خدمات ما،افتخار ماست

بهترین مشاوره خانواده در قزوین

بهترین مشاوره خانواده در قزوین

بهترین مشاوره خانواده در قزوین که مشاوره خانواده در قزوین در مرکز مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی رایگان محققان دریافته اند که در پی شبهای کم خواب (کمتر از 7 ساعت) ، زوجین درگیری بیشتری پیدا می کنند و در حل و فصل دوستانه مشکل بیشتری دارند.

شریک زندگی کم خواب ممکن است در مقایسه با شریک زندگی بهتر در استراحت ، سخت تر داشته باشند که در آن لحظات داغی که هر زوج با آن روبرو هستند صبر ، شوخ طبعی و مهربانی داشته باشند.

اختلال در خواب ناچیز دقت همدلانه است – درک آنچه یک شریک زندگی احساس می کند – مهارتی که به ویژه هنگام حل تعارض نقش مفیدی دارد.

تحقیقات نشان داد که خواب نامناسب یک شریک زندگی نه تنها دقت همدلانه او را کاهش می دهد ، بلکه به طرز شگفت آوری از صحت شریک زندگی دیگر نیز می کاهد.

همان مطالعه نشان داد که وقتی هر دو شریک زندگی کم خوابی را تجربه کرده بودند ، هنگامی که زوجین در مورد یک مشکل زناشویی بحث می کنند ، احساسات منفی و احساس مثبت کاهش می یابد.

بهترین مشاوره خانواده در قزوین تلفنی

مطالعه ای که در دانشگاه ایالتی اوهایو انجام شد نشان داد که وقتی حداقل یک شریک زندگی در طول دو شب قبل از خواب کافی لذت می برد ، این رابطه از برخی اثرات منفی کمبود خواب محافظت می شود.

به عبارت دیگر ، محرومیت از خواب یکی از شرکا به تنهایی کافی نبوده است تا هنگامی که موضوعات سخت برای بحث در می آیند ، به طور خودکار رفتار منفی را برای زوجین ایجاد کند.

به نظر می رسید که یک شریک خوب استراحت ، تمایل شریک کم خواب برای ایجاد یک تعامل مشکل را “خنثی” می کند.

بهترین مشاوره خانواده در قزوین
بهترین مشاوره خانواده در قزوین

با این وجود ، موفقیت آمیزترین حل اختلافات زمانی اتفاق افتاد که هر دو شریک زندگی خود را به استراحت خوب گزارش دهند. خواب خوب فقط برای خواب آور خوب نیست ، بلکه برای رابطه خوب است.

بهترین مشاوره خانواده در قزوین رایگان

مطالعه ایالت اوهایو همچنین بررسی کرد که چگونه تعارضات زناشویی ، همراه با خواب ناچیز ، بر سلامت کلی تأثیر می گذارد.

محققان دریافتند وقتی همسران خواب کمتری دارند ، نه تنها احتمال درگیری خصمانه بیشتر است ، بلکه بدنبال درگیری آنها سطح بالاتری از پروتئین های التهابی در خون آنها یافت می شود.

این پروتئین ها با انواع مشکلات سلامتی از جمله بیماری های قلبی ، سرطان و سایر بیماری های جدی در ارتباط هستند.

منطقی است ، بنابراین ، اگر هر دوی شما آرام نیستید ، از گفتگوهای بالقوه دشوار خودداری کنید.

یا هنگامی که خود را در مکالمه ای پیدا می کنید که به سرعت داغ می شود ، به یکدیگر پیشنهاد یک باران دهید تا پس از یک خواب خوب شب ، موضوع را دوباره مرور کنید. این یکی از روشهای هوشمند مراقبت از مشارکت شماست.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در قزوین

این در هر رابطه صمیمی اتفاق می افتد ، لحظه ای که ناامیدی یا ناراحتی یا بیزاری آنقدر بزرگ می شود که فکر در ذهن خطور می کند: من از او متنفرم از او متنفرم.

عشق و نفرت – آنها مخالف نیستند ، و این یک بازی با مجموع صفر نیست که در آن بیشتر یکی به معنای کمتر دیگری باشد. همانطور که به طور حتم هر دو احساس می توانند هم بزنند.

تحقیقات نشان داده است که افراد هر دو احساسات مثبت و منفی نسبت به شریک زندگی خود احساس می کنند ، غالباً بدون اینکه این موضوع را درک کنند – یا به خود اجازه نمی دهند آن را درک کنند.

برای بسیاری از ما ، “من از شریک زندگی خود متنفرم” باعث گناه یا شرم می شود ، این احساس که ما احساس اشتباهی می کنیم یا اینکه مشکلی با ما ندارد. “من از شریک زندگی خود متنفرم” همچنین می تواند ترس از اینکه رابطه را با مشکل جدی روبرو شده است یا از همان ابتدا محکوم شده است ، ایجاد کند.

افرادی که یکدیگر را دوست دارند اینگونه احساس نمی کنند ، ما به اشتباه به خود می گوییم ، درک نمی کنیم که حتی در قوی ترین مشارکت ها لحظات بیزاری شدید می تواند رخ دهد.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی

آنچه مهم است این است که آیا لحظات نفرت واقعاً لحظاتی زودگذر در مقابل حالات مداوم هستند – دومی نوعی موسیقی پس زمینه برای زندگی مشترک است.

لحظه ها می گذرد؛ حالتها معطل می ماند. جان گوتمن ، محقق ازدواج ، در مورد نسبت مثبت 5: 1 به منفی به عنوان ویژگی زوج های با ثبات و خوشبخت صحبت می کند (حداقل در طول مکالمه های درگیری که در طول مطالعات تحقیقاتی خود انجام داده اند.

این ممکن است مهم باشد: آیا لحظه های مثبت من او را گرامی می دارم ” یا ” او را تحسین می کنم “) به طور قابل توجهی از لحظات منفی بیشتر است .

من متنفرم بیش از حد مورد آخر و رابطه نیاز به کمک دارد – شاید برخی مشاوره های زوجین برای بررسی منبع این همه ترشی و آنچه ممکن است طول بکشد تا کمی شیرین شود.

مشاوره تلفنی رایگان در قزوین

اما چه کسی می تواند انکار کند که افرادی که زندگی مشترک ما با آنهاست ، افرادی که عادتها و عجایب خود را به آنها تحمیل می کنیم .

تغییر روحیه و خلق و خوی چالش برانگیز – آنها همان را به ما تحمیل می کنند – افرادی هستند که قادر به تحریک شدید احساسات ما هستند ، خواه احساس عشق و تحسین عمیق یا انگیزه ای برای فریاد زدن کلمات ناامیدی از نزدیکترین پشت بام.

“… متنفر بودن از شریک زندگی در لحظه به این معنی نیست که شما نیز آنها را زیاد دوست ندارید – که در واقع کمی افشاگری (و تسکین دهنده) است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909