خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره خانواده رایگان در کرمان

مشاوره خانواده رایگان در کرمان

مشاوره خانواده رایگان در کرمان و مشاوره خانواده تلفنی رایگان در بهترین مرکز مشاوره خانواده در کرمان و من یک درمانگر در برنامه خانواده درمانی زوجین و ازدواج در اینجا در موسسه خانواده در دانشگاه نورث وسترن هستم.

من بخشی از یک تیم روان درمانگر هستم که متخصص کمک به زوجین و خانواده ها در مراحل مختلف روابطشان مسیرهایی برای درک و ارتباط بیشتر است.

من به عنوان یک زوج درمانگر ، در زمینه کمک و پرداختن به طور خاص به مسائلی مانند فاصله عاطفی ، قطع ارتباط ، درگیری ، استرس مالی ، تعادل زندگی کاری و زندگی و موارد دیگر با زوجین با تجربه و متخصص هستم.

من این مجموعه پادکست را برای کمک به شما در مرور برخی از چالش ها به عنوان یک زوج که ممکن است در سفر با آنها روبرو شوید ، ایجاد کرده ام.

امروز ، من قصد دارم با امیلی کلار صحبت کنم. اولاً ، خانم كلار مدیر گروه خدمات زوجین و بخشی از تیم رهبری بالینی در موسسه خانواده است.

مشاوره خانواده رایگان در کرمان تلفنی

من این امتیاز را دارم که بگویم امیلی رئیس مستقیم من نیز هست که به او گزارش می دهم و خوشحالم که می گویم نه تنها امیلی رئیس شگفت انگیز و بزرگی است ، بلکه انسانی بسیار مراقب و پرورش دهنده نیز هست.

من واقعاً از اینکه امروز او را در تماس گرفته ام بسیار هیجان زده ام. امیلی همچنین در برنامه ازدواج و خانواده درمانی ما برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما خانواده ، دستیار آموزش است.

امروز ، ما می خواهیم در مورد چگونگی تغییر نقش و قدرت جنسیتی در یک ازدواج صحبت کنیم و اینکه چگونه این منجر به حرکت زوجین در مکانی متعارف غیر فرهنگی در ازدواجشان می شود.

مشاوره خانواده رایگان در کرمان
مشاوره خانواده رایگان در کرمان

فکر می کنم پادکست امروز را واقعاً مفید خواهید دید. خوش آمدید ، امیلی. بنابراین ، فقط برای ورود به آن ، شما یک زمینه کاملا جالب دارید.

من می دانم که این یک تغییر شغلی دوم برای شما است. چه چیزی شما را به سمت این حرفه سوق داد و چرا این حرفه را به سمت درمانگر ازدواج و خانواده سوق دادید؟

مطمئنا بنابراین ، من در واقع یک لیسانس روانشناسی و تاریخ از میشیگان دارم ، بنابراین همیشه به نوعی در رادار من بوده است ، اما در آن مرحله از زندگی احساس نمی کردم که مسیر روانشناسی بالینی را طی کنم.

مشاوره خانواده رایگان در کرمان آنلاین

من به یک حرفه شغلی رفتم و یک دوره کاملا موفق داشتم ، اما در دنیای شخصی من ، خواهر و برادر همسرم پسری داشتند که خیلی زودرس متولد شد و درگذشت.

وی 26 روز در زندگی کرد و هنگامی که آنها روند غم و اندوه برای این ضرر را سپری می کردند ، من فهمیدم که حمایت های فردی و گروهی زیادی در آنجا وجود دارد ، اما آنها فقط یک نوع منبع برای حمایت از زوجین در دسترس آنها بود از طریق روند.

اك: و بنابراین ، من همیشه به این فکر می كردم كه یك درمانگر باشم و واقعاً در خانواده خودم تأثیر روابط پدر و مادرم و پویایی اعضای مختلف خانواده را ببینم. در آن لحظه ، من شروع به تجدید نظر کردم ، من نوعی حرفه روانشناسی می خواهم ، اما نمی خواهم روانشناسی بالینی کنم.

من می خواهم به کار زوجین بپردازم و در مورد شکل ظاهری آن کاوش کنم. و سپس ، در حالی که من تحصیلات خود را در مقطع تحصیلات تکمیلی گذراندم ، چند دوست داشتم که تحت درمان باروری قرار گرفتند .

بنابراین این تبدیل به این مفهوم انتقال دشوار به والدین شد و مایل به کار با زوج هایی بود که انتقال چالش برانگیزی داشتند. بنابراین ، من در منطقه شیکاگو لند زندگی می کردم ، برنامه را در موسسه خانواده یافتم و واقعاً احساس می کردم همه ستارگان در یک راستا قرار دارند.

مرکز مشاوره خانواده رایگان در کرمان

اِك: و بعد از آنكه قطعه غافلگیركننده پس از فارغ التحصیلی بود ، من توانستم برخی از تجارب تجاری خود را پس بگیرم ، همانطور كه ​​مطمئن هستم ، به عنوان یك شغل حرفه ای ، برای شما نیز آشنا است.

بله ، من فکر می کنم زمینه های مشابهی داشته باشم ، اما متاسفم که از ضرر شنیدم

بله ، شنیدن آن واقعاً سخت است. و بسیار خوب است که بشنوید این برای شما شخصی است ، مانند از دست دادن و سپس جستجوی دوستان ، خانواده و روابط و احساس اینکه این یک تناسب طبیعی است.

اِك: بله ، همیشه احساس راحتی یا ارگانیكی داشت ، حدس می زنم راهی برای بیان آن باشد. در مقابل در طول فعالیت شغلی ، احساس می کردم ماهی بیرون آب هستم. من در این کار خوب بودم ، اما این احساس طبیعی نبود ، و اکنون حتی در یک روز پرتنش مثل من هستم ، این را دوست دارم ، از این لذت می برم.

خیلی شگفت انگیز است. خوب ، بنابراین ، امیلی ، برخی از چالش های اخیر یا مشکلاتی که معمولاً زوجین در یک جلسه درمانی با آن روبرو می شوند ، چیست؟

بهترین مشاوره خانواده رایگان در کرمان

اك: بنابراین ، همانطور كه ​​اشاره كردم ، شروع به انجام بسیاری از انتقالهای سخت به والدین كردم ، اما از آنجا كه تقریباً سه سال پیش به خانواده بازگشتم ، در نهایت با بسیاری از زوجهای درآمدزا كار كردم.

من می گویم درصد زیادی از زوج های من ، در حال حاضر ، با تعادل زندگی کاری ، دو شغل و حتی دو شغل شدید دست و پنجه نرم می کنند. من با بسیاری از زوجین مرحله میانی کار می کنم.

اِك: چگونه در امور مالی خود پیمایش می كنیم؟ چگونه پدر و مادر پیر خود را کنترل می کنیم؟ چگونه فرزندان خود را تربیت می کنیم؟ چگونه می توانیم هم از مشاغل خود استفاده کنیم و هم از عهده اداره یک خانه برآییم و احساس کنیم که در ارتباط هستیم.

من هنوز بسیاری از کارهای مربوط به والدین را انجام می دهم ، اما احساس می کنم این چیزی است که به نوعی مبهم است. و سپس ، همچنین بسیاری از زوج های نان آور زن. و بنابراین ، من شروع به پرورش طاقچه در اطراف آن منطقه نیز کرده ام.

مشاوره حل اختلافات خانوادگی رایگان در کرمان

خیلی خوب است که می شنوید. این تقریباً مانند ساندویچ زوجین است که بین والدین و فرزندان خود قرار دارند. این زوج ها وقتی حاضر می شوند ، چه می گویند امیلی؟ آنها چگونه مشکلات خود را تعریف یا صحبت می کنند؟

اك: من فكر می كنم بسیاری از آنها ارتباط است. مانند ، ما در ارتباطات به کمک نیاز داریم یا می خواهیم جنگ خود را بهبود ببخشیم. در بسیاری از مواقع که در حال بسته بندی ارتباطات هستیم ، این واقعاً علامت یا مشکل اصلی بسیاری از موارد دیگر است که اتفاق می افتد ، درست است؟ مانند ، چگونه واقعاً در مورد شغل خود با یکدیگر صحبت می کنیم؟

من فکر می کنم بسیاری از زوجین خود را برای بچه دار شدن آماده می کنند ، اما خود را برای والدین آماده نمی کنند ، پیرامون مواردی از جمله ، خانواده شما چگونه شما را تربیت کردند؟ خانواده ام چگونه مرا پرورش دادند؟

می دانید ، چگونه می خواهیم این کار را با هم انجام دهیم؟ چه قسمت هایی از آن چیزها را می خواهیم وارد کنیم؟

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909