خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی ازدواج در کرج

مشاوره تلفنی ازدواج در چالوس

مشاوره تلفنی ازدواج در کرج ازدواج سالمی دارید؟ بعد از چند سال مشاوره زوج ها ، موضوع مشترک یا موضوعاتی را دیدم که بین زوج ها می چرخد ​​و باعث ایجاد اصطکاک و آشوب می شود. با این حال ، من همچنین تفاوت در چگونگی توانایی برخی از زوج ها در یک رابطه به ظاهر کم عاطفی پایدار را پیدا کرده ام.

مطمئناً آنها همان استدلال ها را دارند و در بعضی مواقع به همان اندازه ناراضی هستند که در مورد قانون ، پول ، بچه ها ، شغل و غیره صحبت می شود اما یک چیز که این ازدواج ها را بالاتر از بقیه قرار می دهد ، کلید فهم دوستی عمیق آنها است.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

ازدواج سالم

 مبارزه کردن

احترام متقابل برای این زوجین که ازدواج سالم دارند ، مهم است. این بدان معناست که هر چقدر هم که بتوانند یکدیگر را عصبانی کنند ، از کنار هم لذت ببرند. البته آنها می دانند که شرکای آنها نقطه شروع را تشکیل می دهند. دوست داشتن یا دوست نداشتن آنها ، شخصیت های شریک زندگی ، امیدها و رؤیاهای آنها.

آنچه آنها را از هم جدا می کند این است که آنها هر روز حرکات کوچک و بزرگی از نظر مثبت به یکدیگر نشان می دهند.

بر اساس اعتماد و تعهد

واقعاً به معنای اتصال به شریک زندگی خود چیست؟ چقدر خوب و شما و شریک زندگی تان از نظر عاطفی در ارتباط و متعهد هستید؟ زوجین در یک رابطه پایدار هنگامی که دیگری ناراضی ، افسرده ، مضطرب یا آسیب دیده به نظر می رسند احساس پریشانی می کنند. آنها به شدت از انرژی عاطفی یکدیگر متناسب هستند. اعتماد بالایی وجود دارد. آگاهی و توانایی تفکر درباره دیگران در این رابطه وجود دارد.

مرکز مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره رابطه زناشویی در تهران از طرف دیگر ، زوج هایی که دائماً با قطع ارتباط عاطفی دست و پنجه نرم می کنند. عدم احترام متقابل وجود دارد. خلقیات و احساسات هر یک از شرکا نادرست است. فرد بی طرف و ناراحت است. شریک دیگر در پریشانی است. این مسئله باعث می شود زوجین این امر را سخت و طولانی در ازدواج خود قرار دهند. هر دوی آنها در تلاش خود برای خوشحال نگه داشتن خود تلاش می کنند و در یادگیری نحوه نشان دادن دلسوزی با یکدیگر سرمایه گذاری نمی کنند.

مشاوره تلفنی ازدواج در کرج این زوج ها به طور مداوم از ارتباط با موضوعات اعتماد و احساس حمله شخصی به رویدادهایی که به آن مربوط نمی شوند ، احساس می کنند. این زوج بدترین وضعیت را به عهده می گیرند و گرفتار ناامیدی ، درگیری ، ترس و عصبانیت می شوند. هر دو دائما احساس بد نسبت به یکدیگر دارند. آنها نگران راه خود هستند. گوش دادن و ارتباط موثر در این نوع روابط وجود ندارد.

چه ازدواج سالم به نظر می رسد

کلید چیست؟

نکته مهم این است که خود را بهتر و هماهنگ تر کنید. شروع به یادگیری کنید تا دوستی در اولویت اصلی قرار گیرد. ذهن آگاهی کنید و در لحظه کنونی بمانید.

مشاوره تلفنی ازدواج شبانه روزی

این امر را در اولویت قرار دادن خود به شما نشان می دهد و شروع به نشان دادن اعمال روزمره عشق به یکدیگر می کنید.

با هم در سطح صمیمی تر به اشتراک بگذارید. آرزوها و رویاهای یکدیگر چیست؟

دست از تلاش برای تغییر ذهن یکدیگر بگیرید. درست یا غلطی وجود ندارد. این استدلال ها به ارزش ها ، اخلاق مذهبی شخصی ، شرط بندی از کودکی و غیره گره خورده است.

اتلاف وقت را متوقف کنید. درک کنید که شریک زندگی تان آزاد است که متفاوت از شما فکر کند. یاد بگیرید که به اختلافات یکدیگر احترام و احترام بگذارید. توقف فشار به یکدیگر را به زور تغییر دهید.

ازدواج سالم می تواند به شما کمک کند

زوج هایی که قادر به رها کردن نفس خود هستند و به اندازه کافی زود پذیرای ازدواج هستند که به کمک نیاز دارند ، شانس بیشتری برای ماندن در کنار هم خواهند داشت. این زوج متعهد به بهبود روابط هستند. یکی از برنامه ریزی های طلاق با وکیل طرف نیست. مشاوره در مورد ازدواج و زوجین در مورد جمع شدن برای یک هدف مشترک است.

-مشاوره تلفنی ازدواج در کرج برای ایجاد یک آگاهی عمیق تر و درک بهتر ابتدا باید خود را بشناسید. درک اینکه شریک زندگی شما چه کسی است و شما به عنوان یک فرد چه کسی هستید. درمان فردی و مشاوره ازدواج برای دستیابی به این هدف دست به دست هم می دهند. هرچه خودتان را بیشتر بشناسید ، هوش هیجانی بیشتری خواهید داشت.

مشاوره مزایای زیادی دارد. ما در اینجا ایستاده ایم. ارتباطات خراب را می بینیم. با هم و در تلاش تیمی یاد خواهیم گرفت که مدیریت احساسات را تنظیم کنیم ، الگوهای تفکر منفی یا منطقی را تنظیم کنیم و یاد بگیریم چگونه یک دوستی پایدار و معتبر را پیدا کنیم که برای سالهای آینده شکوفا شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه