خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره کودکان اوتیسم تلفنی رایگان

مشاوره کودکان اوتیسم تلفنی رایگان

مشاوره کودکان اوتیسم تلفنی رایگان طبیعی است که همه کودکان در طول جوانی ناامید و آشفته شوند. به عنوان بزرگسالان ، وظیفه ما این است که ابزاری را که می توان از آنها استفاده کرد برای انتقال ناامیدی خود از یک مشکل به آنها استفاده کنیم.

اما ، برای کودکانی که مبتلا به اوتیسم هستند ، گاهی اوقات ناامید شدن بیش از پیش اتفاق می افتد و واکنش آنها به این احساس به دلیل عدم مهارت های مقابله ای می تواند شدید باشد.

 تحلیل رفتار کاربردی ، دو روش مؤثر برای مقابله با رفتار مسئله ارائه می دهد: مداخلات پیش از موعد یا پیشگیرانه ، و پیامد یا مداخلات واکنشی. این روشها هنگام استفاده از ترکیب ، ابزارهای لازم برای پیشگیری و مدیریت رفتار مشکل را به والدین ، ​​مراقبان و معلمان ارائه می دهد.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

استراتژی های پیشگیرانه تاکتیکی است که اکثر ما به طور مرتب از آنها استفاده می کنیم تا از جلوگیری از سرخوردگی بیش از حد جلوگیری شود.

ممکن است شما آنها را به عنوان روشی که در آن سازمان یافته باشید یا رویکردی که برای ساده سازی زندگی روزمره خود استفاده می کنید ، بشناسید.

مشاوره کودکان اوتیسم تلفنی

  مشاوره تربیت کودکان تلفنی رایگان برای کودکان مبتلا به اوتیسم ، زیرا عوامل ناامیدی شیوع بیشتری دارند و استراتژیهای پیشگیرانه مکرر معنای و اهمیت کاملاً جدیدی به خود می گیرند.

 ما به عنوان بزرگسالان ، می توانیم با بهبود درک آنها از وقایع رخ داده در اطرافشان ، ناامیدی آنها را تسکین دهیم. در زیر لیستی از چند  استراتژی شما می توانید پیاده سازی کنید:

1. برنامه ها و تایمر

كودكان مبتلا به اوتیسم اغلب با انحراف یا تغییر در برنامه منظم خود می جنگند. به عنوان نمونه ، بسیاری از کودکان شما نمی دانند که چرا مجبورند هر روز هفته به مدرسه برود

این تغییر ممکن است کودک شما را ناامید کند. با ایجاد برنامه ها ، تقویم ها ، با استفاده از تایمر و یا حتی به سادگی لیست کردن فعالیت های روزانه فرزندتان ، می توانید بخشی از ناامیدی های بی مورد در زندگی فرزندتان را از بین ببرید.

مشاوره کودکان اوتیسم حضوری

2. پاداش برای رفتار مناسب

در حالی که به نظر می رسد پاداش دادن فرزند خود به خاطر کارهایی که باید بطور منظم انجام دهد ، مشاوره کودکان اوتیسم تلفنی رایگان غیرقانونی به نظر می رسد ، کودکان مبتلا به اوتیسم اغلب به بهترین وجه یاد می گیرند که چگونه از طریق تقویت مثبت رفتار کنند.

 به عنوان مثال ، وقتی شما آنها را ستایش می کنید که بی سر و صدا در پشت میز شام نشسته اید و در عوض به آنها چیزی معنادار می دهید ، تأثیر بیشتری خواهد داشت تا بازخورد اصلاحی (فریاد نزنید!)

، مجازات (رفتن به وقت خود را!) ، یا توضیح برای آنها که رفتار مورد انتظار (“من گفتم وقتی می نشینیم ، ساکت هستیم”). با این وجود ، سیستم های تقویت کننده مثبت برای اثربخشی آنها باید طراحی و تفکر خوبی داشته باشند.

.

3. ارائه گزینه ها

همه ما ترجیح می دهیم: شکلات در مقابل بستنی وانیلی و یک تشک سخت در مقابل نرم. به عنوان بزرگسالان ، می فهمیم که اگر انتخابی که دوست داریم در دسترس نباشد ، ما هر آنچه را که مانده است می گیریم. با این حال ، برای کودکان مبتلا به اوتیسم نیازهای شدید و مکرر به موارد منحصر به فرد یا خاص را تجربه می کنند و غالباً قادر به درک دلیل انتخاب آنها در دسترس نیستند.

مرکز مشاوره کودکان اوتیسم

به همین دلیل است که ، در صورت امکان ، به کودک خود انتخاب فعالیت ، کالای غذایی یا تکه لباس بپردازید. ممکن است این یک ژست ساده برای شما به نظر برسد.

اما در تصویر بزرگتر این عمل به از بین بردن مقابله غیرضروری کمک خواهد کرد و از این طریق مدیریت سرخوردگی در مورد موارد یا فعالیت هایی که انتخابی نیست مشاوره کودکان اوتیسم تلفنی رایگان (برای مثال خوابیدن ، مسواک زدن به دندان ها ، زمان حمام کردن ، توالت گرفتن و غیره) برای شما و فرزندتان آسان تر خواهد شد.

4. دسترسی رایگان

ما قبل از رسیدن به آن نکته ، توصیه می کنیم که شما و خانواده تان تصمیم بگیرید با کودک خود تصمیم بگیرید با کدام یک از چیزهایی که قصد جنگیدن ندارید تصمیم بگیرید.

یک مورد میان وعده مورد علاقه یا یک برنامه تلویزیونی مورد علاقه مواردی باشد که شما همیشه به فرزند خود اجازه دهید. این موارد “رایگان” یا غیرقابل مذاکره را برای فرزند خود در نظر بگیرید.

 وقتی تعیین کنید که چه چیزهایی نیستند و چه چیزهایی آزاد هستند ، به شما کمک می کند مرزهای واقع بینانه ای را برای شما ، فرزند و خانواده خود ایجاد کنید و به طور بالقوه رفتارهای روزمره را از بین ببرید.

مشاوره کودکان اوتیسم 24 ساعته

5- آموزش زبان

رفتار مسئله اغلب در نقص زبان استوار است. به معنای آن ، کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است در رفتارهای مشکلی شرکت کنند زیرا از ناتوانی در برقراری ارتباط یک خواسته یا نیاز ناامید شده اند.

 آموزش به فرزندتان راهی برای برقراری ارتباط و تقویت فعال آن ارتباط مشاوره کودکان اوتیسم تلفنی رایگان (اعطای درخواست) به کاهش رفتار مشکل کمک خواهد کرد.

6. داستانهای اجتماعی

مسافرتهایی از قبیل جشن های تولد ، سفرهای مدرسه ، و حتی وعده های غذایی در رستوران ، همه فرصتی برای فرزند شما برای انجام رفتارهای مناسب اجتماعی است.

قبل از سفر ، پیشنهاد می کنیم کودک خود را با استفاده از داستانی که شامل تصاویر مرتبط و واضح است ، برای رفتارهای مورد انتظار خود آماده کنید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه