خدمات ما،افتخار ماست

شماره یک مشاوره خانواده

شماره یک مشاوره خانواده

شماره یک مشاوره خانواده که مشاوره خانواده تلفنی رایگان به کمک می کند تا بهتر تصمیم بگیریم که شماره مشاوره خانواده رایگان برای شما که مشکلات خانوادگی دارید.آیا احساس تعادل می کنید در کلیسا ، کار ، خانواده ، دوستان ، سرگرمی ها … همه چیز؟

و احساس می کنید غیرممکن است؟ که چیزی رنج می برد مهم نیست که چگونه شما حقه بازی قطعات؟

تو تنها نیستی. بیشتر ما ، در یک زمان یا زمان دیگر ، ایده نادرست “زندگی متعادل” را خریداری می کنیم. این دروغ وسوسه انگیز است که ما باید همه کارها را انجام دهیم – و اعتقاد داریم که ، به نوعی ، می توانیم همه کارها را انجام دهیم!

اما لذت و رضایت واقعی از دستیابی به تعادل کامل حاصل نمی شود. آنها از دانستن اینکه چگونه انتظارات را متناسب با شرایط ایجاد می کنند ، حاصل می شوند.

شماره یک مشاوره خانواده تلفنی

دنیایی که در آن زندگی می کنیم دور از ایده آل نیست. بله ، خدا در آغاز آن را خوب کرد . اما آن خیر اصلی با ورود گناه به تصویر رنگ آمیزی شد . انسان وقتی تصمیم گرفت راه خودش را برود ، چیزها را بهم ریخت.

از آن زمان به بعد ، زندگی یک گنجینه تاریکی و نور ، درد و لذت ، مورد انتظار و غیرمنتظره بوده است. تا حدودی ، این ترکیب تنها نوع “تعادلی” است که می توانیم امیدوار باشیم در این کره خاکی به دست آوریم. خوشبختانه این حرف آخر نیست.

در حالی که عیسی به ما قول یک زندگی بدون دردسر و با تعادل کامل را نمی دهد ، اما به ما آرامش می دهد. صلح او آرامش این است که بداند با هر روبرو خواهیم شد ، عشق او به ما هرگز تغییر نخواهد کرد .

کسانی که برای نجات خود به مسیح اعتماد دارند ، در این صلح سهیم هستند زیرا به پادشاهی خدا تعلق دارند .

حتی بهتر ، کتاب مقدس به ما می گوید که پادشاهی فقط انتظار آینده نیست. این یک واقعیت فعلی است . این بدان معنی است که ما می توانیم در اینجا و اکنون صلح داشته باشیم .

شماره یک مشاوره خانواده رایگان

ما نمی توانیم همه کارها را انجام دهیم. اما خداوند می تواند به ما کمک کند تا یک ریتم سالم کار ، استراحت و ترمیم ایجاد کنیم . او خدای صلح است ، نه گیجی . به همین دلیل ، می توانیم از طریق:

نزدیک شدن به او از طریق دعا .
تشخیص صدای او ( مطالعه کتاب مقدس و ملاقات با سایر ممنان ).
با برنامه ریزی ، مقابله با چالش های روزمره و تعیین اولویت های زندگی با او مشارکت داشته باشیم.

مسئله اولویت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تصمیم بگیرید که بیشتر از همه برای شما مهم است. همانطور که اولویت های خود را شناسایی می کنید .

شماره یک مشاوره خانواده
شماره یک مشاوره خانواده

احساس تمرکز و هدف را پیدا خواهید کرد – و می توانید موارد غیر ضروری را قطع یا مقیاس کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید ، کمتر احساس خواهید کرد که دارید اجازه می دهید چیزی رنج بکشد.

بار انتظارات از خانواده ، دوستان یا دیگران را به دوش نکشید. در عوض، به روح القدس گوش دادن و تمرکز بر روی کار او به شما داده است. و به یاد داشته باشید که فصل ها فرار می کنند. نه گفتن به یک فعالیت اکنون لزوماً به معنای نه گفتن برای همیشه نیست.

شماره یک مشاوره خانواده آنلاین

زندگی به معنای بودن نیست. این در مورد یادگیری این است که وقت ، انرژی و استعدادهای خدادادی خود را برای تحقق بخشیدن به تماس بی نظیر خود هدایت کنید.

می خواهید بیشتر عمیق شوید؟ بهترین بله را بخوانید و دلیل خود را بدانید ، و به پخش خانواده ” آنچه واقعاً درباره شما واقعی است” تمرکز کنید .

تمرکز بر آینده باعث ایجاد ترس ، اضطراب و عصبانیت می شود. تمرکز بر گذشته می تواند خوشبختی ایجاد کند اما همچنین آرزو و ناامیدی و کینه نسبت به آنچه از دست رفته است را به همراه داشته باشد. تمرکز دقیق روی این لحظه فعلی تنها وسیله ای است که می توانید از ترس و وحشت ادراک شده آینده و احساس از دست دادن آنچه گذشت ، آزاد شوید.

ما باید ذهن خود را با اینجا و اکنون پر کنیم. صدای پرندگان ، باد در میان درختان ، خط افق.

جزئیات. موفقیت وقتی که “سعی می کنیم به آن فکر نکنیم” غیرممکن است ، فضای ذهن ما باید همیشه توسط چیزی اشغال شود بنابراین ما باید تمرین کنیم که این فضا را با آگاهی آرام و حاضر از هر لحظه در اطراف ما اتفاق می افتد .

شماره یک مشاوره روانشناسی خانواده

ما باید عمداً با توجه شدید به جزئیات اینجا و اکنون ، تمام فضای ذهن (و قلب) خود را اشغال کنیم ، در نتیجه همه دیروزها و فرداها را از فضای خود خارج کنیم و احساس رضایت کامل از این ثانیه فعلی امروز داشته باشیم .

این بدان معنا نیست که باید همه مسئولیت ها و پیگیری های خود را کنار بگذاریم ، مشاوره خانواده تلفنی بلکه باید به این توجه کنیم که در این دقیقه فعلی ، هر یک دقیقه یکبار ، مسئول چه چیزی هستیم.

هرگز در روزها ، هفته ها ، ماه ها یا سال های آینده مسئولیت آن را بر عهده نداشته باشیم.

تصویر بزرگتر همیشه برای پردازش قلب و ذهن انسان طاقت فرسا بود. تلاش برای پردازش تمام آنچه در آینده خواهد آمد ، مساوی است با سپاهی از هزار نفر ، شانه به شانه از روی یک پل طناب.

فردا فرا می رسد ، خواه نگران باشیم و غصه بخوریم یا نه. ما می توانیم لحظه فعلی را برای همیشه با تمرکز دقیق روی آینده خراب کنیم وگرنه ممکن است لحظه به لحظه از زندگی خود لذت ببریم.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909