خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره تلفنی طلاق در کرج

مشاوره تلفنی طلاق در کرج

مشاوره تلفنی طلاق در کرج کمک خواستن؟ تماس می تواند شرایط سختی برای یک خانواده باشد. والدین نه تنها روشهای جدید ارتباط با یکدیگر را درک می کنند ، بلکه آنها در حال یادگیری روش های جدیدی برای والدین فرزندان خود هستند.

وقتی والدین طلاق می گیرند ، تأثیر طلاق روی فرزندان می تواند متفاوت باشد. برخی از کودکان به طریقی طبیعی و فهمنده نسبت به طلاق واکنش نشان می دهند ، در حالی که فرزندان دیگر ممکن است با این انتقال مبارزه کنند.

کودکان انعطاف پذیر هستند و با کمک ، انتقال طلاق را می توان به عنوان یک تعدیل و نه یک بحران تجربه کرد. از آنجا که کودکان در طلاق متفاوت هستند (خلق و خوی مختلف ، سنین مختلف) ، اثرات طلاق بر کودکان نیز متفاوت است. این موضوع را درک می کند و با درک اینکه چه تأثیراتی بر کودکان از همه شرایط دارد ، به طلاق نزدیک می شود.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

با توجه به این نکته ، در اینجا برخی از رایج ترین اثراتی که طلاق در کودکان دیده می شود می تواند به والدین کمک کند تا مدیریت کنند:

عملکرد ضعیف در دانشگاهی

مشاوره تلفنی خانواده در کرج  برگزاری برای همه اعضای خانواده دشوار است. برای کودکان ، تلاش برای درک پویایی در حال تغییر خانواده ممکن است باعث پریشانی و سردرگمی آنها شود. این وقفه در تمرکز روزانه آنها می تواند به معنای یکی از تأثیرات طلاق بر کودکان در عملکرد تحصیلی آنها باشد. هرچه فرزندان پریشان بیشتر باشند ، احتمال اینکه قادر به تمرکز روی کار مدرسه خود نباشند ، احتمال بیشتری دارند.

مرکز مشاوره تلفنی طلاق

از دست دادن علاقه به فعالیت های اجتماعی

تحقیقات نشان می دهد که طلاق می تواند کودکان را از نظر اجتماعی نیز تحت تأثیر قرار دهد. کودکانی که خانواده آنها در حال گذراندن طلاق هستند ، ممکن است در رابطه با دیگران شرایط سخت تری داشته باشند و تمایل به تماس های اجتماعی کمتری داشته باشند. بعضی اوقات کودکان احساس امنیت نمی کنند و از این تعجب می کنند که آیا خانواده آنها تنها خانواده ای است که طلاق گرفته است.

سازگاری با مشکل

از طریق طلاق ، کودکان می توانند تحت تأثیر قرار گرفتن در یادگیری انطباق با تغییرات بیشتر و مکرر تحت تأثیر قرار بگیرند. پویایی خانواده جدید ، خانه جدید یا وضعیت زندگی ، مدارس ، دوستان و موارد دیگر ممکن است همه تأثیر داشته باشد.

از نظر عاطفی

مشاوره تلفنی طلاق در کرج طلاق می تواند انواع مختلفی از احساسات را برای خانواده به وجود آورد و فرزندان درگیر هیچ تفاوتی با هم ندارند. احساس از دست دادن ، عصبانیت ، سردرگمی ، اضطراب و بسیاری دیگر ، ممکن است همه از این انتقال ناشی شود. طلاق می تواند باعث شود کودکان احساس غرق شدن و حساس بودن کنند. کودکان برای احساسات خود نیاز به پریز برق دارند – کسی که با او صحبت کند ، کسی که گوش دهد و غیره – ممکن است کودکان از طریق نحوه پردازش احساسات خود از طلاق احساس کنند.

مشاوره تلفنی طلاق شبانه روی

عصبانیت / تحریک پذیری

در برخی موارد ، در شرایطی که کودکان احساس غرق شدن می کنند و نمی دانند چگونه به تأثیراتی که در هنگام طلاق احساس می کنند پاسخ دهند ، ممکن است عصبانی یا تحریک پذیر شوند. عصبانیت آنها ممکن است به طیف گسترده ای از دلایل درک شده هدایت شود. کودکانی که به طلاق پردازش می کنند ممکن است عصبانیت والدین ، ​​خود ، دوستانشان و دیگران را نشان دهند. در حالی که برای بسیاری از کودکان این عصبانیت پس از گذشت چند هفته از بین می رود ، اگر همچنان ادامه یابد ، باید توجه داشت که ممکن است این تأثیر طولانی مدت طلاق بر کودکان باشد.

احساس گناه

کودکان غالباً تعجب می کنند که چرا طلاق در خانواده آنها اتفاق می افتد. آنها به دنبال دلایلی می گردند و تعجب می کنند که والدینشان دیگر عاشق یکدیگر نیستند یا اینکه کاری اشتباه انجام داده اند. این احساس گناه یک اثر بسیار متداول طلاق بر کودکان است ، اما همچنین ممکن است منجر به بسیاری از مسائل دیگر شود. گناه باعث افزایش فشار می شود و می تواند منجر به افسردگی ، استرس و سایر مشکلات سلامتی شود. ارائه زمینه و مشاوره برای کودک برای درک نقش خود در طلاق می تواند به کاهش این احساس گناه کمک کند.

مشاوره حضوری طلاق

معرفی رفتار مخرب

در حالی که کودکان طلاق می گیرند ، اختلافات حل نشده ممکن است منجر به خطرات غیر منتظره در آینده شود. تحقیقات نشان داده است کودکانی که در 20 سال گذشته طلاق را تجربه کرده اند احتمالاً در جنایات شرکت کرده اند ، از طریق رفتارهای مخرب که به سلامتی کودک آسیب می رساند ، عصیان می شوند ، در حالی که بیشتر کودکان گزارش می کنند عادت به سیگار کشیدن یا استفاده از داروهای تجویز شده را دارند.

افزایش مشکلات بهداشتی

مشاوره تلفنی طلاق در کرج روند طلاق و تأثیرات آن بر کودکان می تواند استرس زا باشد. پرداختن به این موارد می تواند عوارض آن از جمله مشکلات جسمی را به دنبال داشته باشد. کودکانی که طلاق را تجربه کرده اند ، درک بیشتری نسبت به بیماری دارند ، که می تواند از عوامل بسیاری از جمله دشواری خوابیدن آنها ناشی شود. همچنین علائم افسردگی ممکن است ظاهر شود که این احساس از دست دادن بهزیستی و وخیم تر شدن علائم سلامتی را تشدید می کند.

از دست دادن ایمان در واحد ازدواج و خانواده

سرانجام ، علیرغم امید به داشتن روابط پایدار هنگام بزرگ شدن ، تحقیقات همچنین نشان داده است كودكانی كه طلاق را تجربه كرده اند در هنگام روابط خود احتمالاً طلاق می گیرند. برخی تحقیقات نشان می دهد که این تمایل به طلاق ممکن است دو تا سه برابر بیشتر از کودکانی باشد که از خانواده های غیر مطلقه به دست می آیند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه