خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره حل مشکلات زناشویی

مشاوره حل مشکلات زناشویی

مشاوره حل مشکلات زناشویی و مشاوره حل مشکلات زناشویی تلفنی و مشاوره حنسی برای اینکه شما از زندگی جنسی خودرنج می برید.

برای دریافت مشاوره زناشویی تلفنی با شماره

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

عدم رابطه جنسی به معنای عدم صمیمیت یا ارتباط است که می تواند در خارج از اتاق خواب به جنبه های دیگر زندگی متاهل شما ادامه یابد. راس خاطرنشان می کند که این موضوع مورد توجه بسیاری از زوج ها است و اغلب منجر به نادیده گرفتن آن می شود و در نتیجه مشکلات بیشتری ایجاد می کند.

او می گوید در مورد مسائل مربوط به زندگی جنسی خود که همیشه در آن حضور داشته باشید باید مراقب باشید ، به طور خاص که یکی یا هر دو شما از زندگی جنسی و صمیمی شما ناراضی نیستید اما ترس طولانی وجود دارد که اگر آن را بزرگ کنید. فقط آن را بدتر کنید.

شما به همان روش والدین نمی کنید

این در هر موقعیت والدین کاملاً متداول است. یکی از والدین پلیس خوب است و دیگری انضباطی de-facto. اگر این مورد بحث و توافق شود ، خوب است.

یک مشکل بزرگ وقتی وجود ندارد. با گذشت زمان ، نارضایتی می تواند فروکش کند. به خصوص اگر ناامیدی ها مورد تأیید یا بحث قرار نگیرند. راس می گوید: “وقتی از صحبت کردن در مورد آن صحبت می کنید یا حتی بدتر ، یکدیگر را تضعیف می کنید فکر می کنید راه شما برای کودک بهتر است”.

احساس قطع شدن می کنید

گروه مشاوران مالیم

مشاوره حل مشکلات زناشویی : وقتی احساس می کند که شما و همسرتان فقط حرکات زندگی مشترک ، پرداخت قبوض ، انجام کارها ، مراقبت از بچه ها را پشت سر می گذارید ، به جای اینکه در واقع زندگی مشترک خود را به هم وصل کرده و کار کنید ، این نشانگر آن است که چیزها به آن احتیاج دارند.

عوض شدن. بعضی اوقات ، این حس قطع شدن می تواند چنان گسترده باشد که هر دو حتی در کنار هم احساس تنهایی و انزوا کنید. دکتر گیل گروس ، یک متخصص ملی ، نویسنده و مدرس توسعه کودک و خانواده ، می گوید: “احساس تنهایی با همسرتان نشانگر از بین رفتن گرما و همدلی است که اغلب در ازدواج های خوب وجود دارد.” “هیچ چیز به تنهایی تنها بودن در یک ازدواج نیست.”

حتی سالمترین ازدواج ها اختلاف نظر دارند.

این اختلافات حتی گاه به دعواهای تمام عیار تبدیل می شود. اما ، اگر در حین استدلال به زیر کمربند برخوردید ، یا برخلاف اظهارنظرهای سازنده که مشکل را برطرف می کند.

مشاوره حل مشکلات زناشویی تلفنی

از اظهاراتی که برای صدمه دیدن استفاده می شود ، عقب افتادید. به گفته گروس ، “عباراتی مانند” من از تو متنفرم “، کیسه های خود را بسته ،” “من هرگز نمی خواهم دوباره تو را ببینم” ، یا “من طلاق می خواهم” ، در واقع می تواند شما را به وضعیتی تحمیل کند که از آنجا وجود دارد. بدون بازگشت.”

شما کینه ها را نگه دارید

در یک ازدواج ، باید کارها را رها کنید. شما همیشه نمی خواهید موافقت کنید ، همیشه نمی خواهید با هم کنار بیایید و به ناچار یکی از شما قصد دارد یکی دیگر را بدبخت کند. نکته مهم این است که وقتی چنین اتفاقی افتاد ، بتوانیم آن را رها کنیم.

امشاوره حل مشکلات زناشویی گر همچنان نسبت به نارضایتی یا احساس نارضایتی خودداری کنید ، آنها به جنبه های دیگری از رابطه شما و همسرتان با یکدیگر آلوده می شوند. اگر پناهنده کینه ها هستید.

 وقت آن است که کمک بگیرید. جیکوب براون ، خانواده درمانی و خانواده خانواده مستقر در مارین می گوید: “این عدم رفع یا بخشش باید حل شود.” یا می تواند هرگونه ارتباط و محبت بین شرکا را مهار کند. “

شما در مورد ترک شگفت انگیز هستید

باشه ، راستش باش در پی یک استدلال به خصوص ناامید کننده ، همه ما در مورد بسته بندی و تفکیک شهر فکر کرده ایم. اما ، پس از گذشت خشم ، این افکار از بین می روند و شما و همسرتان با زندگی خود به پیش می روید. با این حال ، هنگامی که آن احساسات بیشتر پایدار می شوند.

شما در واقع زندگی را به عنوان یک فرد مجرد یا با یک شریک زندگی دیگر تصور می کنید ، نشانه این است که شما از این رابطه خارج شده اید. براون می گوید: “اگر یکی از شرکاء به طور مرتب به فکر ترک [ترک] باشد ، می گوید:” بررسی لیست آپارتمان ها ، مراجعه به اینترنت برای جستجوی اطلاعات در مورد طلاق ، این مسئله یک مسئله مهم است. “

نمی توانید آینده ای را با هم ببینید…

این ممکن است نمایانگر لحظه سنگین در ازدواج باشد که نیاز به مشاوره دارد. وقتی به آینده خود نگاه می کنید ، تصور می کنید آن را با همسر خود به اشتراک بگذارید؟ آیا می توانید خودتان را در واقع پیر شدن با این شخص ببینید و هر روز با آنها زندگی می کنید؟ اگر اینطور نیست.

پس باید از خود بپرسید که چه عوض شده و چرا؟ گراس می گوید: “اگر دیگر نمی توانید زندگی را پر از خوشبختی و خوش بینی تصور کنید ،” ازدواج شما نمی تواند خوشحال باشد. “

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909