خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره خانواده کنگان

شماره مشاوره خانواده کنگان

شماره مشاوره خانواده کنگان تلفنی رایگان و مشاوره روانشناسی تلفنی در پی دستیابی به سلامت روان ، می دانیم که برخی از مسائل ممکن است به ترکیبی از درمان و دارو برای درمان نیاز داشته باشند. برای رفع این نیاز ، ما علاوه بر طیف وسیعی از گزینه های روان درمانی ، خدمات روانپزشکی را نیز ارائه می دهیم.

چگونه بدانیم چه زمانی باید به روانپزشک مراجعه کنید
روانپزشک یک پزشک پزشکی است که در مراقبت های بهداشت روان تخصص دارد. روانپزشکان هر دو جنبه ذهنی و جسمی مشکلات روانی را ارزیابی می کنند.

اگر در حال حاضر از دارو به عنوان گزینه درمانی استفاده می کنید یا در نظر دارید ، باید برای ویزیت با یکی از روانپزشکان ما برنامه ریزی کنید. روانپزشک ارزیابی دقیق را انجام داده و در مورد دارو توصیه می کند. علاوه بر این ، روانپزشک شما ممکن است روان درمانی را به عنوان بخشی از درمان شما توصیه کند.

همچنین ممکن است درمانگر شما برای بررسی اضافه کردن دارو به برنامه درمانی شما ، مراجعه به روانپزشک را توصیه کند.

شماره مشاوره خانواده کنگان تلفنی

این توصیه ممکن است یک ارزیابی عصب روانشناختی کامل را دنبال کند . درمانگران و روانپزشکان ما همکاری می کنند تا بهترین مراقبت های ممکن را به شما ارائه دهند.

ارزیابی اولیه شما با یکی از روانپزشکان ما معمولاً شامل دو ویزیت 60 دقیقه ای است. در اولین بازدید خود ، اطلاعات مربوط به منابع مختلف ، از جمله مدارس ، درمانگران ، پرونده های پزشکی و اعضای خانواده را با روانپزشک خود مرور خواهید کرد.

در طی ویزیت دوم ، روانپزشک در مورد تأثیرات تشخیصی و یک برنامه درمانی با شما و / یا کودک / نوجوان شما صحبت خواهد کرد. بعضی اوقات برای شروع برنامه درمانی یک ویزیت اضافی (30-60 دقیقه) برنامه ریزی می شود.

شماره مشاوره خانواده کنگان
شماره مشاوره خانواده کنگان

بازدیدهای پیگیری در صورت لزوم برنامه ریزی می شود و به طور معمول 30 دقیقه طول می کشد. روان درمانی حمایتی و روان درمانی در مراجعه به روانپزشکان ما نهفته است. روانپزشک شما ممکن است روان درمانی را توصیه کند تا برنامه درمانی بتواند به طور مثر اجرا شود.

شماره مشاوره خانواده کنگان رایگان

موسسه خانواده یکی از سازمانهای بهداشت رفتاری مبتنی بر رابطه در کشور است که به تقویت کودکان و نوجوانان ، زوج ها ، خانواده ها و افراد متعهد است.

ما به عنوان محقق ، مربی و درمانگر ، با مشتری و شریک زندگی خود همکاری می کنیم تا تغییرات را مشاهده کنیم . مراقبت از شما ریشه در تحقیقات دارد و توسط شبکه برتر درمانگران ما پشتیبانی می شود.

اگر احساس می کنید که توانایی بالقوه خود را برآورده نمی کنید یا فرزندتان توانایی بالقوه خود را برآورده نمی کند ، ما در اینجا هستیم تا علت اصلی این مشکل را بشناسیم و برنامه ای برای حل آن تدوین کنیم. ما این کار را با استفاده از پیشروترین و جامع ترین ارزیابی های روانشناختی در این زمینه انجام می دهیم.

سالاتی که معمولاً از والدینی که به دنبال ارزیابی عصب روانشناختی برای فرزندشان هستند می شنویم ، شامل موارد زیر است:

شماره مشاوره خانواده کنگان آنلاین

چرا این اواخر کودک ما اینقدر بی علاقه یا تحریک پذیر است؟
آیا فرزند من اختلال یادگیری دارد؟
طلاق ما چه تاثیری روی فرزندمان دارد؟
چرا فرزند من در تمرکز در مدرسه اینقدر مشکل دارد؟
سالاتی که معمولاً از بزرگسالانی که به دنبال ارزیابی عصب روانشناختی برای خود هستند می شنویم شامل موارد زیر است:

چرا تمرکزم سخت است؟
چرا من قادر به یادآوری اطلاعات نیستم؟
آیا توانایی های تفکر من بر عملکرد من یا دانشگاه تأثیر دارد؟
آیا مشکلات سلامتی من بر عملکردهای شناختی من تأثیر منفی می گذار

مرکز مشاوره روانشناسی خانواده

گاهي ويژگي هاي چالش هاي روانشناختي يا شناختي تنها از طريق مصاحبه رو در رو به سختي قابل ارزيابي است.

برای تکمیل آن مصاحبه ها ، ما به دنبال جدیدترین تحقیقات عصب روانشناختی و ابزارهای نوآورانه آزمون هستیم که توانایی ما را در شناسایی ابعاد و میزان مشکلات شناختی و عاطفی افزایش می دهد.

ما برای انجام این کار مرتباً از ارزیابی های روانشناختی رسمی استفاده می کنیم ، که معمولاً “آزمایش” نامیده می شود.

در گزارش های مکتوب ما ، زمینه های مشترک بحث شامل توجه و تمرکز ، توانایی های فکری ، پیشرفت تحصیلی ، مهارت های زبانی ، توانایی های فضایی بینایی ، مسائل مربوط به عملکرد اجرایی ، یادگیری و حافظه ، عملکرد روانشناختی و مبارزات عاطفی اجتماعی است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909