خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره روانشناسی رایگان

مشاوره روانشناسی رایگان

مشاوره روانشناسی رایگان تلفنی و مشاوره روانشناسی آنلاین نیروی شادی بخشنده شادی: چگونه با آنچه دارید خوشحال باشید استفاده از قدرشناسی برای خوشحال بودن با آنچه دارید دنیای امروز بر روی جست و خیز از یک روند به دیگری متمرکز است.

با توجه به اینکه فناوری در نوک انگشتان ما بسیار قرار دارد ، می توانیم توجه به آنچه را که در مقابل ما قرار دارد فراموش کنیم.

ناتوانی در سپاسگزار بودن از آنچه که در حال حاضر داریم ، باعث می شود که بسیاری از ما با داشتن خواسته های مداوم بیشتر دست و پنجه نرم کنیم.

این امر باعث می شود که به طور مداوم از جایی که هستیم راضی نیستیم و ناتوانی در خوشحال کردن از داشته های خود را داشته باشیم. سپاسگذاری چگونه می تواند به ما در یافتن رضایت از آنچه که داریم کمک کند؟

مشاوره روانشناسی رایگان تلفنی

قدرشناسی چیست؟
قدردانی به عنوان کیفیت شکرگذاری یا آمادگی برای قدردانی و بازگشت مهربانی تعریف شده است.

اتخاذ عمدی وضعیت قدردانی به معنای یافتن راه هایی برای سپاسگزار بودن حتی برای کوچکترین شادی های زندگی ما و قدردانی از مواردی است که به ما کمک می کند.

تا به جایی که هستیم برسیم. مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان هنگامی که قدردانی خود را نشان دادیم ، آن مهربانی و کمک را به دیگران برمی گردانیم – اصطلاحاً آن را پرداخت می کنیم.

قدردانی می تواند به شما کمک کند تا با داشتن ارزش آنچه در پیش دارید و نه آنچه برای آینده می خواهید ، راضی باشد. مطالعات نشان داده است که نشان دادن قدردانی می تواند به بهبود خلق و خو و چشم انداز زندگی ما در کل کمک کند.

مرکز مشاوره روانشناسی رایگان

اهرم سپاسگزاری برای کمک به شما در خوشبختی با آنچه که دارید:
در مورد آنچه که دارید تأمل کنید
حتی در تاریک ترین لحظه های ما ، هنوز شادی وجود دارد.

با انتخاب توجه و قدردانی به کوچکترین نمادهای امید و خوشبختی نیز وقتی احساس می کنیم همه چیز ایده آل نیست ، در واقع می توانیم شرایط را برای خودمان بهتر کنیم. لحظه ای را به جای آنچه که ندارید ، به چیزهایی که دارید متمرکز کنید.

مشاوره روانشناسی رایگان
مشاوره روانشناسی رایگان

ریشه یابی خود در چیزهایی که احساس می کنیم در زندگی ما گم شده اند آسان است و نه چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد. لحظه ای وقت بگذارید و از کمکی که از دیگران دریافت کرده اید تشکر کنید و از بخشهایی از زندگی خود که ارزش دارند ، قدردانی کنید.

بهترین مشاوره روانشناسی خانواده

به افرادی فکر کنید که به شما کمک کرده اند
وقتی چشمان خود را می بندید و به افرادی فکر می کنید که به نوعی به شما کمک کرده اند ، چه کسی را می بینید؟

شاید شما به فکر یک دوست ، یکی از اعضای خانواده ، یک مربی یا حتی یک غریبه باشید. آنها چگونه به شما کمک کردند؟

وقت بگذارید و به این افراد نشان دهید که چقدر از آنها سپاسگزار هستید. ممکن است برای آنها نامه بنویسید ، به آنها هدیه دهید یا فقط شخصاً به آنها بگویید.

مطالعات نشان می دهد که ابراز سپاسگزاری باعث خوشحالی شما می شود و همچنین شخصی که از او تشکر می کنید باعث شادی بیشتری می شود .

یک گام مهم در استفاده از شکرگذاری برای خوشحال بودن از آنچه که دارید این است که با خود مهربان باشید.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

این امر به ویژه برای افرادی که ممکن است به خود سخت بگیرند و یا بیش از حد نسبت به اعمال خود انتقاد کنند بسیار مهم است.

نشان دادن لطف به خود می تواند به شما کمک کند تا شرایط دشوار را پشت سر بگذارید و هنگام خطا راحت تر خود را ببخشید ، و تمایل بیشتری به دیدن چیزهای خوب زندگی خود خواهید داشت و از آنها سپاسگزار خواهید بود.

سرانجام ، درباره اتخاذ یک نگرش سپاسگزارانه تعصب داشته باشید و تماشا کنید که لذت شما را از چیزهای خوب زندگی شما افزایش می دهد. در طول هفته خود وقت بگذارید تا عمداً سپاسگزار باشید.

در فضای باز قدم بزنید ، نسبت به کسانی که در زندگی شما هستند مهربانی کامل انجام دهید و با کسانی که نمی شناسید مهربان باشید.

مراقب چیزهای دلپذیر و شادی آور باشید. عمدی بودن می تواند به شما در یافتن شادی در مکان های پنهان کمک کند و از آنچه دارید خوشحال باشید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909