خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی ازدواج رایگان شیراز

مشاوره تلفنی ازدواج رایگان شیراز 5 قدم به یک ازدواج موفق تحقیقات ، تغییرات مداوم ، کوچک و ساده باعث ایجاد یک ازدواج موفق می شود. در زیر ، یك ازدواج سعادتمند و سالم ترسیم شده و پیشنهادهای عملی را ارائه می دهیم كه هم اکنون زوجین می توانند امتحان كنند. این نکات برای هرکسی در یک رابطه ارزشمند است ، خواه راهپیمایی را طی کرده باشید یا نه.

مراحل مبتنی بر علم

براساس یک مطالعه طولانی مدت در حال انجام است که توسط مؤسسه ملی بهداشت تأمین می شود..

زوج ها با هم و به عنوان افراد مصاحبه شدند و اقدامات استانداردی متنوعی را در مورد موضوعاتی مانند بهزیستی و افسردگی به پایان رساندند. بیشتر زوجها هفت بار مصاحبه شدند.

چهل و شش درصد از زوجین طلاق گرفته اند که نماینده نرخ طلاق ملی است. شرکای طلاق همچنان به صورت جداگانه مصاحبه می کردند.

مشاوره تلفنی ازدواج شبانه روزی

پنج قدم به یک رابطه عالی

1. کمتر انتظار داشته باشید و از شریک زندگی خود متوقع نباشید.

بسیاری از افراد تصور می کنند که درگیری در روابط است. اما واقعاً ناامیدی است. ، به ویژه ، هنگامی که انتظارات شریک زندگی برآورده نشود ، ناامیدی شکل می گیرد.

زوج های خوشحال انتظارات واقع گرایانه ای دارند ، هم در مورد روابط بطور کلی و هم به خصوص در مورد روابطشان. به عنوان مثال ، در کتاب خود ، افسانه زوج های معمولی را شکوفا می کند. یک افسانه این است که زوج های سالم با یکدیگر درگیری ندارند. درگیری اجتناب ناپذیر است. در واقع ، “اگر درگیری ندارید ، درمورد موضوعات مهم در روابط خود صحبت نمی کنید.”

نکته عملی. آیا شما و شریک زندگی خود به طور جداگانه دو انتظار اصلی خود را برای روابط خود می نویسید (یعنی ، چگونه فکر می کنید شریک زندگی شما باید با شما رفتار کند ؛ معامله گران شما). این فعالیت ساده به زوجین اجازه می دهد تا ببینند چه چیزهایی برای یکدیگر مهم هستند. اگر شریک زندگی شما از انتظارات شما آگاه نیست ، چگونه می تواند آنها را برآورده کند؟

مرکز مشاوره تلفنی ازدواج

2. انگیزه و پاداش بدهید.

برای زوجین در مطالعه ، تأیید عاطفی برای سعادت ازدواج مهم بود.: “تأیید تأثیرگذار این است که” به شریک زندگی خود اطلاع دهید که آنها خاص ، ارزشمند هستند و شما آنها را به عنوان معافیت نمی گیرید. “

مشاوره تلفنی ازدواج رایگان شیراز زوجین از طریق کلمات و اعمال تأیید عاطفی نشان می دهند. گفتن “دوستت دارم” یا “تو بهترین دوست من هستی” ساده است. رفتارهای مثبت می تواند از روشن کردن قابلمه قهوه در صبح برای شما باشد تا شریک زندگی تان برای ارسال پیام  پیش قدم باشد.

بر خلاف تصور عامه ، مردان بیش از زنان به تأیید عاطفی احتیاج دارند زیرا زنان “می توانند آن را از سایر افراد در زندگی ما دریافت کنند ،” حدس می زند.

، مهم این است که تأیید مداوم انجام شود ، و نه اینکه یکباره آن را جمع کنید.

نکته عملی. یک روز تأیید می تواند یک زن و شوهر را راضی نگه دارد. پیشنهاد می شود که هر چیزی را برای شریک زندگی خود تأیید کنید و یا کاری را انجام دهید که روزی یک بار برای آنها تأیید کند ، انجام دهید.

3. پیاده سازی تغییر.

هر رابطه به یک دره تبدیل می شود. اجرای تغییر می تواند کمک کند ، و روش های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد. ، یکی از راه های اجرای تغییر ، اضافه کردن چیز جدید است. “ایده اصلی این است که وقتی اولین بار با یکدیگر ملاقات کردید ، روابط خود را تقلید کنید.”

مشاوره حضوری ازدواج

نکته عملی. برای کاهش حوصله و تازه نگه داشتن امور ، روال خود را تغییر دهید. به عنوان مثال ، “به جای رفتن به همان رستوران ، یک رستوران جدید عجیب و غریب در شهر بیابید.” تعطیلات در جایی جدید یا کلاس با هم بروید.

راهکار دیگر این است که “یک فعالیت تولیدکننده برانگیختگی یا [فعالیتی که] باعث افزایش آدرنال یا هیجان شود. آنچه می فهمیم این است که اگر شما این فعالیت را با شریک زندگی خود انجام دهید ، برانگیختگی یا آدرنالین ناشی از آن فعالیت دیگر می تواند به شریک زندگی یا رابطه شما منتقل شود. “

مشاوره تلفنی ازدواج رایگان شیراز با هم ورزش کنید ، سوار غلتکی شوید یا یک فیلم ترسناک ببینید.

4- هزینه ها را پایین نگه دارید و مزایای آن زیاد است.

، چهار قدم اول بر افزودن یا تقویت نقاط مثبت در روابط شما متمرکز است. این مرحله بر “پایین نگه داشتن هزینه ها” متمرکز شده است. بر اساس مطالعه و سایر ادبیات ، یک زوج خوشبخت نسبت به 5 دارند. یعنی آنها به هر یک از احساسات و تجربه‌های منفی پنج احساس یا تجربه مثبت دارند.

اینگونه نیست که شما نیاز دارید که به رابطه خود با یک ماشین حساب نزدیک شوید. اما مهم است که مرتباً روابط خود را “ممیزی” کنید و “هزینه ها و مزایا” را در نظر بگیرید. بسیاری از زوج ها تصور می كنند كه باید بین جوانب مثبت و منفی تعادل برقرار شود ، اما اگر شما “دست های خود را در سمت راست و رفتارهای پرهزینه در دست چپ خود دارید ، اطمینان حاصل كنید كه راست شما از بین می رود.” بنابراین “چیزهای مثبت واقعاً باید از منفی ها سبقت بگیرند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909