جنسی دشوار و تغییرات روانی.

سایر مواد با هنجارهای اجتماعی و مذهبی مطابقت ندارند و میل شدید آنها ممکن است نشان دهنده یک اختلال روانی باشد.

به همین دلیل، توصیه می کنیم در مورد تخیلات جنسی خود با یک روانشناس، روانپزشک یا حتی یک متخصص زنان و اورولوژیست صحبت کنید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909