خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره تلفنی خانواده رایگان مشاوره خانواده و مشاوره حل مشکلات خانوادگی چیست؟ مردم از طرق مختلف به “میانجیگری” مراجعه می کنند. این می تواند به عنوان غیر رسمی بودن کمک به یک دوست یا یکی از اعضای خانواده کمک کند تا در مورد مسائل مورد بحث صحبت کنند.

همچنین می تواند یک فرایند رسمی باشد که شامل یک واسطه حرفه ای باشد.

اختلافات می تواند فقط دو نفر را درگیر کند ، یا شامل اعضای گسترده خانواده می شود. در مواردی که مربوط به حمایت از کودک باشد ، میانجیگری ممکن است شامل کنفرانس کامل گروه خانواده باشد.

وقتی اختلافات با میانجیگری حل نشود ، ممکن است لازم باشد موضوع برای تصمیم گیری به دادگاه مراجعه کند تا قاضی تصمیم گیری کند. مراجعه به دادگاه روندی طولانی ، استرس زا و گران است. هدف از میانجیگری جلوگیری از رسیدن وضعیت به این مرحله است.

سیستم قانون خانواده ، خانواده های جدا شده را تشویق می کند تا بدون مراجعه به دادگاه ، در مراقبت از فرزندان خود به ترتیب و ترتیب خود برسند. این را می توان به چندین روش مختلف انجام داد:

مشاوره تلفنی خانواده رایگان

بحث بین والدین
برای کمک به یک دوست یا یکی از اعضای خانواده خود کمک کنید
میانجیگری عمومی غیر رسمی
با استفاده از یک فرآیند ویژه مداخله در خانواده تحت پوشش قانون قانون مشاوره تلفنی رایگان 975 به نام حل اختلافات خانوادگی .
پس از خرابی رابطه ، بحث در مورد تقسیم اموال و مراقبت های آینده از کودکان می تواند بسیار احساسی شود. این زمانی است که افراد ممکن است نیاز به استفاده از یک فرآیند رسمیت رسمی با یک پزشک معتبر حل اختلاف در خانواده داشته باشند .

مشاوره تلفنی خانواده
مشاوره تلفنی خانواده

حل اختلاف خانواده
حل اختلافات خانوادگی نوع خاصی از میانجیگری برای کمک به جدایی خانواده ها برای رسیدن به توافق نامه های خود است. در حین مشاوره تلفنی رایگان ، خانواده ها در مورد موارد مورد بحث بحث کرده و گزینه های مختلف را در نظر می گیرند ، در حالی که تشویق می شوند به نیازهای فرزندان خود توجه کنند. مشاوره خانواده تلفنی از یک پزشک حلال اختلافات خنثی و معتبر استفاده می کند.

مرکز مشاوره تلفنی خانواده

هدف اصلی کمک به شرکت کنندگان در تهیه برنامه فرزندپروری است که در آن توافق نامه های تربیتی والدین در آینده توافق شده است.

این یک روش عملی و کم هزینه برای جداسازی خانواده ها است تا با کمک حرفه ای ترتیب والدین آینده را مرتب کنید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه حقوقی حل اختلاف خانواده مراجعه کنید .

طبق قانون خانواده استرالیا ، والدین جدا از یکدیگر اجباری هستند که قبل از مراجعه به دادگاه قانون خانواده برای صدور دستورات والدین ، ​​به حل و فصل اختلافات خانوادگی بپردازند.

برای این شرط معافیت هایی وجود دارد از جمله:

هنگامی که شما در حال رسمی کردن یک توافق نامه از طریق “دستورات رضایت نامه” هستید
که در آن خشونت خانوادگی یا کودک آزاری عاملی است
هنگامی که شما به یک درخواست در دادگاه پاسخ می دهید

بهترین مشاوره تلفنی خانواده

مسائل فوری
یک شخص قادر به مشارکت موثر نیست (به عنوان مثال ، به دلیل ناتوانی یا موقعیت جغرافیایی) ، یا
شخصی تخلف کرده و بی اعتنایی جدی نسبت به حکم دادگاه در 12 ماه گذشته نشان داده است.
پزشکان حل اختلاف خانواده
وقتی خانواده ای درمورد ترتیب دادن به کودکان پس از جدایی اختلاف نظر دارند ، پزشک فرد خوبی برای درخواست کمک است.

پزشک فردی مستقل است که در زمینه میانجی گری و مذاکره و متخصص در اختلافات خانوادگی آموزش دیده است. آنها بی طرف هستند و با هیچ یک از افرادی که در این میانجی گری شرکت می کنند طرف نیستند. آنها با تشویق مردم به صحبت در مورد موضوعات خاص مورد اختلاف ، روند کار را تسهیل می کنند.

آنها در زمینه کار در محیط قانون خانواده و پاسخگویی به خشونت خانگی و خانوادگی آموزش دیده اند. آنها همچنین در ایجاد یک محیط حمایتی ، به ویژه برای ایمنی افراد آسیب پذیر آموزش دیده اند. آنها باید یک محیط امن را فراهم کنند تا به مردم اجازه دهد آشکارا در مورد موضوعات بحث کنند و روشن کنند و همچنین به آنها اجازه دهند تا در مورد اختلاف نظر احساس امنیت کنند.

مشاوره تلفنی حل مشکلات خانواده

یک پزشک طبق استانداردهای مندرج در مقررات 2008 خانواده (پزشکان حل اختلاف خانواده ) معتبر است .

خدمات حل اختلاف خانواده
خدمات مشاوره خانواده در سرویس های بودجه دولتی در دسترس هستند از جمله:

مراکز ارتباط خانوادگی
کمیسیون های کمک حقوقی
سایر خدمات قانون خانواده مبتنی بر جامعه
همچنین پزشکان معتبر مشاوره خانواده وجود دارند که خدمات خود را به عنوان یک تجارت خصوصی ارائه می دهند.

اگر در منطقه ای یا منطقه ای دور افتاده باشید ، می توانید از طریق خط مشاوره روابط خانوادگی یا یک پزشک خصوصی به مبتنی بر تلفن یا اینترنت دسترسی پیدا کنید .

مشاوره آنلاین خانواده رایگان

چگونه یک پزشک یا خدمات حل اختلاف خانواده را پیدا کنیم
برای یافتن یک سرویس با بودجه دولتی ، با شماره مشاوره ارتباط خانواده با شماره مرکز مشاوره تماس بگیرید یا از جستجوی برای یافتن مرکز روابط خانوادگی ، خدمات حل اختلاف خانواده یا خدمات منطقه ای حل اختلاف خانواده در نزدیکی خود استفاده کنید.

برای یافتن یک پزشک خصوصی حل اختلاف خانواده ، در ثبت حل اختلاف خانواده جستجو کنید . اطلاعات مربوط به هزینه های ارائه دهنده خصوصی را می توان از طریق ثبت نام نیز تهیه کرد.

چارچوب زمان
رایج که مردم می پرسند این است که “مراحل مداخله چه مدت طول می کشد؟” پاسخ ساده ای برای این سوال وجود ندارد. ممکن است چند ساعت طول بکشد یا ممکن است چند روز طول بکشد. این به تعداد و پیچیدگی موضوعات مورد بحث بستگی دارد.

برخی از خانواده ها با مشکلات پیچیده ای روبرو می شوند که می تواند مداخله را دشوار کند و مدت زمان زیادی طول بکشد. وقتی هر یک از اعضای خانواده منافع فرزند خود را در اولویت قرار دهد ، توافقنامه های عملی تربیتی را می توان زودتر انجام داد.

هزینه ها
اگر اختلاف از طریق میانجی گری حل شود ، هزینه آن به مراتب کمتر از مراجعه به دادگاه خواهد بود.

هزینه مشاوره تلفنی خانواده

هزینه مشاوره خانواده به ارائه دهنده بستگی دارد و ممکن است برای افراد واجد شرایط رایگان باشد. ارائه دهندگان خصوصی هزینه های خود را تعیین می کنند که ممکن است متفاوت باشد. خدمات حقوق خانواده مستقر در جامعه دارای سیاست هزینه استاندارد بر اساس سطح درآمد و ظرفیت پرداخت هستند.

مراکز ارتباط خانوادگی برای هر خانواده یک ساعت مشاوره خانواده رایگان ارائه می دهند. مراکز از مشتریانی که درآمد ناخالص سالیانه آنها 50 هزار دلار یا بیشتر است ، برای ساعت های دوم و سوم 30 دلار در ساعت دریافت می کنند.

مشتریانی که سالانه کمتر از 50 هزار دلار درآمد ناخالص دارند و کسانی که از مزایای بهداشت و امنیت اجتماعی مشترک المنافع بهره مند می شوند ساعات دوم و سوم را بصورت رایگان دریافت می کنند. در صورت نیاز به جلسات بیشتر ، مراکز روابط خانوادگی نیز ممکن است مطابق با سیاست شهریه مرکز هزینه دریافت کنند.

اگر درآمد کمی دارید یا مشکلات مالی دارید ، باید به ارائه دهنده خدمات مشاوره خانواده خود اطلاع دهید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909