خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی رایگان که مرکز مشاوره کودک آنلاین در بهترین مرکز مشاوره کودک که محققان دانشگاه تگزاس و دانشگاه میشیگان پنجاه سال تحقیق را که بیانگر یافته ها بر روی بیش از کودک است ، بررسی کردند.

آنچه آنها دریافتند این است كه هرچه تعداد كودكان بیشتر بزند ، احتمال بروز رفتارهای تهاجمی و ضد اجتماعی و آشكار كردن بهداشت روانی و مشكلات شناختی بیشتر است.

این محققان نتیجه گرفتند که ضربه زدن به کودکان از طرقی آسیب می رساند که بی شباهت به آزار جسمی نیست.

تعریف کردن به عنوان ضربه زدن به پایین کودک با دست باز است ، مثال غلطی را برای کنترل خشم ایجاد می کند ، به بچه ها می آموزد که وقتی عصبانی هستند یا اتفاقات را دوست ندارند ، ضربه زدن اشکالی ندارد.

والدین این را به صورت شهودی می فهمند و با این حال بسیاری از آنها همچنان حرف می زنند. در یک نظرسنجی تعاملی هریس در سال ، 2 ٪ از پاسخ دهندگان گفتند که کفر زدن گاهی اوقات مناسب است ،

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی رایگان

که با استقبال از 87٪ زمانی که نظرسنجی مشابهی در انجام شد ، کاهش می یابد .

قوی ترین حمایت از كانك زدن از طرف والدینی است كه خودشان در دوران جوانی ، گروهی تقریباً 90٪ از جمعیت عمومی را نشان می دهند. از این گروه 73٪ بچه های خودشان را لک کرده اند. غیر معمول نیست که می شنویم از اسپانکرها می گویند: “من بهم زده شدم و معلوم شد که مشکلی ندارم”.

علیرغم مطبوعات بد آن در دهه های اخیر ، کوبیدن همچنان ادامه دارد ، شاید به این دلیل که اثرات بد آن بلافاصله ظاهر نمی شود.

هنگام دریافت تکان دادن ، کودکان ناراحت می شوند و به طور معمول گریه می کنند ، میزان پریشانی والدین امیدوار است که به کودکان “آموزش” دهد که در آینده رفتار متفاوت داشته باشند.

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی
مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

اما بزرگان به عواقب طولانی مدت آن اثرات سو توصیف شده در تحقیق که بلافاصله مشخص نیست ، فکر نمی کنند.

به طور خاص ، روانشناسان استدلال می كنند كه كلك زدن اعتماد مشتری به والدین را از بین می برد و این دیدگاه را تقویت می كند كه “مادر و بابا وقتی از کاری كه انجام داده اند ناراضی باشند می توانند خطرناك باشند.

بهترین مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

با گذشت زمان ، این می تواند منجر به عدم تمایل جوانان به نزدیک شدن به والدین در هنگام بروز مشکل یا مشکلی شود ، یا گفتن حقیقت در گوشه ای.

بسیاری از والدین اعتراف می كنند كه در لحظاتی كه نمی دانند چه كار دیگری باید انجام دهند ، كلك زدند. گزینه های دیگری وجود دارد ، رویکردهایی که بدون خراب کردن کودک میله را پس انداز می کنند. این مسئله آموزش خودمان در زمینه مدیریت هوشمند کودک

اگر آن خط را حتی کمی خنده دار دانستید ، مشاوره کودک تلفنی آنچه در مغز شما اتفاق افتاده است: موج الکتریکی از قشر مغز شما عبور می کند و بدن شما تعجب ، لذت ، و شاید یک صدای خنده صدا را تجربه می کند.

اگر این شوخ طبعی برای ایجاد خنده به اندازه کافی مثر بود ، ممکن است مرکز پاداش عاطفی مغز را تحریک کند ، و یک دوپامین خوب و همچنین سروتونین را افزایش می دهد.

خنده حتی می تواند باعث ترشح اندورفین شود ، آن دسته از مواد شیمیایی تسکین دهنده درد که همراه با ورزش ، غذاهای خوشمزه و رابطه جنسی لذت بخش است.

مرکز مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

شوخ طبعی می تواند چیزی قدرتمند باشد ، نه تنها برای ما به عنوان افراد بلکه برای روابط ما نیز. بسیاری از زوجین آن را راهی برای ترمیم شکستگی می دانند .

پس از این که با هم در چاله چاله ای فرو رفتیم و دچار منفی ، احساسات صدمه دیده و احساس قطع ارتباط با یکدیگر شدیم. شوخ طبع به موقع می تواند با کاهش تنش و نرم شدن لبه ها از تشدید منفی جلوگیری کند. 1

خصوصاً شوخی های درون سازمانی بسیار قدرتمند است – موضوعات خنده دار مشترک ما در مورد دوستان و خانواده ، لحظات شرم آور به یادماندنی و خنده آور ، واژگان و اصطلاحات خصوصی ما که همیشه لبخند را به لب می آورند. جوک های درون می توانند لحظه ای را که لغزنده رابطه به قلمرو تاریک تر می شود ، سبک کنند. شوخ طبعی خود به خود می تواند به عنوان جایگزینی برای دفاعی که به سرعت و به راحتی در هنگام مشاجره فوران می کند ، باشد.

درگیری و درگیری به راحتی فراموش می شود که ما در یک تیم شریک هستیم. تقسیم بین ما به دنبال سو تفاهم ، اظهارنظرهای بدون فکر ، یا بروز اختلاف در عقاید یا ارزش ها می تواند احساس بزرگی کند.

مشاوره تلفنی تربیت کودک آنلاین

جوک های درون می توانند حس ما را در لحظاتی به وجود بیاورند که حس من در حالی که از آسیب ، ناراحتی و عصبانیت خود پرستاری می کنیم بسیار بزرگ است.

احتیاط به ترتیب است: شوخ طبعی می تواند نتیجه معکوس بدهد. هم زمان و هم موضوع تحویل. طنز به موقع می تواند لحظه ای کوچک را از تبدیل شدن به چیزی بزرگتر نجات دهد.

اما وقتی اوضاع از قبل پیچیده باشد ، شوخ طبعی به تنهایی و بدون گفتگوی جدی و متفکرانه ، می تواند به نظر شریک زندگی ما برسد ، مانند اینکه آنچه مهم است را بی اهمیت جلوه می دهیم. شوخ طبعی باید با صداقت و اخلاص متعادل شود.

و هنگامی که شوخ طبعی انعکاس تحقیر یا کوچک شمردن دیدگاه دیگری است (مانند کنایه) ، به احتمال زیاد باعث ترمیم آسیب عاطفی یا کاهش تنش نمی شود و در واقع تعارض را تعمیق می بخشد. 2 با دقت قدم بزنید ، اما شوخ طبعی را در ذهن داشته باشید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909