خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی ازدواج در چالوس

مشاوره تلفنی ازدواج در چالوس

مشاوره تلفنی ازدواج در چالوس اگر می خواهید ازدواج کنید ، یا اخیراً ازدواج کرده اید. من به شما اجازه می دهم ببینید- این چیزی نیست که شما فکر می کنید اینگونه باشد.

واقعاً همسر خوب را چه می کند؟

قرن 21 است ، و (خوشبختانه) همه چیز تغییر کرده است. بنابراین ، وقتی همسر خوبی می شود ، جواب چیزهای کوچکی است ، و همه خصوصیات یک شوهر خوب نیز باید باشد.

چرا باید بخواهید همسر خوبی باشید

اما این مسئله است – همه باید تلاش کنند شریک خوبی باشیم. و اگر در رابطه‌ای هستید که احساس نمی کنید چیزهای مساوی هستند … اگر شریک زندگی خوبی باشید ، احتمال آن وجود دارد.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

اما یک چیز به همین صورت باقی می ماند ….

ممکن است سایر شرکاء همسری را دوست داشته باشند که دوست دارد در ماجراها بیرون برود. شرکای بیشتر ممکن است کسی را دوست داشته باشد که دوست دارد در خانه بنشیند ، شاید نتفلیکس و سردتر از ضربه زدن به میله ها باشد.

اگر کسی می گوید شما همسر خوبی نیستید ، پس باید فردی را پیدا کنید که از خصوصیاتی که دارد قدردانی کند.

انتظار داشته باشید که خصوصیات خوب هر همسر متفاوت باشد. فقط به این دلیل که زن دیگری دارای کیفیتی است که شما از آن برخوردار نیستید ، به این معنی نیست که آنها همسر خوبی هستند و شما نیستید.

مشاوره تلفنی ازدواج

این به این معنی است که شما متفاوت هستید. اما ، اگر بخواهند در روابط فعلی یا آینده خود همسر و شریک خوبی باشند ، باید چند ویژگی داشته باشد که همه افراد باید از آن برخوردار باشند

مشاوره تلفنی ازدواج در نوشهر  ویژگی هایی که هر همسر خوب باید داشته باشد

اگر می خواهید با شریک زندگی خود رابطه شگفت انگیزی برقرار کنید ، پنج ویژگی وجود دارد که شما باید از آنها برخوردار باشید تا همسر خوبی باشید. پس از به دست آوردن این خصوصیات ، می توانید رابطه صاف تری داشته باشید.

1. صداقت

صداقت کیفیتی شماره یک است که باید همسر خوبی داشته باشید. اگر صادقانه نیستید ، روابط شما خیلی خوب پیش نمی رود.

شریک زندگی شما باید بداند که با زندگی شما چه می گذرد. شما باید با آنها باز و صادق باشید. وقتی ازدواج می کنید ، همیشه باید صداقت را در اولویت قرار دهید. حتی با مباحث ناراحت کننده ، بهتر است صادق باشید.

اگر می خواهید همسر خوبی باشید ، همه چیز درباره همسرتان به همسرتان بگویید. این شخص باید از آسیب پذیری ها ، ترس ها و موارد دیگر شما مطلع باشد. به همان اندازه که باید شادی شما را بدانند ، باید غم و اندوه شما را نیز بدانند. پس با آنها صادق باشید.

مرکز مشاوره تلفنی ازدواج

2. حس سرگرمی

هیچ کس نمی خواهد همسر داشته باشد که یک دلقک باشد. اما مسئله این است که … هر کس تعریف دیگری از سرگرم کننده دارد.

مشاوره تلفنی ازدواج در چالوس بعضی از زوج ها ممکن است ماجراهای دیوانه وار را دوست داشته باشند ، مثل پیاده روی کردن. دیگران ممکن است از ماندن و خواندن کتاب لذت ببرند. هرچه هست ، حتماً تفریح ​​و سرگرمی داشته باشید.

احتمال وجود دارد که شما و شریک زندگی تان دقیقا همان فرد نباشید. شما می خواهید چیزهای مختلف را دوست داشته باشید و علایق مختلفی داشته باشید. و حدس بزنید چه؟ اشکالی نداره

وقتی برای سرگرمی با همسر خود  وقت میگذارید، در کارهایی که می کنید شجاع و شجاعت خواهید بود. این بدان معنا نیست که شما باید کارهایی را انجام دهید که از آنها ناراحت نیست ، بلکه برای انجام کارهایی با آنها که ممکن است خودتان نتوانید انجام دهید ، باز باشید.

تصور کنید که عاشق دیدن فیلم هستید. همسر شما؟ نه زیاد اما ، نمی خواهید که آنها یک فیلم با شما ببینند؟

مشاوره تلفنی ازدواج شبانه روزی

حالا تصور کنید که هربار که از آنها خواسته اید به سینما بروند ، آنها گفتند نه..

بنابراین ، بیایید بگوییم همسرتان ورزش را دوست دارد. شاید شما یک شخص ورزشی بزرگ نباشید. این بدان معنا نیست که شما باید در حاشیه هر بازی ورزشی باشید ، اما به این معنی است که باید یک یا دو بار آن را امتحان کنید قبل از قضاوت خود.

روابط زمانی به بهترین نحو انجام می شود که احترام متقابل نسبت به علاقه ها ، خواسته ها و سرگرمی های دیگران وجود داشته باشد. اگر سرگرمی های شما کاملاً با آنها همسو نیست ، چیز جدیدی را امتحان کنید.

چه کسی می داند ، شما ممکن است از آن لذت ببرید و حتی تفریح ​​بیشتری داشته باشید!

3. توانایی اعتراف شما دارای ایراداتی است

اوه ، بگذارید درباره یک مسئله سخت صحبت کنیم. هیچ کس نمی خواهد بپذیرد که چه مشکلی با آنها وجود دارد ، درست است؟ جالب نیست اما ، برای یک رابطه خوب لازم است

شما کامل نیستید دقیقاً مانند همسرتان کامل نیست ، هر دو اشتباه دارید.

مهم نیست خطای شما چیست – شما آنها را دارید. اما ، باید بتوانید اعتراف کنید که اشتباهاتی دارید. شاید آنها چیز کوچکی باشند. شاید آنها چیز بزرگی باشند. هرچه باشد ، اشکالی ندارد.

مشاوره تلفنی ازدواج در چالوس اما قادر به صحبت در مورد آن. وقتی شریک زندگی تان با چیزی پیش آمد ، بلافاصله از حالت دفاعی خودداری کنید

4. او را قدردانی کنید

خیلی از خانمها این اشتباه را می کنند که فکر می کنند شرکای آنها برای درد غیرقابل تحمل است ، دقیقاً به این دلیل که مردانشان.

با وجود رفتار سخت مردانه ، مردان نیز با ناامنی ها روبرو می شوند. و درست مثل ما ، آنها یک بار در یک زمان اعتماد به نفس خود را افزایش می دهند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه