خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی کودک در کرج

مشاوره تلفنی کودک در کرج

مشاوره تلفنی کودک در کرج فعالیت منظم برای سلامتی جسمی و روحی شما مزایای کوتاه مدت و طولانی مدت دارد ، از جمله کاهش خطر ابتلا به بیماری ، ایجاد استخوان ها و ماهیچه های قوی تر ، افزایش انرژی و کاهش سطح استرس. ورزش برای همه در طول زندگی ضروری است ، بنابراین باید در مورد فواید ورزش و چگونگی ادغام فعالیت بدنی روزانه در اسرع وقت آموزش ببینیم.

خدمات اولیه کودک و مراقبت از کودک باید فعالیت بدنی را به عنوان یکی از مؤلفه های اصلی رشد کودک شامل شود. خدمات باید فعالیت های مبتنی بر بازی و بازی هایی را ارائه دهند که فعالیت بدنی را با علایق و توانایی های کودک ترکیب می کند.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

اهمیت بازی فیزیکی

کودکان نو پا

پیش دبستانی ها

کودکانی که از نظر جسمی فعال هستند ، می توانند در مدرسه بهتر عمل کنند

مشاوره تلفنی کودک در تهران کودکان از انرژی بالایی برخوردار هستند که باید هزینه شود و فواید فعالیت بدنی برای رشد جسمی و روحی کودک بسیار مهم است. کودکانی که از نظر جسمی فعال هستند ، تمایل به پیشرفت در مدرسه دارند ، مدت زمان توجه بیشتری دارند و مشکلات رفتاری کمتری دارند. فعال بودن بدنی همچنین به کودکان کمک می کند تا:

مشاوره تلفنی کودک شبانه روزی

استخوان های قوی ایجاد کنید

مهارت های حرکتی ناخالص و ظریف را توسعه دهید

قدرت ، استقامت و انعطاف پذیری بسازید

اعتماد به نفس ایجاد کنید

وزن سالم را بدست آورید و حفظ کنید

سطح استرس را کاهش دهید

مهارت های اجتماعی را بهبود بخشید

تعادل و هماهنگی را بهبود بخشید

بهبود وضعیت

غلظت را بهبود بخشید

خواب را بهتر کنید

فقدان فعالیت بدنی کافی یا کافی نیست که می تواند منجر به چندین مسئله بهداشتی در کودکان شود. عدم ورزش می تواند منجر به افزایش وزن یا چربی بیش از حد بدن ، فشار خون بالا ، مشکلات سلامتی استخوان و بیماری های قلبی عروقی شود. کودکان فعال تمایل به مشکلات بهداشتی مزمن کمتری دارند ، کمتر بیمار می شوند و خطر ابتلا به بیماری ها یا بیماری هایی مانند دیابت ، بیماری های قلبی و افسردگی را به شدت کاهش می دهند.

تغذیه سالم تنها یک راه است که ارائه دهندگان مراقبت از کودک می توانند به کودکان در حفظ وزن سالم کمک کنند. فعالیت بدنی نیز مهم است. به گفته ، کودکان به 60 دقیقه بازی فعال بدون ساختار و 60 دقیقه فعالیت بدنی ساختار یافته روزانه نیاز دارند. در اینجا نکاتی وجود دارد که ارائه دهندگان مراقبت از کودک می توانند از آنها استفاده کنند تا به همه کودکان کمک کند روزانه مقدار بدنی بدنی کسب کنند.

مرکز مشاوره تلفنی کودک

شامل بازی های فعال شوید. فعالیت های حرکتی ساده که توسط ارائه دهنده مراقبت از کودک برنامه ریزی و هدایت می شود ، روشی مناسب برای اطمینان از این است که کودکان 60 دقیقه فعالیت بدنی ساخت یافته را توصیه می کنند. بازی های فعال نیازی به پیچیده ندارند.

تشویق کنید ، اما کودکان را مجبور نکنید. به همه کودکان این فرصت را بدهید که در بازی های فعال موفق باشند. همه را به بازی تشویق کنید ، اما آن را کم حرف نگه دارید. اجازه دهید بچه های تمایلی قبل از ورود به آنها تماشا کنند.

مشاوره تلفنی کودک در کرج تأکید بر همکاری. بیشتر کودکان زیر 5 یا 6 سال خیلی رقابتی نیستند. فعالیتهایی را تنظیم کنید که هرکسی بتواند در سطح مهارتهای خود مانند یک دوره مانع انجام دهد. با گذراندن دوره ، با هر کودک جشن بگیرید. یک “برنده” را جدا نکنید.

شرکت کنید و یک الگوی نقشی باشید. به یاد داشته باشید که بازی در فضای باز بخشی از برنامه درسی است ، دقیقاً به همان اندازه که فعالیت های داخلی انجام می شود. فقط در هنگام بازی در فضای باز یا بازی های فعال نشسته یا بایستید! حتی اگر خودتان هم خیلی متناسب نیستید ، در فعالیت شرکت کنید و کودکان را ترغیب کنید که با شما بازی کنند. کودکان خردسال با تماشای بزرگسالان یاد می گیرند و پیروی از مثال شما ممکن است آنها را به فعالیت بدنی تشویق کند

مشاوره حضوری کودک

بازی فعال برای موفقیت ، نیازی به استرس زا یا پیچیده ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راههای تشویق هر دو فعالیت بدنی ساختار یافته و بدون ساختار در برنامه مراقبت از کودک خود ، به مقاله زیر برای بهتر مراقبت از کودک نگاهی بیندازید:

راه های مناسب برای توسعه برای آمادگی جسمانی به کودکان خردسال در مراقبت از کودک

فعال نگه داشتن کودکان در داخل خانه

فعالیتهایی را برای تشویق توسعه حرکتی در مراقبت از کودک انجام دهید

مواردی که باید هنگام برنامه ریزی برای فعالیت های بدنی در مراقبت از کودک برنامه ریزی کنید

اگر به دنبال فعالیتهای خاص برای استفاده در برنامه مراقبت از کودک خود هستید ، با ما تماس بگیرید. ما مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی کودک در کرج بازی ، مراقبت از کودک ، بازی اکشن مراقبت ویژه کودک ، فعالیت فیزیکی مراقبت از کودک ، راهنماهای فعالیت فیزیکی مراقبت از کودک ، یادگیری زودهنگام ، فعالیت فیزیکی

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه