خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی خانواده در نوشهر

مشاوره تلفنی خانواده در نوشهر

مشاوره تلفنی خانواده در نوشهر راهنمای خانواده سالم و شاد

در اینجا می خواستیم به اهمیت حفظ یک محیط سالم خانواده توجه کنیم. پنهانی نیست که داشتن یک پویای خانوادگی پایدار به خوشبختی همه افراد درگیر کمک می کند ، اما اهمیت آن در دراز مدت به ندرت تشخیص داده می شود. اعمال ، عادات و نمونه هایی که توسط هر یک از اعضای خانواده نشان داده شده است می تواند نه تنها در شرایط فعلی بلکه بر سلامت روحی و جسمی آینده تأثیر بگذارد.

 همه ما این جمله را شنیده ایم كه “ذهن كودك مانند اسفنج است” و احتمالاً آنها در سنین جوانی اطلاعات زیادی را به دست می آورند. اثبات این مفهوم گسترده است و روشی که خانواده با آن با استرس ، اضطراب ، اوقات اضطراب آور ، خوشبختی ، غم و غیره روبرو می شود می تواند بذر در کودکان بگذارد که تأثیر چشمگیری در نحوه عملکرد و واکنش آنها در زندگی بزرگسال خود خواهد داشت.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

 بنابراین چگونه می توانید قدم هایی بردارید تا اطمینان حاصل کنید که بهترین تلاش خود را در ایجاد یک محیط سالم ، ایمن و سازنده برای خانواده خود انجام می دهید؟ ما می دانیم که می توان تعیین کرد که مسئله ای نیاز به درمان حرفه ای دارد ، بنابراین ما برخی از نگرانی های متداول را که می تواند از مشاوره بهره مند شود ، برداشته ایم و به امید کمک به شما در مسیر یابی به برخی از این جزئیات لمس کرده ایم. یک خانواده سالمتر و شادتر.

مرکز مشاوره تلفنی خانواده

1.مشکلات مالی

مشاوره تلفنی خانواده در نوشهر مشکلات مالی سنگینی برای بسیاری از خانواده ها به همراه دارد. وقتی افراد قادر به عملکرد عادی یا تأمین دیگران نباشند ، یک تنش اجتناب ناپذیر ایجاد می شود. این می تواند به راحتی انگشتان دست و عصبانیت شود. استرس و اضطرابی که در بالای این موقعیت ها قرار دارد ، می تواند باعث آشفتگی و اصطکاک گسترده اعضای خانواده شود.

مشاوره خانواده آنلاین در تهران این فعالیت نامتوازن می تواند کودکان را تحت فشار یا اثرات منفی قرار دهد که می تواند برای رشد آنها ناسالم باشد. اگر مشکلات مالی را تجربه می کنید که باعث عصبانیت گسترده ، اضطراب یا ناآرامی های زیادی در زندگی شخصی و خانوادگی شما می شود ، بهتر است برای کمک به مدیریت آن احساسات و اولویت بندی راهکارهای مناسب به یک متخصص حرفه ای مراجعه کنید. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که بسیاری از افراد در هنگام مدیریت امور مالی از همین مشکلات رنج می برند و رسیدن به مساعدت خوب است.

2.غم و اندوه

اندوهگین کردن روشی دشوار برای حرکت است. آنچه که حتی چالش برانگیزتر است این است که چگونه نتایج آن اندوه می تواند بر افرادی که به شما نزدیک هستند ، از جمله اعضای خانواده ، تأثیر بگذارد. غم و اندوه می تواند نحوه تعامل مردم با یکدیگر را تغییر دهد. به نظر می رسد بسیاری از مردم از روشهای معمول زندگی ، صحبت کردن و دوست داشتن عقب می مانند. و درک این تغییرات برای دیگران دشوار است.

مشاوره تلفنی خانواده شبانه روزی

مشاوره تلفنی خانواده در نوشهر شاید شما کسی که اندوهگین نیستید و به سادگی تغییر در روحیه یکی از اعضای خانواده خود را به رسمیت می شناسید ، یا متوجه شوید که آنها در حال تلاش هستند. البته ، همیشه باید ارتباطات باز بین یکدیگر را ترغیب کنید و ببینید که آیا احتمالاً می توانید پشتیبانی مناسبی را برای برطرف کردن این اندوه ارائه دهید. اما ، اگر به نظر می رسد دستیابی به این مسئله دشوار است ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک متخصص حرفه ای بتواند در روند بهبودی قدم بگذارد و کمک کند.

3.سوء مصرف مواد

سوء مصرف مواد در خانه می تواند بسیار ناامن باشد به خصوص اگر کاربر سرپرست اوضاع باشد. اگر به نظر می رسد شما یا یک دوست عزیز با این کار دست و پنجه نرم می کنید ، پیشنهاد می کنیم فوراً اطمینان حاصل شود که کسی صدمه نبیند و مسئله بدون تاخیر رسیدگی شود. مصرف مواد مخدر و الکل ثابت شده است که برای بسیاری از افراد یک مارپیچ نزولی خطرناک است که در موارد بدتر آن می تواند کشنده باشد. به خاطر همین خطر افزایش یافته است که ما پیشنهاد می کنیم چنین اقدام فوری انجام دهیم.

ما می فهمیم که ترس از قضاوت یا انتقاد ، می تواند ارعاب موضوعاتی از جمله این موارد را ارعاب کند. در مشاوره ما یقین خواهیم کرد که پشتیبانی و راهنمایی مورد نیاز خود را بدون آن انرژی منفی به شما ارائه دهیم. اشکالی ندارد که در بعضی موارد اعتراف کنیم ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا التیام یابد.

مشاوره حضوری خانواده

4.مسائل رفتاری

یکی از چالش هایی که بسیاری از خانواده ها با آن روبرو هستند ، تعیین این مسئله است که آیا یک مسئله رفتاری نرمال است یا اینکه به اندازه کافی شدید است که به دنبال نوعی کمک حرفه ای هستیم. اختلال نقص توجه ، اختلال دو قطبی و مدیریت خشم از رایج ترین پیچیدگی های رفتاری است. اگر خودتان یا هر یک از اعضای خانواده دیگر را که اغلب مرتکب این عمل می شوند متوجه شدید. و اگر در اجرای گزینه های درمانی خود برای مدیریت این شیفت های رفتاری ناموفق بوده اید ، احتمالاً زمان آن رسیده است که به یک متخصص حرفه ای مراجعه کنید. در ما به خوبی قادر به پرداختن ، مدیریت و درمان این شرایط رفتاری هستیم و با کمک ما می توانیم در یک فضای متعادل تر خانواده کمک کنیم.

5.جدایی / طلاق

مشاوره تلفنی خانواده در نوشهر جدایی والدین احتمالاً یکی از شدیدترین تغییراتی است که یک خانواده می تواند تجربه کند. دلایل معتبر بسیاری برای انجام این عمل وجود دارد ، و نمونه های زیادی از جدایی ها و طلاق های موفق وجود دارد. در اعتقاد داریم که مهمترین اطمینان برای اطمینان از این انتقال تا آنجا که ممکن است ، مشورت با خدمات درمانی حرفه ای در طول فرایند خواهد بود

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه