خدمات ما،افتخار ماست

پرستار کودک استخدام

پرستار کودک استخدام:

پرستار کودک استخدام

پرستار کودک استخدام

پرستار کودک استخدام : اگر عاشق کودکان هستید و نگهداری از آنها  را دوست داشته  و می توانید ارتباط خوبی  کودکان برقرار کنید، این شغل برای شما می تواند مناسب باشد.و در آینده پدر یا مادر خوبی میشوید.

همزمان  با افزایش اشتغال زنان در کشور، افراد و مراکز مسئول نگهداری از نوزادان و کودکان مانند مهدکودک ها و پرستاران کودک درست شده اند. آنها در ساعاتی که والدین سرکار خود هستند و یا برای کاری نمی توانند در کنار فرزندانشان باشند، از بچه ها مراقبت می کنند. برخی از والدین  ترجیح می دهند به جای گذاشتن فرزند خود در مهدکودک، پرستاری را استخدام کنند که در خانه از او مراقبت کند.

پرستار کودک چون شغلی ست که فرد  یا افراد باید صبور باشند در نتیجه پرستار باید عاشق بچه ها باشد و از نگهداری و بودن با آنها لذت ببرد. همچنین باید مهربان، و تا حدی شوخ طبع باشد. او باید خلاق بوده و بازی هایی با بچه ها کرده که حوصله آنها را سر نبرد .

پرستار کودک استخدام
پرستار کودک استخدام

مدارک مورد نیاز برای این کار:

پرستار کودک الزاما  نیاز به مدرک خاصی ندارد. البته برخی از و شرکت ها ی خدمات رسانی یا  کاریابی ترجیح می دهند افراد دارای مدرک و گواهینامه مرتبط و مجوز لازم را  را در این شغل بکار بگیرند.

پرستار کودک در منزل همان طور که از نامش پیداست در ختنه های شخصی افراد کار میکنند . و ساعت کاری شما میتوانند تمام وقت یا نمیه وقت باشد .

در ادامه اطلاعات کاملی در مورد وظایف، دانش و مهارت مورد نیاز، تحصیلات لازم و نحوه ورود به شغل، بازار کار و فرصت های شغلی و میزان درآمد پرستار کودک ارائه می شود.

زمانی که  میخواهید از کودکان بزرگتر نگهداری کنید ، باید به آنها مهارت های اجتماعی، خواندن و نوشتن  و فهنگ و احترام را نیز یاد بدهید . همچنین باید آنها را برای گردش و تفریح  با اجازه والدینشان بیرون ببرید. پرستار کودک گاهی به مادرانی که تازه زایمان کرده اند، در نگهداری نوزادشان تا مدتی کوتاه کمک می کند.

پرستار کودک ارزان

علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودکان

توانایی ایجاد ارتباط نزدیک همراه با اعتماد با والدین و کودکان

رویکرد خلاقانه همراه با قدرت تخیل خوب

توانایی برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان

مسئولیت پذیر بودن در کار

توانایی تطبیق با شرایط غیر قابل انتظار

آگاهی از سلامت، ایمنی و بهداشت مواد غذایی

توانایی حفظ  کردن  آرامش در شرایط کاری پر فشار

اگر برای این کار آماده اید شرکت خدمات رسانی مالیم از شما دعوت به همکاری میکند .

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه