خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی که با بهترین وکیل به صورت مشاوره تلفنی رایگان حقوقی است احتمالاً هرگز در هنگام مشاجره به فکر پایین آوردن صدایتان نبوده اید. هنگام شعله ور شدن احساسات و سرازیر شدن احساسات ، احتمالاً هرگز در مورد قدرت کاهش حجم خود چیزی نشنیده اید. آنچه شما باید بدانید در اینجا آمده است:

صداهای بلند قسمت مشترک درگیری زن و شوهر است. چه کسی ، هنگامی که احساس ناراحتی یا عصبانیت می کند ، در بعضی از مواقع در حجم بالا ترومپت نکرده است ، حتی ممکن است فریاد بزند ، فریاد بزند یا فریاد بزند؟

وقتی بلند صدا هستیم ، شریک زندگی ما احساس خطر می کند ، مغز با عملکردی متفاوت از زمانی که اجداد غارنشین ما سر خود را از غار بیرون آورده و با غرش شیر مواجه می شوند ، عمل نمی کند.

تهدید باعث ایجاد جنگ یا پاسخ جنگی ذاتی و خودکار می شود ، با واسطه آمیگدالا ، که معمولاً مغز احساسی نامیده می شود. وقتی آمیگدالا تحت تهدید فعال می شود ، هورمون های شیمیایی آزاد می شوند .

مشاوره حقوقی شبانه روزی گروه مشاوران مالیم – ایجاد تغییرات جسمی (ضربان قلب ، تنفس ، سفت شدن اطراف فک) که ما را از نظر جسمی و عاطفی برای مبارزه آماده می کند (ضربه زدن با کلمات تند یا صدای بلند خود ) یا پرواز (ساکت ماندن یا کاملاً عقب نشینی).

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی رایگان

علاوه بر این ، یک آمیگدال فعال شده مسیر عصبی را به قشر پیشانی ، محلی که نظم و قضاوت را تنظیم می کند ، مختل می کند. بهترین تفکر ما از در بیرون می رود. مهارت های همدلی کاهش می یابد. فقط چشم انداز ما در حالی است که هدف ما پیروزی است ، نه گوش دادن یا درک یا مصالحه. اکنون برای حل درگیری شانس ضعیفی وجود دارد.

اما یک گزینه قدرتمند وجود دارد: کاهش میزان صدا. این شریک زندگی ما را از حالت مراقبت خارج می کند – ما انتظار داریم در هنگام مشاجره صداهای بلند یا نه پایین آمده را کاهش دهیم – و در نتیجه انتظارات معمول و همچنین جریان را قطع می کند.

گفته های ما مطلق ایستادگی کردن و از هم جدا، دریافت بیشتر و بهتر توجه است.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

به خصوص اگر ما تقریباً با زمزمه هایی با کلمات تفاهم ، نشان دادن شناخت خود از دیدگاه شریک زندگی خود ، پیروی می کنیم ، مشاوره حقوقی کیفری و مشاوره حقوقی به احتمال زیاد در عوض همان را دریافت خواهیم کرد.

با کاهش آرامش در میان طوفان ، حجم کم شده ما هر دو آمیگدالایمان را به استقرار دعوت می کند. هر دو؟ تحقیقات نشان داده است که در حالی که حالت عاطفی ما رفتار ما را شکل می دهد ، متقابل نیز درست است: رفتار ما حالت عاطفی ما را شکل می دهد.

بهترین مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

هنگامی که مشاهده می کنیم که با آرامش و منطقی عمل می کنیم – در هنگام مشاجره حجم کمتری دارد – به نظر می رسد احساسات ما نشانه این مسئله هستند و دنباله رو می شوند: ما خودمان شروع به آرامش می کنیم.

کاهش میزان صدا هر دوی ما را به حالت فعال و کم تحریک دعوت می کند. همه چیز به خوبی نتایج مثبت بیشتری را نشان می دهد.

از دکتر گوتمن ، دکتر دكتر زوجین ، در مصاحبه ای شد كه مسئله شماره یک دعوای زوجین چیست. پاسخ او هیچ چیزی. او گفت ، زوجین در مورد هیچ چیز با هم دعوا نمی کنند. مصاحبه دقیقه ای بالا را بشنوید و آن را خودتان بشنوید.

گاتمن یک نکته دارد. این طور نیست که ما به معنای واقعی کلمه در مورد هیچ چیز جنگ کنیم. این چیزی است که چیزی که ما با آن درگیر می شویم – در ظاهر – معمولاً چیزی نیست که ما را آزار می دهد.

وکیل خانواده ما همیشه از آنچه ما را آزار می دهد آگاه نیستیم یا نمی دانیم چگونه موضوع را با شریک زندگی خود مطرح کنیم. شماره مشاوره وکیل خانواده ممکن است از درگیری ترس داشته باشیم و شک داشته باشیم که اگر چیزی بگوییم ، اصطکاک فوران خواهد کرد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

بنابراین از طرح موضوع خودداری می کنیم. انرژی عاطفی گره خورده به آنچه واقعاً ما را آزار می دهد ، به چیزهای کوچکی که در مورد آنها می جنگیم دامن می زند: همه چیزهای کوچک.

چگونه می توانیم به آن مسائل اساسی برسیم؟ چگونه آنها را به سطح زمین بیاوریم؟ این کار با توجه به اینکه وقتی اندازه انرژی در مورد هیچ چیز بیشتر از آنچه باید باشد به نظر نمی رسد شروع می شود.

شاید این یک مقدار شگفت آور انرژی در مورد افرادی باشد که کنترل از راه دور را به اشتراک نمی گذارند یا کسانی که ظرف ها را روی ظرف فروخته اند.

شاید این قیمت بطری شراب جدید یا درب یخچال به طور تصادفی نیمه باز باشد.

وقتی چیزی که باید تقریباً چیزی نباشد – عقل سلیم حکم می کند که شکایت نباید چنین جنجالی را تأیید کند.

ناگهان انرژی چیزی را پیدا می کند ، سعی کنید بگویید: “شما الان یک مقدار شگفت آور انرژی دارید در مورد _. چیزی وجود دارد که به همه آن دامن می زند انرژی و من می خواهم درک کنم که از کجا می آید.

مرکز مشاوره با وکیل تلفنی شبانه روزی

یا بعداً قرار ملاقات بگذارید و در زمان توافق شده بگویید: “من می دانم که _ شما را اذیت کرده است.

اما شما انرژی بیشتری از آنچه به نظر می رسید برای شما بود. من می دانم چه چیزی ممکن است در زیر اتفاق بیفتد سطح.” کنجکاوی ساده ای را در گفتگو بیاورید – بدون قضاوت و سرزنش – و فقط با هم تعجب کنید که چه چیزی ممکن است جوش بخورد.

ممکن است هیچ ارتباطی با مشارکت شما نداشته باشد. ممکن است بازتاب یک روز کاری سخت ،مشاوره حقوقی رایگان تلفنی در مشهد اخطار تأخیر پرداخت یا توله سگ باشد که از “پاشنه پا” امتناع می ورزد. یا ممکن است در واقع در مورد رابطه باشد.

هرچه باشد ، مشاجره درمورد هیچ چیز لحظه ای را غافل می کند و بندرت مشارکت را به شکلی تقویت می کند که کشف و رسیدگی موثر به موضوعی اساسی نویدبخش آن است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909