خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره وکیل خانواده

شماره مشاوره وکیل خانواده

شماره مشاوره وکیل خانواده و شماره مشاوره خانواده رایگان که یک مشاوره وکیل خانواده آنلاین به ما کمک می کند تا بتوانیم بهتر تصمیم بگیریم من به عنوان یک زوج درمانگر ، زن و شوهرهایی را می بینم که در تلاشند تا زندگی جنسی خود را دوباره تقویت کنند ، آنها با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.

در تربیت فرزندان خود مشکل دارند و غیره در آستانه طلاق ، محقق دکتر جان گوتمن می گوید که دلایل اصلی طلاق زوجین به دلیل رابطه جنسی ، مالی و تربیت فرزندان است.

باید بگویم که اگرچه دکتر گوتمن یک نکته دارد ، اما من مخالفم – زوجین به دلیل عدم ارتباط عاطفی طلاق می گیرند.

اگر از نظر عاطفی ارتباطی نداشته باشید و درگیر ازدواج خود نباشید ، نمی توانید زندگی مشترک جنسی را مدیریت کنید ، با هم پول را مدیریت کنید یا فضای امن تربیت را با هم ایجاد کنید.

شماره مشاوره وکیل خانواده رایگان

دکتر سو جانسون ، خالق پویایی درمان زوج های متمرکز بر احساسات ، می گوید که فرسایش پیوند عاطفی بین دو شریک زندگی آغاز پایان رابطه آنها است. ما به عنوان انسان ، از طریق ایمن و سالم از نظر احساسی ارتباط برقرار می کنیم.

اگر این امر را در ازدواج نداشته باشیم ، اگر اقدامی برای زوج درمانی انجام نشود ، به آرامی قطع رابطه خواهیم کرد و سرانجام طلاق خواهیم گرفت.

قطع ارتباط می تواند موارد مختلفی به نظر برسد. شاید شما و همسرتان مدام درمورد کارهای خانه و یا افرادی که بعد از آن سگ را راه می اندازند با هم مشاجره کنید.

شاید یک همسر در ایده خود برای تغییر شغل احساس عدم حمایت کند. شاید فقط یک احساس کلی از تنهایی در ازدواج وجود داشته باشد.

شماره مشاوره وکیل خانواده تلفنی

نکته اصلی برای فهمیدن در مورد یک قطع رابطه کلی در ازدواج این است که می توان آن را درک کرد و به آن کمک کرد.

بیشتر آنچه در زوج درمانی در مشاوره خانواده آستین انجام می دهیمپیوند عاطفی بین شرکا را تقویت می کند و همچنین فضای امنی را برای نامزدی مجدد ایجاد می کند و زوجین می توانند در مورد موضوعاتی که دلایل احساس عدم ارتباط در ازدواج آنها است کار کنند.

اساساً ، هنگامی که منابع و ابزارهای زیادی برای کمک به ساخت و تقویت ازدواج شما وجود داشته باشد ، احساس کلی قطع ارتباط دلیل معتبری برای طلاق نیست.

به ندرت زوجین با مشکل عدم تعامل به سراغ من می آیند و روند درمانی را در مورد فرصت های جدید مهیج خود بهبود نمی بخشند ، و آنها را خوش بین می کنند تا زندگی عاشقانه خود را دوباره جرقه بزنند.

شماره مشاوره وکیل خانواده
شماره مشاوره وکیل خانواده

با این حال ، موارد شدید کاملاً می تواند دلیلی برای جدا شدن باشد. در طول سالهای تمرین خود ، دلایلی برای توصیه درمانگر به عنوان سو استفاده جسمی ، سو استفاده عاطفی / کلامی و اعتیاد فعال دیده ام.

شماره مشاوره مشکلات جنسی خانواده

سو استفاده جسمی
این شاید دلیل اصلی طلاق زوجین باشد. سو استفاده جسمی از هر نوع در ازدواج یا هر نوع رابطه قابل قبول نیست.

سو استفاده جسمی در ازدواج هایی دیده می شود که یکی از شرکا دارای مشکلات عصبانیت قابل توجهی است و احساسات خود را تا حدی امن نکرده است که نزدیک بودن و آسیب پذیری این فرد نباشد.

زنانی که با مردان پرخاشگر جسمی ازدواج می کنند ، به احتمال زیاد از خانوارهای بدرفتاری که در آنها بدرفتاری را امری “طبیعی” می دانند ، آمده اند.

بر اساس مجله پزشکی اورژانس ایران، از زمان اجرای دستور ماندن در خانه در سال 2020 ، افزایش نگران کننده موارد خشونت خانگی در ایالات متحده اتفاق افتاده است.

بیشتر شرکا با همسرشان در خانه های خود بسته می شوند و در نتیجه تحریک شریک زندگی پرخاشگر ، شماره یک مشاوره خانواده آنها را بیشتر در معرض خطر جسمی قرار می دهد.

اثرات دیگری که با دستور خانه ماندن در خانه ایجاد می شود سو مصرف الکل ، افسردگی و علائم استرس پس از سانحه است ، عوامل بسیار آسان سو. استفاده جسمی.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909