خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی خانواده در کرج

مشاوره تلفنی خانواده در کرج

مشاوره تلفنی خانواده در کرج یک خانواده قوی می تواند منبع حمایت عاطفی ، عشق ، امنیت و محافظت باشد و همین امر باعث می شود با چالش ها و آزمایشات زندگی روزمره روبرو شوید. کودکان هنگامی که احساس دوست داشتن ، پرورش و حمایت والدین و خواهر و برادرشان می شوند شکوفا می شوند. یک زندگی خوب خانوادگی حتی می تواند بر سلامت جسمی و روحی شما از جمله بهبود فشار خون و افزایش امید به زندگی تأثیرات مثبت داشته باشد.

ویژگی های یک خانواده سالم شامل موارد زیر است:

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

تعهد عمیق به یکدیگر.

اولویت کاری در وقت خانواده است.

برقراری ارتباط به شکلی مؤثر.

قدردانی صمیمانه از یکدیگر.

در جستجوی یکدیگر هستیم.

حل

اختلافات به سرعت و به سرعت.

اشتراک یک تعهد معنوی.

خانواده های سالم بلوک های اساسی جامعه هستند

مشاوره خانواده آنلاین در تهران مطمئناً خدا می خواهد که خانواده های ما موفق و سعادت داشته باشند. وی خانواده را به عنوان پایه اساسی جامعه ساخته است. بنابراین برای اینکه جامعه های ما پایدار باشند ، خانواده هایی که آنها را تشکیل می دهند نیز باید باشند. و در نهایت ، خداوند می خواهد ما خانواده های سالم و معنوی داشته باشیم تا بتوانیم فرزندان خدادادی تولید کنیم  و خانواده خود را گسترش دهیم.

مرکز مشاوره تلفنی خانواده

اما در حالی که روابط خانوادگی مهم است ، همه ما می دانیم که خانواده های قدرتمند “فقط اتفاق نمی افتند”. برقراری ازدواج و بزرگ کردن فرزندان کارهایی چالش برانگیز است. اگر می خواهیم خانه های شاد داشته باشیم ، باید برای ایجاد آنها سخت تلاش کنیم.

چگونه می توان یک خانواده سالم ایجاد کرد

یکی از بهترین راه های تقویت خانواده ، مطالعه صفات و خصوصیات مشترک خانواده های موفق است. وقتی می فهمید که یک خانواده با عملکرد چگونه به نظر می رسد ، می دانید چه تغییراتی ممکن است در خانواده خود ایجاد کنید. در اینجا برخی از حیاتی ترین خصوصیات خانواده های سالم از منظر کتاب مقدس آورده شده است

1. تعهد عمیق به یکدیگر.

اعضای خانواده های نیرومند مانند همه افراد دارای مشکلات ، اختلاف نظرها ، محاکمات و مشکلات هستند. زندگی آنها ناامیدکننده است. آنها مرخص می شوند و نمی توانند شغل جدیدی پیدا کنند. آنها تلاش می کنند تا اهداف را برآورده سازند..

5مشاوره تلفنی خانواده در کرج کلید برای بهبود راهنمای مطالعه ازدواج شما آنچه آنها را از هم جدا می کند این است که وقتی شرایط بدتر و ناخوشایند می شوند ، یا از طرف دیگر طرف مقابل را ناامید نمی کنند یا اجازه نمی دهند آنها از یکدیگر تسلیم نشوند. آنها یک ارادت ثابت و بی وقفه به یکدیگر دارند – تعهد به ماندن در کنار هم – در اوقات خوب و بد.

مشاوره تلفنی خانواده شبانه روزی

2- زمان خانواده اولویت اصلی است.

بین هفته های طولانی کار ، فعالیت های مدرسه و کارهای خانگی ، زمان خانواده می تواند به سختی اتفاق بیفتد. با این وجود ، خانواده های سالم همیشه زمان لازم برای کنار هم بودن را دارند ، فارغ از اینکه فکر کنند چقدر مشغول هستند. آنها می دانند که زمان سپری شده در کنار هم بسیار مهم است.

“وقتی ما با هم به عنوان یک خانواده با کیفیت زندگی می کنیم ، با اقدامات خود ابراز می کنیم که به یکدیگر احترام می گذاریم و به آنها اهمیت می دهیم.” این باعث می شود اعضای خانواده احساس ارتباط بیشتری با هم داشته باشند و به ایجاد و تقویت اوراق خانوادگی کمک کنند.

زمان خانواده می تواند به معنای شرکت در فعالیتهای مشترک باشد: خوردن وعده های غذایی مشترک ، بازی کردن ، پیک نیک ، تماشای مسابقات ورزشی ، لذت بردن از فعالیت های تفریحی و غیره. “کلید اصلی ایجاد روابط این است که در همه شرایط ، از جمله فعالیت های روزمره ، در کنار هم وقت صرف کنیم.”

مشاوره حضوری خانواده

3. ارتباطات سازنده فراوان.

مشاوره تلفنی خانواده در کرج اعضای خانواده های قدرتمند وقت زیادی را صرف مکالمه با یکدیگر می کنند. آقای مرانویل می گوید: “برای درک یکدیگر ، اعضای خانواده باید زمان لازم را برای به اشتراک گذاشتن احساسات ، نظرات ، نگرانی ها و دیدگاه های خود اختصاص دهند.”

بخش اعظم ارتباطات آنها در حالی که آنها وقت خود را صرف کنار هم می کنند رخ می دهد. هیچ موضوعی خارج از محدوده در نظر گرفته نمی شود. آنها ممکن است درباره موضوعات روزمره مانند برنامه های آخر هفته یا اتفاقاتی که در مدرسه یا محل کار اتفاق افتاده است صحبت کنند ، یا درباره موضوعات عمیق تر و جدی تر زندگی. اگر موارد خاص در خانواده تأثیر بگذارد ، ممکن است جلسات ویژه خانوادگی برای بحث در مورد آنها برنامه ریزی کنند.

صرف وقت برای مکالمه فقط نیمی از معادله است. خانواده های سالم همچنین در توسعه مهارت های ارتباطی سازنده فعالیت می کنند. این شامل یادگیری صریح و صادقانه است ، اما هنوز هم به روشی محبت آمیز صحبت می کنید  – تمرکز بر نوع گفتگوهایی که دیگران را به وجود می آورد و نه به نوعی که آنها را پاره می کند. با دقت گوش دادن ، بدون حواس پرتی. و نه “ذهن خواندن” یا پرش به نتیجه های دروغین وقتی شخص دیگری در حال صحبت است.

مشاوره تلفنی خانواده در کرج اعضای خانواده با تمرین مهارت های ارتباطی خوبی ، به آنها احترام می گذارند و واقعاً به یکدیگر علاقه مند هستند.

4- قدردانی صمیمانه اغلب بیان می شود. آقای مرانویل برای داشتن یک خانواده واقعاً موفق ، می گوید نه تنها احساس قدردانی ، بلکه ابراز آن نیز حائز اهمیت است: “قدردانی به اعضای خانواده انگیزه می دهد تا به رفتار مثبت نسبت به یکدیگر ادامه دهند. این همچنین به ایجاد اعتماد به نفس در یک شخص کمک می کند ، بنابراین ما باید شرایطی را برای رفع موانعی که ناگزیر می شوند در راه خود داشته باشیم

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه