خدمات ما،افتخار ماست

نیاز به مشاوره روانشناسی

نیاز به مشاوره روانشناسی

نیاز به مشاوره روانشناسی دارم و مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان یک چه است مشاوره روانشناس چیکار می کند؟ بسیاری از افراد درک اساسی از آنچه حرفه مشاوره روانشناس خانواده در بر دارد ، دارند ، اما بسیار بزرگتر از آن است که مردم تصور می کنند.

بیش از یک کارمند در سیستم پرورش دهنده یا شخصی که برای CPS کار می کند ، یک روانشناس می تواند در زمینه های مختلف کار کند.

در واقع ، بیشتر مشاوره روانشناس خود را در حرفه بهداشت روان می یابند و همه مددکاران اجتماعی مجوز کار در یک محیط بالینی را ندارند. بنابراین مددکار اجتماعی بالینی چیست؟

هنگام پاسخ به این س ،ال ، “یک مشاور بالینی چیست” ، ابتدا باید کار اجتماعی را تعریف کنید.

نیاز به مشاوره روانشناسی تلفنی

عمل مددکاری اجتماعی توسط انجمن ملی مشاور اجتماعی (NASW ) چنین تعریف شده است: “شامل کاربرد حرفه ای ارزشها ، اصول و فنون مددکاری اجتماعی برای یک یا چند هدف زیر: کمک به مردم در دستیابی به خدمات ملموس.

مشاوره و روان درمانی با افراد ، خانواده ها و گروه ها ؛ کمک به جوامع یا گروه ها در ارائه یا بهبود خدمات اجتماعی و بهداشتی ؛ شرکت در فرآیندهای قانونگذاری.

نیاز به مشاوره روانشناسی
نیاز به مشاوره روانشناسی

هنگام پرسیدن این سوال که یک مددکار اجتماعی بالینی چیست ، باید بدانید که آنها در گروه خدمات بهداشت روان قرار می گیرند که متخصص در ارزیابی ، تشخیص ، درمان و پیشگیری از بیماری های روانی و مسائل رفتاری متمرکز است.

مددکار اجتماعی بالینی در مقایسه با روانشناس چیست؟ متمایز از روانشناسان ، مددكاران اجتماعی بالینی برای توانایی تمرین نیازی به درجه دكترا ندارند.

نیاز به مشاوره روانشناسی رایگان

مددکاران اجتماعی بالینی به طور خاص مشاوره و تأثیرات ذهنی ، رفتاری و عاطفی آن را بر روی یک فرد مطالعه می کنند و نیاز به داشتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته خود دارند.

روانشناسان در مدرسه روانشناسی برای تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند و دکترای خود را دریافت می کنند.

(دکتر فلسفه) یا PsyD (دکتر روانشناسی) به طور کلی ، روانشناسی به جای رویکرد خدمات انسانی ، از یک رویکرد مبتنی بر تحقیق پیروی می کند.

چگونه می توانید از کار با یک مددکار اجتماعی بالینی سود ببرید؟
یک مددکار اجتماعی بالینی در چه مواردی می تواند کمک کند؟ اگر می کنید ، “یک مشاوره روانشناس بالینی چیست” ، ممکن است شما علاقه مند باشید که در مورد خدمات بهداشت روان در منطقه خود بیشتر بدانید.

درخواست نیاز به مشاوره روانشناسی

یافتن پاسخ برای علائم شما
علائم تازه ارائه شده یا طولانی مدت مسائل بهداشت روانی و رفتاری مانند افسردگی ، اضطراب ، ADHD و موارد دیگر می تواند ترسناک باشد در صورتی که نمی دانید علت چیست.

یک مددکار اجتماعی بالینی در چه مواردی می تواند کمک کند؟

آنها می توانند به شما کمک کنند تا علائم شما را در معرض دید قرار دهند و در نهایت پاسخ و بینشی در مورد اینکه چرا احساس می کنید و رفتار می کنید ، ارائه می دهند.

راهکارهای کمک به شما را آموزش می دهد
هنگامی که شما با یک مسئله بهداشت روانی یا رفتاری مواجه شدید ، یافتن راهکارهایی که منجر به کیفیت بهتر زندگی می شوند بسیار مهم است .

مشاوره خانواده و حل مشکلات خانوادگی

یک مددکار اجتماعی بالینی در این موارد بهتر است که نکات و تکنیک هایی را برای کمک به شما در کنار آمدن و غلبه بر تشخیص های جدید یا موجود به شما ارائه دهد؟

حتی اگر تشخیص رسمی نداشته باشید ، یکمشاوره روانشناس بالینی همچنان می تواند به شما کمک کند تا در اوقات گیج کننده یا دشوار زندگی خود حرکت کرده و راه هایی برای رشد در آنها پیدا کنید.

شما را به منابع متصل کنید
در منطقه شما معمولاً بیش از آنچه فکر می کنید منابع بیشتری وجود دارد که می تواند در سفر به سمت تعادل روحی و رفتاری به شما کمک کند.

یک مددکار اجتماعی بالینی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟ آنها می توانند به شما کمک کنند تا پلی بین شما و این منابع ایجاد شود تا شما تمام کمکی را که برای راه اندازی خود لازم دارید داشته باشید.

مددکار اجتماعی بالینی چیست؟ یک مشاوره روانشناس بالینی کسی است که می تواند برای شناسایی و پیمایش موقعیت های پیچیده ذهنی ، رفتاری و عاطفی در زندگی شما با شما کار کند .

در مورد تشخیص ذهنی و رفتاری به نتیجه برسد و شما را به منابع مهمی ارجاع دهد تا در شرایط دشوار به شما کمک کنند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909