خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره رایگان شکست عشقی

مشاوره رایگان شکست عشقی

مشاوره رایگان شکست عشقی تلفنی و مشاوره حل مشکلات عشقی تلفنی رایگان و مشاوره آنلاین احساس می كنم بسیاری از اوقات در اولویت ازدواج قرار نمی گیرند. مثل اینکه ، ما در یک دوران کودک محور بسیار والدین هستیم و بنابراین آنها دائماً بچه ها را بالاتر از یکدیگر در اولویت قرار می دهند.

بنابراین ، گاهی بچه ها ، گاهی کارهای خانه.

ا.ك: اما ، می دانید ، ما چهار سال دیگر برای رابطه جنسی وقت می گذاریم. منظورم این است که من اغراق می کنم ، اما دوست دارید ، می دانید؟

امیلی ، از دیدگاه شما ، چه چیزی مانع از درک این عدم تعادل در یک زن و شوهر می شود؟ اکثر مشتریان درک خوبی از آنچه اتفاق می افتد دارند.

برای دریافت مشاوره شکست عشقی آنلاین می بایست با ما تماس حاصل فرمایید.

بدیهی است که آنها بسیار شلوغ هستند ، اما با این حال من آنها را از انجام هرگونه اقدامی در روابطشان منع می کنم.

مشاوره رایگان شکست عشقی تلفنی

اِك: فقط خستگی محض است ، می دانید؟ مثل اینکه ، آنها فقط وقت ندارند ، من می توانم به عنوان یک والد کارگر همدل باشم. فکر می کنم برخی از آنها نیز ، آیا آنها فکر نمی کردند که می توانند خود را در این نوع نقشهای سخت جنسیتی قدیمی ببینند ،

با زوج های نان آور زن که با آنها کار می کنم ، آنها می دانند که پدر بدست آوردن پول و کسی که بیرون می رود و بیشتر وقت خود را صرف حرفه خود می کند ، به نظر می رسد. اما آنها نمی دانند وقتی زن است به چه معناست.

وقتي كه مردان مي دانند ، برعکس ، در خانه مي مانند ، مثلاً وقتي كه مرد مراقبت از بچه را انجام مي دهد ، حتي اگر هر دو كار كنند.

مطمئن نيستند كه با آن متن هايي كه مطابقت ندارند چه كنند یا آنچه را که آنها در حال رشد می بینند ، یا آنچه که فرهنگ ما هنوز غیرمستقیم است ،

مشاوره رایگان شکست عشقی

گاهی اوقات به طور مستقیم ، پیام آور است. آنها وقت نگذاشته اند که عقب نشینی کنند و درک کنند ، مثل ، این همه معنی چیست؟ چگونه خانه ای ایجاد کنیم که احساس ارتباط کنیم و احساس کنیم هنوز در حال حرکت ، دویدن و خوب است؟

مشاوره رایگان شکست عشقی آنلاین

دیدن این مسئله برای زوجین سخت است. آنها می توانند آن را احساس کنند. آنها می دانند که چیزی در جریان است.

آنها این تجربه را با خانواده و نحوه تعامل و نمایش خود دارند و اکنون ناگهان ، آنها متفاوت ، بسیار مترقی و سالم ظاهر می شوند ، اما متفاوت است.

چیزی که ما در مورد اوایل صحبت کردیم ، که شما نیز به آن اشاره کردید ،

این است که ، من واقعاً دوست داشتم ، این ایده خود واقعی سازی بود که ما به آن نیاز داریم تا مانند والدین کامل ، کارمندان عالی ، الگوهای کامل به نظر برسیم. ما به دنبال شرکای خود هستیم که ممکن است برخی از این نقش ها را انجام دهند.

ای.کی: کاملاً من در ازدواج های فعلی و حتی مشارکت های طولانی مدت احساس می کنم یک چالش بزرگ است ، این انتظار است که شخصی که با او همکاری می کنیم همه چیز ما باشد.

شما می دانید ، مانند خانواده ، بهترین دوست ، مربی کار ما ، اما در عین حال ، آنها ما را ارتقا می بخشند. ما از آن خارج شده ایم ، من فکر می کنم این الی فینکل بود که ایده خود را در کتاب ” ازدواج همه یا هیچ چیز ” در مورد خود واقعی سازی ارائه داد.

مرکز مشاوره رایگان شکست عشقی

اینکه ما از مرحله عشق ازدواج به سمت خود واقعی شدن پیش برویم و اکنون فشار زیادی به یک رابطه وارد شده است.

اِك: یكی از كارهایی كه من بسیاری از زوجین را به انجام آن ترغیب می كنم این است كه تشخیص دهند همسر آنها نمی تواند همه چیز آنها باشد.

آنها باید دوستان و سایر اعضای خانواده خود را داشته باشند که بتوانند پشتیبانی کنند ، و راهنمایی کاری را بخشی از دنیای حرفه ای شما می دانند. فضایی را برای شریک زندگی خود فراهم کنید تا به همان شکل واقعی خود باشد ، نه اینکه نیاز داشته باشد که همه چیز باشد.

بله ، من آن را دوست دارم. تقریباً در امتداد این است که ، خود واقعی سازی ممکن است آنها را محدود کرده یا آنها را از نمایش و خوب بودن منع کند.

اِك: درست است ، یا فقط به رسمیت شناختن اینكه ازدواج آنها لزوماً نباید این بسته كامل باشد. این فقط می تواند واقعیت باشد ، خوب ، این نوع مکیدن ها ، می دانید؟ مثل اینکه ، ما خسته شده ایم.

بهترین مشاوره رایگان شکست عشقی

ما برای یک شام پر زرق و برق بیرون نمی رویم ، اما خوش شانس هستیم که یک لیوان شراب می نوشیم و با هم روی مبل می نشینیم. اشکالی نداره

من این را دوست دارم. من خیلی دوستش دارم. اگر مخالف نیستید ، من فقط می خواهم کمی به این جنسیت و قدرت پویایی بپردازم.

آیا تفاوتی بین روشی وجود دارد که یک زوج هزار ساله ، در مقایسه با یک زوج X نسل ، این عدم تعادل را در یک رابطه تجربه می کنند و اگر چنین است ، چگونه آن را تجربه می کنند؟

اك: ما در این مقطع از تاریخ هستیم و من احتمالاً می خواهم آمار كاملاً درستی را بدست آورم ، جایی كه زنان هزاره در واقع از مردان هزاره در آموزش و پرورش و حوزه های مختلف پیشی می گیرند.

تعداد زنانی که از دانشکده حقوق فارغ التحصیل می شوند بیشتر از مردان است. من فکر می کنم به طور سنتی ما می دانیم وقتی مرد نان آور خانواده و زن در خانه می مانند چه شکلی است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909