خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاور خانواده یزد

شماره مشاور خانواده یزد

شماره مشاور خانواده یزد رایگان که مشاوره خانواده تلفنی رایگان و مشاوره خانواده یزد می تواند به تجارب خانوادگی شما کمک کند آیا در مورد روش مناسب تربیت فرزندان خود دائماً با پدر و مادر خود درگیر ، مشاجره و مجادله می کنید؟

آیا رفتار دشوار کودک باعث ایجاد هرج و مرج برای همه اعضای خانواده شما می شود؟

آیا احساس می کنید مجبور هستید که یک دوست یا شخصیت اقتدار برای فرزندان نوجوان خود باشید؟

آیا طلاق اخیر ایجاد یک برنامه همسریابی با همسر سابق خود را دشوار کرده است؟

آیا شما آرزو دارید که یک خانه مسالمت آمیز و هماهنگ داشته باشید که همه در آن کنار بیایند ، اما می ترسید که وضعیت شما ترمیم نشود؟
درگیری و نزاع مداوم در خانواده شما می تواند اینگونه به نظر برسد که ارائه یک محیط پایدار و پرورشی به فرزندانتان دور از دسترس است.

شماره مشاور خانواده یزد تلفنی

شاید شما برای حفظ آرامش در خانه خود تلاش می کنید ، به خصوص اگر متوجه شوید که وقت و انرژی زیادی را صرف مدیریت رفتارهای سخت و لجاجانه از فرزند خود می کنید.

پسر یا دختر شما ممکن است غالباً عصبانیت های خشن و خارج از کنترل داشته باشد که در انظار عمومی نگاه های موافق یا قضاوت دوستان و والدین دیگر را دریافت می کند.

حتی ممکن است فرزند شما نیاز به تغییر مدرسه داشته باشد زیرا در نتیجه رفتارهای تهاجمی جسمی اخراج شده است.

تجربه های ناراحت کننده ای از این دست فقط به والدین دارای فرزند خردسال محدود نمی شود. یک نوجوان سرکش همچنین می تواند باعث شود شما احساس کنید انگار کنترل والدین خود را از دست داده اید.

شماره مشاور خانواده یزد
شماره مشاور خانواده یزد

شاید شما متوجه رفتارهای بدخلق ، مالیخولیایی یا عصبانیت نوجوان خود شده اید که باعث نگرانی شما شده است.

ممکن است نوجوان شما منزوی ، بی انگیزه و گوشه گیر به نظر برسد یا ساعاتی را به تنهایی با بازی های ویدیویی یا در شبکه های اجتماعی سپری کند.

حتی ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا او وابستگی ناسالم به فناوری دارد؟ ممکن است نگران باشید که ، نوجوان شما در حال آزمایش مواد مخدر ، الکل ، تخریب ، سرقت از مغازه یا رابطه جنسی است.

شماره مشاور خانواده یزد رایگان

انگار که این کافی نیست ، شماره مشاوره خانواده تلفنی شما و پدر و مادرتان ممکن است در مورد تربیت فرزندان خود چشم در چشم مبارزه کنید. اگر شما و همسرتان طلاق گرفته اید ، ممکن است ارتباطات در مورد فرزندان شما به خصوص بحث برانگیز باشد.

هنگام پرداختن به مسائل پرتنش خانوادگی ، احساس ناتوانی ، درماندگی ، عصبانیت ، آسیب دیدگی و احساس خستگی عاطفی غیرمعمول نیست.

ممکن است نگران تأثیرات درگیری خانوادگی بر روابط آینده خود باشید و امید ناامیدانه ای برای برقراری آرامش و هماهنگی در خانواده خود داشته باشید.

اگر برای حل و فصل مسائل خانواده خود احساس درماندگی و ضعف کرده اید ، تنها نیستید. تقریباً همه خانواده ها هنگام مذاکره در مورد منطقه سنگلاخ زندگی مشترک و عشق ورزیدن ، درگیری را تجربه می کنند.

اگرچه انتظار می رود در خانواده شما درگیری داشته باشید ، اما بعضی مواقع می توان از یک شخص ثالث راهنمایی و پشتیبانی را در یک فضای امن بسیار مفید دانست.

شماره مشاور روانشناسی خانواده یزد رایگان

اگر فرزندان شما به دلیل یک اتفاق اخیر (مرگ ، بیماری یا طلاق) رفتارهای ناسالم انجام می دهند (ریسک پذیری ، بدرفتاری از نظر جسمی یا لفظی) ، یا شما و همسرتان در تلاشید تا مکالمات موثری در مورد خود داشته باشید کودکان ، شاید لازم باشد از مشاور خانواده راهنمایی بگیرید.

، با یک مشاور خانواده مشاور آستین که به عنوان مربی ، واسطه و راهنمای شما فعالیت می کند ،شما می توانید در یک رابطه حمایتی کاملاً آگاه با این چالش ها روبرو شوید.

مشاوره خانواده می تواند فضای امنی را برای بهبود فراهم کند
مشاوره می تواند ابزاری بسیار مدر ترمیم زخم های خانواده باشد ، به خصوص اگر انگیزه داشته باشید و متعهد به شرکت در جلسات منظم و تمرین ابزار در خانه باشید.

اختصاص دادن زمان و مکانی که در آن اعضای خانواده بتوانند سرعت خود را کاهش دهند ، ابراز وجود کنند و با همدلی و دلسوزی به صحبت های یکدیگر گوش دهند می تواند بسیار درمانی باشد.

با داشتن یک گفتگوی خانوادگی در یک محیط آرام و کنترل شده ، می توانید احساسات ، دیدگاه ها و تجربیات یکدیگر را تکریم کنید بدون اینکه از یک مکان ترس ، ناامیدی یا کینه واکنش نشان دهید.

شماره مشاوره خانواده رایگان

بر این ، خانواده درمانگر می تواند به شما کمک کند تا نیازهای عاطفی فرزندان خود را برآورده کرده و آنها را قادر سازد تا در مواجهه با درگیری های خانوادگی بر سلامت عاطفی تمرکز کنند.

به عنوان یک متخصص حرفه ای آموزش دیده در هنر و علم مشاوره خانواده ، مشاوره تلفنی شبانه روزی خانواده درمانگر می تواند به شما کمک کند از نقاط قوت موجود به عنوان والدین استفاده کنید .

در عین حال به شما ابزار و استراتژی های جدید تربیتی ، از جمله تعیین مرزهای مناسب با فرزندان خود ، ارائه یک برنامه والدین با همکار یا والدین خود و استفاده از روش های مبتنی بر انضباط مثبت.

با شروع تمرین مهارت های جدید خود در خانه ، می توانید در مورد موفقیت ها و چالش های منحصر به فرد خانواده خود با درمانگر خود ، که می تواند به شما در تنظیم و تنظیم دقیق روش شما کمک کند ، تأمل کنید

.شما می توانید در مورد موفقیت ها و چالش های منحصر به فرد خانواده خود با درمانگر خود ، که می تواند به شما در تنظیم و تنظیم دقیق روش شما کمک کند ، تأمل کنید.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی رایگان

شما می توانید در مورد موفقیت ها و چالش های منحصر به فرد خانواده خود با درمانگر خود ، که می تواند به شما در تنظیم و تنظیم دقیق روش شما کمک کند ، تأمل کنید.

مشاوره خانوادگی همچنین می تواند به شما کمک کند روابط خود را با والدین خود ، خواه جداگانه یا در یک خانه زندگی کنید ، اصلاح کنید.

در طول جلسات ، شما و همكارتان می توانید در مورد نگرانی های خود در مورد فرزندان خود در ارتباط سالم برقرار كنید.

مهمتر از همه ، شما می توانید یک طرح فرزندپروری مشخص ایجاد کنید که اهداف و ارزشهای شما را به عنوان پدر و مادر احترام بگذارد و بتوانید تمرین کنید اجرای یک طرح خانواده با فرزندان خود به منظور جلب همه در یک صفحه و یافتن راه حل های

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909