خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره کودک رایگان بندرعباس

مشاوره کودک رایگان بندرعباس

مشاوره کودک رایگان بندرعباس تلفنی و مشاوره تربیت کودک آنلاین رابطه ای که ما با مادر خود داریم یک ارتباط اصلی است که می تواند تأثیر زیادی در روان و زندگی ما بگذارد. با این حال ، مانند هر رابطه دیگری ، تعارض اجتناب ناپذیر است ، به ویژه هنگامی که بزرگ می شویم و بزرگسال می شویم

در اینجا چند نکته از درمانگران در موسسه خانواده آورده شده است تا به شما در بهبود ارتباطات و در نهایت رابطه با مادرتان کمک کند.

انتظارات خود را مدیریت کنید
“بسیاری از اوقات ، ارتباط نادرست ناشی از انتظارات نادرست است. با افزایش سن والدین ، ​​نقش آنها تغییر می کند اما گاهی اوقات با نقش تغییر نمی کنند ، در حالی که شما به عنوان یک کودک بزرگسال ، می خواهید آزاد شوید و بال های خود را آزمایش کنید.

شاید مادر شما می خواهد به شما نزدیک باشد و بنابراین سوالات زیادی را می پرسد ، اما او از شما سرزده است. یک گفتگوی واقعی و قلبی با او داشته باشید ، آنچه را که کار نمی کند را با احترام حل کنید و انتظارات خود را انجام دهید .

مشاوره کودک رایگان بندرعباس تلفنی

“برای تعیین مرزها ، به جای اینکه بگویید ،” هرگز با من تماس نگیر! ” که می تواند آسیب زا باشد ، سعی کنید بگویید ، “اکنون به کمی زمان و مکان نیاز دارم ، اما در پایان هفته با شما تماس می گیرم.” به او احساس کنید که چه زمانی می توانید مکالمه را از سر بگیرید. “

به یاد داشته باشید مادر شما فردی با داستان است
“من به خاطر می آورم که از شنیدن مادرم ، حدوداً 70 ساله اش ، از طریق تلفن در حال بحث در مورد یک فیلم متعجب شده ام.

او به گونه ای با یکی از شخصیت ها ارتباط داشت که کاملا با مادری که من می شناختم قطع شده بود. او به عنوان یک زن صحبت می کرد ، نه یک مادر. زنی با تجربیاتی که مدتها قبل از من پیش بود.

“به نظر عجیب می رسد ، کودکان ، حتی کودکان بزرگسال اغلب متوقف نمی شوند و والدین خود را مانند مردم تصور می کنند! مادر مادر است. بله.

مادر شما شخصی با داستان است. با کنجکاوی به او نزدیک شوید. به دنبال یک روزنه باشید شاید عکسی در پشت خود داستانی داشته باشد؟

مشاوره کودک رایگان بندرعباس آنلاین

شاید او در روز مادر به مادرش فکر می کند؟ شاید در داستان هایی که اغلب گفته می شود لایه های بیشتری وجود دارد؟

مادر خود را در زمینه هایی که او را شکل داده است بشناسید. یک گفتگوی کنجکاو داشته باشید. “

مشاوره کودک رایگان بندرعباس
مشاوره کودک رایگان بندرعباس

به احساس خود و خودمختاری مادر خود احترام بگذارید
“جایگاه خود را در زندگی مادر خود به عنوان یک پسر یا دختر به خاطر بسپارید ، نه یک سرپرست. حتی اگر در یک نقش مراقبتی نیز باشید .

همین رویکرد اعمال می شود. شما باید قبول کنید که او کیست و چه کسی نیست ، و به یاد داشته باشید که او به همین دلیل در زندگی تا این حد پیش رفته است و این به این دلیل نیست که شما می دانید چه چیزی برای او بهتر است.

مشاوره تربیت کودک تلفنی رایگان

“مادران زیادی نیستند که بخواهند توسط فرزندانشان پدر و مادر شوند. به جای صحبت با مادر خود با او صحبت کنید. با او با مهربانی و صبر صحبت کنید و کاملاً در کنار او باشید. و حتی اگر رابطه بین شما دو باشد یک مرحله دشوار ، سعی کنید قدردانی کنید که او را در زندگی خود دارید. “

هنگام بازخورد ، از تجربه خود بگویید
“در مورد احساسات خود واضح باشید و از” من پیام ها “استفاده کنید (ما در مورد پیام متنی صحبت نمی کنیم!). اساساً ، هنگام استفاده از پیام ، شما در مورد تجربه خود صحبت می کنید تا ذهن خواندن یا تفسیر اعمال شخص دیگر. شما یک واقعیت را توصیف می کنید و سپس احساسات را توضیح می دهید.

به عنوان مثال ، “وقتی من همیشه کسی هستم که باید با شما تماس بگیرم ، احساس می کنم مهم نیستم” ، در مقایسه با “شما هرگز با من تماس نمی گیرید ، من همیشه کسی هستم که با تو تماس بگیرم. بدیهی است که تو به آنچه در زندگی من می گذرد اهمیتی نمی دهی. جمله اول ممکن است همدلی را القا کند در حالی که جمله دوم ممکن است باعث دفاع شود. “

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909