خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره خشونت تلفنی در تهران

مشاوره خشونت تلفنی در تهران

مشاوره خشونت تلفنی در تهران ترس و خشونت نسبت به خود یا اطرافیان ممکن است در تمام سنین بوجود بیاید از کودکی تا میانسالی این مورد به علایم مختلفی بستگی دارد که در زیر به آن میپردازیم .

عوامل تعامل چندگانه در رفتار خشونت آمیز نقش دارند.

نظرسنجی های افکار عمومی نشان می دهد که بسیاری از افراد فکر می کنند بیماری روانی و خشونت دست به دست هم می دهند..

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

در حقیقت ، تحقیقات نشان می دهد که این درک عمومی منعکس کننده واقعیت نیست. بیشتر افراد مبتلا به اختلالات روانپزشکی خشن نیستند. اگرچه زیرمجموعه افراد دارای اختلالات روانپزشکی مرتکب تعرض و جرایم خشونت آمیز می شوند ، یافته ها مغایر با این که بیماری روانی چه تاثیری در این رفتار و میزان سوء مصرف مواد و سایر عوامل دارد متناقض است.

ارزیابی خطر خشونت

مشاوره تلفنی اضطراب در تبریز اعمال گسترده خشونت آمیز توسط افراد مبتلا به بیماری روانی بیش از درک عمومی تأثیر می گذارد. پزشکان تحت فشار قرار دارند تا بیماران خود را برای عملكرد خشونت آمیز ارزیابی كنند. اگرچه می توان ارزیابی کلی از ریسک نسبی را انجام داد ، اما پیش بینی یک رفتار خاص از خشونت غیرممکن است ، با توجه به اینکه چنین اقداماتی وقتی متجاوز بسیار احساساتی است اتفاق می افتد.

مرکز مشاوره خشونت تلفنی

در طی یک جلسه کلینیکی ، ممکن است در همان جلسه از یک فرد محافظت شده ، کمتر احساساتی و حتی متفکر محافظت شود و از این طریق هرگونه نشانه ای از قصد خشن را پوشانده باشد. و حتی وقتی بیمار به صراحت قصد صدمه زدن به شخص دیگری را ابراز می کند ، خطر نسبی ناشی از اقدام به آن طرح همچنان تحت تأثیر شرایط زندگی زیر و عوامل بالینی قرار دارد.

تاریخ خشونت. افرادی که در گذشته دستگیر شده یا با خشونت رفتار کرده اند ، بیشتر از سایرین احتمال دارد که دوباره خشونت کنند. بیشتر تحقیقات نشان می دهد که این عامل ممکن است بزرگترین پیش بینی کننده خشونت در آینده باشد. با این حال ، آنچه این مطالعات نمی تواند آشکار کند ، این است که آیا خشونت گذشته به دلیل بیماری روانی بوده است یا برخی دیگر از عوامل مورد بررسی در زیر.

استفاده از مواد. بیماران مبتلا به تشخیص دوتایی بیشتر از بیماران دارای یک روانپزشکی به احتمال زیاد خشونت آمیز هستند ، بنابراین ارزیابی جامع شامل سؤالات مربوط به مصرف مواد علاوه بر سؤال درباره علائم یک اختلال روانی است.

مشاوره خشونت آنلاین

مشاوره خشونت تلفنی در تهران یک تئوری این است که الکل و مواد مخدر می تواند باعث بروز رفتارهای خشونت آمیز در افراد دارای اختلال روانی شود ، زیرا این مواد به طور همزمان قضاوت را مختل می کنند ، تعادل عاطفی فرد را تغییر می دهند و مهارهای شناختی را از بین می برند. در افراد مبتلا به اختلالات روانپزشکی ، سوء مصرف مواد ممکن است علائمی مانند پارانویا ، بزرگ بودن یا خصومت را تشدید کند. همچنین بیمارانی که از مواد مخدر یا الکل سوءاستفاده می کنند ، کمتر احتمال دارد که به درمان یک بیماری روانی بپردازند و این می تواند علائم روانپزشکی را بدتر کند.

اختلالات شخصیتی. اختلال شخصیت مرزی ، اختلال شخصیت ضد اجتماعی ، اختلال در رفتار و سایر اختلالات شخصیتی اغلب در پرخاشگری یا خشونت آشکار می شود. هنگامی که یک اختلال شخصیتی در ارتباط با یک اختلال روانپزشکی دیگری رخ می دهد ، این ترکیب ممکن است خطر رفتار خشونت آمیز را افزایش دهد (همانطور که توسط مطالعه پیشنهاد شد ، در بالا).

ماهیت علائم. بیماران مبتلا به هذیان پارانوئید ، توهمات فرماندهی و افکار روان پریشی فلور ممکن است بیشتر از سایر بیماران خشن شوند. برای پزشکان درک درک خود از بیمار از افکار روانی بسیار مهم است ، زیرا این ممکن است زمانی آشکار شود که بیمار ممکن است مجبور به عقب نشینی شود.

مشاوره خشونت حضوری در تهران

سن و جنس. افراد جوان نسبت به بزرگترها احتمالاً خشونت آمیز عمل می کنند. علاوه بر این ، مردان نسبت به زنان بیشتر از خشونت رفتار می کنند.

استرس اجتماعی افرادی که فقیر و بی خانمان هستند و یا در غیر این صورت وضعیت اقتصادی اقتصادی پایینی ندارند ، از دیگران خشونت بیشتری دارند.

مشاوره خشونت تلفنی در تهران استرس شخصی ، بحران یا از دست دادن. بیکاری ، طلاق یا جدایی در سال گذشته خطر خشونت بیمار را افزایش می دهد. افرادی که در سال گذشته قربانی جنایات خشونت آمیز شده اند نیز احتمال بیشتری دارند که به کسی حمله کنند. قرار گرفتن در معرض زودرس. خطر خشونت با مواجهه با دعواهای تهاجمی خانوادگی در دوران کودکی ، سوء استفاده جسمی توسط والدین یا داشتن والدین با سابقه کیفری افزایش می یابد

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه