خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی ازدواج در رشت

مشاوره تلفنی ازدواج در رشت

مشاوره تلفنی ازدواج در رشت 8 راهکار برای ازدواج موفق

  ممکن است فکر کنید بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک زوجین برای هم تکراری و زندگی عادی میشود در صورتی که با مشاوره و راهکارهای صحیح میتوانید زندگی شاد و موفقی را داشته باشید.

1. عشق / تعهد.

محوریت آن ، عشق تصمیمی است که باید به شخص دیگری متعهد شود. این به مراتب بیش از یک احساسات زودگذر است که در تلویزیون ، صفحه بزرگ و رمان های عاشقانه به تصویر کشیده شده است. احساسات می آیند و می روند ، اما یک تصمیم واقعی که باید انجام شود برای همیشه دوام می آورد – و این همان چیزی است که ازدواج های سالم را تعیین می کند.

ازدواج تصمیمی است که باید از طریق فراز و نشیب ها ، خوب و بد انجام شود. وقتی کارها به خوبی پیش می روند ، تعهد آسان است. اما عشق واقعی با تعهد حتی در طول آزمایشات زندگی متعهد می شود.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

2. وفاداری جنسی.

وفاداری جنسی در ازدواج بیش از بدن ما را شامل می شود. همچنین شامل چشم ، ذهن ، قلب و روح ما می شود. وقتی ذهن خود را به خیالات جنسی در مورد شخص دیگری اختصاص می دهیم ، وفاداری جنسی را فدای همسر خود می کنیم. وقتی لحظات صمیمیت عاطفی را به دیگری تحویل می دهیم ، وفاداری جنسی را به همسر خود فدا می کنیم.

مشاوره روابط زوجین تلفنی روزانه از تمایلات جنسی خود محافظت کنید و آن را کاملاً به همسر خود اختصاص دهید. وفاداری جنسی مستلزم انضباط و آگاهی از عواقب است. از قرار دادن هر چیزی در جلوی چشم ، بدن یا قلب خود که می تواند وفاداری شما را به خطر بیاندازد خودداری کنید.

مرکز مشاوره تلفنی ازدواج

3. فروتنی.

همه ما نقاط ضعف داریم و روابط همیشه این گسلها را سریعتر از هر چیز دیگری روی زمین نشان می دهد. یک ساختمان مهم و اساسی برای ایجاد یک ازدواج سالم این است که بتوانید اعتراف کنید که شما کامل نیستید ، اشتباه می کنید و به بخشش نیاز خواهید داشت. برخورداری از نگرش برتر از شریک زندگی ، موجب نارضایتی شما شده و مانع از پیشرفت روابط شما می شود.

اگر در این زمینه تلاش می کنید ، مداد بگیرید و سریعاً سه موردی را که شریک زندگی تان بهتر از شما انجام می دهد یادداشت کنید – این تمرین ساده باید به شما کمک کند تا فروتن باشید. هر چند وقت یکبار تکرار کنید.

4- صبر / بخشش.

مشاوره تلفنی ازدواج در رشت از آنجا که هیچ کس کامل نیست (نگاه کنید به شماره 3) ، صبر و بخشش همیشه در یک رابطه زناشویی لازم خواهد بود. شرکای ازدواج موفق یاد می گیرند که صبر و بخشش بی پایان را نسبت به شریک زندگی خود نشان دهند. آنها فروتنانه تقصیرهای خود را می پذیرند و انتظار کمال از طرف شریک زندگی خود را ندارند. آنها در تلاش برای نگه داشتن گروگان شریک زندگی خود ، خطاهای گذشته را به وجود نمی آورند.

و آنها در هنگام بروز اشتباه به دنبال اصلاح و انتقام نیستند. اگر در حال صدمه گذشته از شریک زندگی خود هستید ، او را ببخشید. این قلب و رابطه شما را آزاد خواهد کرد.

5. زمان.

روابط بدون سرمایه گذاری زمان کار نمی کند. هرگز ، هرگز نخواهد بود. هر رابطه موفق به هم زمان با عمد و با کیفیت نیاز دارد. و زمان کیفیت به ندرت اتفاق می افتد که زمان کمیت وجود ندارد.

رابطه با همسرتان باید صمیمی ترین و عمیق ترین رابطه شما باشد. بنابراین ، بیش از هر رابطه دیگر به زمان بیشتری نیاز دارد. در صورت امکان ، هر روز زمان را برای همسر خود اختصاص دهید. و یک شب خرما یک بار در حالی که به شما آسیب نمی رساند.

مشاوره تلفنی ازدواج شبانه روزی

6. صداقت و اعتماد.

صداقت و اعتماد به پایه و اساس همه چیز در یک ازدواج موفق تبدیل می شود. اما برخلاف بیشتر ملزومات دیگر در این لیست ، اعتماد به زمان نیاز دارد. شما می توانید در یک لحظه از خودگذشتگی ، متعهد یا صبور شدن ، اما اعتماد همیشه به زمان نیاز دارد. اعتماد فقط بعد از هفته ها ، ماه ها و سالها از شخصی که می گویید هستید ساخته شده و آنچه را می گویید انجام می دهید. زمان زیادی طول می کشد ، بنابراین از همین حالا شروع کنید – و اگر نیاز دارید اعتماد به روابط خود را دوباره برقرار کنید ، باید حتی سخت تر کار کنید.

7. ارتباطات.

شرکای ازدواج سالم تا حد امکان ارتباط برقرار می کنند. آنها مطمئناً در مورد برنامه های بچه ها ، لیست های مواد غذایی و صورتحساب خدمات بحث می کنند. اما آنها در اینجا متوقف نمی شوند. آنها همچنین امیدها ، رویاها ، ترس ها و اضطراب ها را بهم وصل می کنند. آنها فقط در مورد تغییراتی که در زندگی کودک رخ می دهد بحث نمی کنند بلکه در مورد تغییراتی که در قلب و روح خودشان اتفاق می افتد بحث می کنند.

8- از خودگذشتگی.

مشاوره تلفنی ازدواج در رشت اگرچه هرگز در هر نظرسنجی نشان داده نمی شود ، بیش از هر دلیل دیگری ازدواج ها توسط خودخواهی شکسته می شوند. نظرسنجی ها آن را مقصر مالی ، عدم تعهد ، خیانت و ناسازگاری می دانند ، اما علت اصلی بیشتر این دلایل خودخواهی است. شخص خودخواه تنها به خود متعهد است ، کمی صبر نشان می دهد و هرگز یاد نمی گیرد که چگونه همسر موفقی باشید. امیدها ، رویاها و زندگی خود را به شریک زندگی خود هدیه دهید. و زندگی مشترک را شروع کنید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه