خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی

مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی

مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی شبانه روزی که مشاوره خانواده تلفنی رایگان یک ارائه دهنده خدمات مشاوره تلفنی خانواده باید بتواند مکان مناسب یا گزینه های متناسب با شرایط شما را فراهم کند.جلسه مشاوره تلفنی رایگان لازم نیست رو در رو یا در یک اتاق با شخص مقابل باشد.

حتی می توان از طریق تماس تلفنی یا تصویری نیز این کار را انجام داد. این می تواند به دلایل بسیاری ، از جمله نگرانی های ایمنی یا به این دلیل که شرکت کنندگان فاصله زیادی با یکدیگر دارند.

محرمانه بودن
هر آنچه در مقابل پزشک مشاوره پزشکی می گویید محرمانه است. برخی موارد استثنا وجود دارد ، مانند جلوگیری از تهدید زندگی یا سلامتی کسی یا ارتکاب جرم.

آنچه در طی گفته می شود نمی تواند به عنوان مدرک در دادگاه مورد استفاده قرار گیرد. یک پزشک باید کودک آزاری یا هر چیزی را که نشان می دهد کودک در معرض بدرفتاری است گزارش کند ، و این ممکن است در برخی شرایط به عنوان شواهد مورد استفاده قرار گیرد.

مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی رایگان

مشاوره و حل اختلاف خانواده
برخلاف مشاوره ، روی جنبه عاطفی روابط تمرکز نمی کند. تمرکز آن بر حل اختلافات خاص است.

ممکن است شرکت کنندگان قبل از مراجعه به دیدن یک مشاور مفید باشند. این می تواند به تدوین استراتژی برای تمرکز بر دستیابی به نتیجه مثبت در طول جلسه میانجیگری کمک کند.

هنگامی که کار نمی کند ، پزشک ممکن است گزینه های دیگری مانند مشاوره خانواده را پیشنهاد دهد.

حل اختلاف فرزندان و خانواده
گاهی اوقات ، یک واسطه در صورت داشتن سن یا بلوغ مناسب برای رسیدگی ، کودکان را در این میانجی گری قرار می دهد.

مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی
مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی

سایر مدل های میانجی گری می تواند “شامل كودك” باشد ، با یك مشاور كودك كه با كودكان صحبت می كند و دیدگاه های كودك را به والدین در هنگام مدیتیشن باز می گرداند.

شروع حل اختلاف خانواده
هنگامی که کسی یک پزشک را درگیر کرد ، پزشک معمولاً شخص دیگر را به یک جلسه میانجیگری دعوت می کند. پزشک به شخص دیگر توصیه می کند که در صورت عدم حضور در میانجیگری ، ممکن است لازم باشد پزشک گواهینامه ای صادر کند تا شخص اول بتواند از دادگاه قانون خانواده درخواست کند.

بهترین مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی

پزشک ارزیابی می کند که آیا برای شرایط خانواده مناسب است یا خیر. این شامل در نظر گرفتن مواردی مانند خشونت خانوادگی ، ایمنی ، برابری قدرت چانه زنی ، خطرات پیش روی کودکان ، سلامت عاطفی و روانی شرکت کنندگان و سایر مواردی است که فکر می کنند ممکن است نامناسب باشد.

پزشک همچنین باید نقش خود و روند مداخله را توضیح دهد تا هر یک از طرفین به طور واضح آنچه را که انتظار می رود و نتیجه بالقوه مدیشن را بفهمد.

در حل اختلاف خانواده چه اتفاقی می افتد؟
پزشک به شما در شناسایی مواردی که باید حل شوند کمک خواهد کرد و هر یک از طرفین را به گوش دادن به دیدگاه دیگری تشویق می کند.

پزشک سعی خواهد کرد تا هر فرد را در مسیر خود نگه دارد و بر روی کودکان متمرکز شود. ایده ها و گزینه ها با هدف ارائه راه حل های عملی که به نفع کودکان است ، به اشتراک گذاشته می شوند.

گاهی اوقات مناسب نیست که هر شخص در یک اتاق باشد ، بنابراین ممکن است پزشک ترتیب دهد که از اتاق های مختلف به عقب و جلو برود. این اصطلاحاً “میانجیگری شاتل” است.

مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی

گاهی اوقات لازم است که واسطه به صورت جداگانه با هر یک از طرفین صحبت کند تا در انتقال مسائل یا بحث در مورد گزینه های مذاکره کمک کند.

به مشارکت کنندگان کمک می شود تا برنامه والدین را برای تعیین ترتیب برای فرزندان تهیه کنند. یک پزشک همچنین بررسی خواهد کرد که همه افراد آنچه را که گفته و توافق شده است را بفهمند.

بعد از حل اختلاف خانواده
پس از دستیابی به توافق ، می توان آن را به عنوان یک طرح فرزندپروری ثبت کرد. این باید به صورت کتبی ، تاریخ و امضا شده توسط هر دو والدین باشد. این می تواند شامل مکانیزمی برای تغییر آرایش و حل اختلافات باشد. در صورت لزوم می توان به مرور برنامه های مربوط به والدین را مورد مذاکره قرار داد.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد توافقنامه والدین را در این وب سایت مطالعه کنید.

بعضی اوقات ممکن است در زمان مداخله توافق حاصل نشود. گاهی اوقات می توان در یک فرایند غیررسمی پس از جلسه توافق کرد.

مرکز مشاوره تلفنی خانواده مشکلات خانوادگی تهران

وقتی حل اختلاف خانواده ناموفق است و گواهینامه ها
اگر این مداخله به هر دلیلی موفقیت آمیز نباشد ، یک پزشک معتبر حل اختلاف خانواده می تواند با صدور گواهی اجازه درخواست به دادگاه قانون خانواده را بدهد. این گواهی ‘گواهی بخش ‘ نامیده می شود و فقط توسط یک متخصص معتبر حل اختلاف در خانواده قابل صدور است.

اگر برای شرایط خاص مناسب نباشد ، می توان گواهی بخش نیز صادر کرد. این می تواند به معنای نگرانی در مورد خشونت خانوادگی ، امنیت طرفین و خطرات پیش روی کودکان ، توانایی مذاکره برای هر یک از طرفین یا سایر مواردی باشد که پزشک احساس می کند مرتبط است.

گواهی بخش 60I یکی از موارد زیر را بیان می کند:

طرف دیگر شرکت نکرد
شما و طرف دیگر در آن شرکت کرده و تلاش واقعی برای حل اختلاف داشتید
شما و طرف دیگر در آن شرکت کرده اید اما یکی یا هر دوی شما تلاش واقعی برای حل اختلاف نکرده اید

پزشک تصمیم گرفت که پرونده شما برای مناسب نباشد ، یا
پزشک تصمیم گرفت ادامه کار تا حدی از طریق فرایند مناسب نیست.
توجه: منظور از “طرف” شخص دیگر یا افرادی است که در اختلاف والدین شرکت دارند.

مشاوره آنلاین حل مشکلات خانوادگی مشهد

رابطه علی و سام اخیراً به پایان رسیده است. آنها دو فرزند با هم دارند و در مورد چندین مسئله مراقبت مداوم از جمله نحوه ارتباط با یکدیگر در مورد کودکان اختلاف نظر دارند. علی با یک پزشک محلی حل اختلاف خانواده تماس می گیرد تا از آنها بپرسد آیا می توانند کمک کنند.

علی و سام پس از کسب اطلاعات در مورد چگونگی حل اختلاف خانواده و هزینه آن ، هر دو توافق می کنند که فرآیند میانجیگری را انجام دهند و هر یک از مسائل مربوط به کودکان مورد اختلاف را برطرف کنند. آنها یک جلسه سه ساعته میانجیگری را از طریق نزدیکترین مرکز روابط خانوادگی انجام می دهند.

اگرچه علی و سام هنوز در مورد پایان رابطه خود با یکدیگر درگیری دارند ، اما با حمایت پزشک حل اختلاف خانواده برای تمرکز بر روی کودکان ، آنها موفق به توافق عملی می شوند.

پزشک حل اختلاف خانواده به آنها کمک می کند تا توافق نامه را به عنوان یک طرح والدین بنویسند. سه ساعت روند مداخله برای آنها كمتر از هزینه داشت ، كه علی و سام نتیجه یك نتیجه بهتر از هزینه بیش از 50 برای مراجعه به دادگاه برای صدور قرارهای رسمی دادگاه می دانند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909