خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره خانواده تلفنی رایگان اهواز

مشاوره خانواده تلفنی رایگان اهواز

مشاوره خانواده تلفنی رایگان اهواز که در بهترین مرکز مشاوره خانواده در اهواز با شماره تلفن مشاور خانواده رایگان در اهواز در گروه مشاوران مالیم که از طریق تلفن ثابت با ما تماس بگیرید.

یک جوان عصبی ، پیراهن کوتاه و کوله پشتی با موهای تیره پوشیده بود. او در ساختمان دانشگاهی با سقف شیشه ای ایستاده بود و افراد زیادی پشت سر او می دویدند. باید به آنها توضیح دهم که خبرهای خوب و خبرهای بد وجود دارد.

اضطراب بی معنی

البته این که بتوانید مضطرب باشید ، ضرری ندارد. اضطراب و ترس با زنده بودن به وجود می آید.

این می تواند هنگامی که به دلیل اضطراب بسیار هوشیار یا محتاط هستید ، مثلاً هنگام نزدیک شدن به اتومبیل در پارکینگ تاریک یا انجام آزمایش ، مفید باشد.

افراد طوری طراحی شده اند که هنگام مواجهه با خطر یا چالش مضطرب شوند. مشاوره خانواده و مشاوره روانشناس این واکنش مبارزه یا پرواز را تحریک می کند و باعث می شود آدرنالین و سایر مواد شیمیایی ضربان قلب ، فشار خون و تنفس را افزایش دهند.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان اهواز

تمرکز ما را کاهش می دهد ؛ و این به ما این امکان را می دهد که برای زنده ماندن هر چه در توان داریم انجام دهیم.

با این حال ، انسان طوری طراحی نشده است که در دراز مدت مضطرب باشد. مطالعات اخیر نشان داده است که اضطراب مزمن نقش مهمی در شروع یا تشدید بسیاری از بیماری های جسمی از جمله بیماری های قلبی ، اختلالات گوارشی و اختلالات مزمن تنفسی دارد. بنابراین ، خوب است که یاد بگیرید چگونه با اضطراب خود کنار بیایید ، که به ما خبرهای خوبی می دهد.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان اهواز

اضطراب درمان
خبر خوب این است که شما می توانید یاد بگیرید که خود را آرام کنید ، اضطراب طولانی مدت را به قسمت های کوتاه و مناسب کاهش دهید و وحشت را از بین ببرید.

خوشبختانه ، اختلالات اضطرابی یکی از بهترین شرایط درمان شده با میزان موفقیت تقریباً 90 است. چندین مطالعه نشان داده است که روان درمانی به طور کلی راه حل است.

داروهای تجویز شده ، اگرچه اغلب تجویز می شوند ، می توانند علائم را تسکین دهند ، در حالی که درمان می تواند ابزارهای مادام العمر را برای کنترل اضطراب در اختیار شما قرار دهد.

بهترین مشاوره خانواده تلفنی رایگان اهواز

درمان اضطراب شامل جستجوی علل زمینه ای اضطراب و ترس است.

آرامش را بیاموزید ؛ دیدگاههای جدید و کمتر ترسناک در مورد موقعیتهای استرس زا دریافت کنید. و مهارتهای مقابله و حل مساله را بهتر توسعه دهید.

تعدادی از درمان های مختلف وجود دارد که روان درمانگران برای کمک به افراد در مقابله با اضطراب خود استفاده می کنند.

رفتار درمانی: به افراد تحت درمان می آموزد که از طریق تکنیک های آرام سازی مانند تنفس از غشاء و حفظ انرژی بدن ، واکنش های بدن خود را کنترل کنند.
تکنیک های ذهن آگاهی
تکنیک های تخریب
قرار گرفتن در معرض تدریجی: واکنش های مضطرب به اشیا یا موقعیت های ترسناک را کاهش می دهد.
درمان شناختی رفتاری می تواند با موفقیت به افراد در یافتن فرایندهای فکری منجر به واکنش های وحشت زدگی و اضطراب کمک کند.

شماره مشاور خانواده آنلاین رایگان اهواز

درمانگران به افراد در درمان کمک می کنند تا درباره افکار ، باورها یا رفتارهایی که ممکن است غیر ضروری باشند و باعث اضطراب شوند ، بیاموزند.

افراد تحت درمان با یادگیری و به چالش کشیدن افکار منفی یاد می گیرند و آنها را با افکار واقعی جایگزین می کنند. افراد تحت درمان یاد می گیرند که در محیطی امن و کنترل شده با شرایط ترسناک کنار بیایند و آنها را تحمل کنند.

چه مدت در درمان خواهم بود؟
به گفته انجمن روانشناسی آمریکا ، اکثر افراد در هشت تا ده جلسه درمانی بهبود چشمگیری را مشاهده می کنند ، اما مدت زمان درمان بستگی به نوع و شدت اضطراب دارد. به طور کلی مشتریان تشویق می شوند که سریع گوش دهند.

با این حال ، درمان اضطراب غیرفعال نیست. شما باید فعالانه درگیر شوید. در طول جلسات ، می توانید از تنفس عمیق و درس های سنگین استفاده کنید ، رفتارهای جدید را تمرین کنید و در فعالیت های روزنامه نگاری و نوشتن شرکت کنید.

مشاوره روانشناسی حل مشکلات خانوادگی اهواز

مشق شب” وجود دارد که باید هر روز انجام دهید ، ترجیحاً چندین بار. ذهن و بدن شما عاداتی را به دست آورده اند که با اضطراب واکنش نشان می دهند و برای ایجاد واکنش های روحی و جسمی جدید نیاز به تمرین ، تمرین و تمرین بیشتر دارند.

شهر اهواز که در جنوب کشور من به مشتریان می گویم که پیشرفت آنها به طور مستقیم با تلاشی که هر روز برای آموزش انجام می دهند ، ارتباط دارد.

دیدگاه مشتریانی که با اضطراب دست و پنجه نرم می کنند روشن است و شما می توانید ذهن خود را تحت کنترل درآورید. گاهی اوقات می توانید نگران باشید ، اما نیازی نیست “باشید”!

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909