خدمات ما،افتخار ماست

شماره مشاوره حقوقی در نجف آباد

شماره مشاوره حقوقی در نجف آباد

شماره مشاوره حقوقی در نجف آباد و مشاوره حقوقی تلفنی و مرکز مشاوره حقوقی و قبل از اینکه تصمیم به طلاق بگیرید با حتما اطلاعات کامل داشته باشید.
آیا باید طلاق بگیرم؟ اگر در شرایط زناشویی هستید و این سوال را از خود می پرسید یا تصمیم به طلاق می گیرید ، قطعاً به دنبال نکاتی برای پاسخ به سوالات خود هستید.

این علائم به معنای پایان یافتن ازدواج شما نیست ، اما نشانگر این است که در رابطه شما خطر از هم گسیختگی وجود دارد و شما به راه حلی نیاز دارید.

علائم جدایی
هیچ وقت بحث نخواهید کرد
باور کنید یا نکنید ، شما در مورد زندگی مشترک خود بحث خواهید کرد. سکوت و اجتناب می تواند به روابط آسیب برساند. دکتر. جولیانا موریس ، کارشناس روابط

اگرچه همه اختلافات مثمر ثمر نیستند ، اما یک اختلاف نظر سالم با اقدام قانونی حل می شود.

موفقیت همه چیز است.
در حالت ایده آل ، در یک زندگی مشترک می خواهید درگیری به گونه ای حل شود که از رابطه محافظت کند. اگر جنگ بیش از یک اتحادیه “برد” است ،مشاوره حقوقی این پرچم قرمز ممکن است برای شما تصمیم طلاق باشد.

شما می خواهید همسرتان را سیر کنید.
اگر طلاق و یک دقیقه دیگر را سپری می کنید ، خواهید دید که چگونه در برابر همسر / شریک زندگی خود واکنش نشان خواهید داد.

وقتی دائماً می خواهید بفهمید چه میزان فشار بر ازدواج می توانید ترک شود ، برای طلاق آماده شوید. نویسنده بی پروای خورشیدی ، جوی مک میلان می گوید به محض اینکه سعی می کند حدود تحمل همسرش را آزمایش کند ، ناخودآگاه می خواهد به همه چیز پایان دهد ، اما از آن می ترسد.

شماره مشاوره حقوقی در نجف آباد

شما خود واقعی خود را پنهان می کنید.
آیا باید طلاق بگیرم؟ آیا این واقعاً همزیستی شماست؟ اگر پاسخ شما منفی است ، ممکن است طلاق بخشی از راه حل باشد.

اگر فکر می کنید همسرتان وقتی واقعیت را در خود می بینید ، شما را طرد خواهد کرد ، برقراری رابطه راضی کننده غیرممکن است و بهتر است تصمیم به طلاق بگیرید.” و قاضی قضایی

“وقتی مجبور باشید دائماً خودتان را معاینه کنید یا از عقاید همسرتان فاصله بگیرید ، این نشان دهنده بی احترامی به روابط شما است. و حل این مشکل است.

شما هرگز “ما” نیستید.
ازدواج مستلزم همکاری است که به معنای اتحاد برای یک هدف مشترک است. اگر ازدواج شما به جای “ما” دو “من” شده است ، آیا احتمالاً جواب سوال “آیا باید طلاق بگیرم یا نه” را می دانید؟

خواه دائماً در مورد طلاق گیج باشید یا نشوید ، این نشانه این است که ازدواج شما به خطر می افتد یا طلاق بهترین راه حل برای زندگی مشترک شماست.

مشاوره طلاق رایگان گروه مالیم

آیا هنوز نسبت به شریک زندگی خود احساساتی دارید؟
بسیاری از مردم می گویند که آنها طلاق می خواستند ، آنها هنوز هم به شدت احساس ارتباط می کردند ، اما هیچ کس به دلیل قدرت نزدیک نبود.

اگر هنوز هیجان زده هستید ، بهتر است قبل از تصمیم به طلاق ، روی رابطه خود کار کنید و از شریک زندگی خود کمک بگیرید.

در غیر این صورت ، احساس از دست دادن شما را پر می کند و ممکن است بعد از طلاق در وضعیت بدتری نسبت به الان باشید.

اگر نسبت به همسرتان هیچ احساسی ندارید و سعی در اثبات رابطه خود ندارید ، ممکن است پاسخ به این سوال که آیا طلاق بگیرید یا خیر ، مثبت باشد.

آیا شما واقعاً ازدواج کرده اید؟
برای ازدواج ، یک زن و شوهر باید رابطه ای داشته باشند که شامل “ما” باشد. بسیاری از افرادی که می خواهند طلاق بگیرند هرگز ازدواج نکرده اند.

آنها ممکن است بچه ها را بزرگ کرده باشند و خانه ای مشترک داشته باشند ، اما بیشتر از یک محیط مختلط در یک فضای رقابتی مشغول این فعالیت ها هستند.

اگر رابطه مناسب “ما” را ایجاد نمی کنید ، وقت آن است که سعی کنید بیاموزید چگونه این کار را انجام دهید یا اینکه پیش خود تصدیق کنید هرگز ازدواج نمی کنید.

آیا باید طلاق بگیرم؟
آیا واقعاً آماده طلاق هستید یا تهدید می کنید؟
وقتی از خود می پرسید ، آیا نباید طلاق بگیرم؟ یا آیا تصمیم به طلاق دارید ، از خود بپرسید ، آیا شما آماده طلاق هستید؟ مردم اغلب طلاق را تهدید می کنند. دلایل این تهدید ممکن است به شرح زیر باشد:

از خشم و ناامیدی.
قدرت و کنترل شخص دیگری را بدست آورید.
ترویج تغییرات واقعی برای شما یا همسرتان.
تغییرات جدی در قانون.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909