خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره پوست تلفنی در تهران

مشاوره پوست تلفنی در تهران

مشاوره پوست تلفنی در تهران چند نوع مختلف از لکه های صورت وجود دارد؟

لکه بینی هر نوع علامت ، لکه ، تغییر رنگ و یا نقصی است که بر روی پوست ظاهر می شود. لکه های صورت ممکن است ناخوشایند و از نظر عاطفی ناراحت کننده باشند ، اما اکثر آنها خوش خیم هستند و تهدید کننده زندگی نیستند. با این وجود برخی از لکه های پوستی می توانند نشانه سرطان پوست باشند.

جستجوی معالجه پزشکی یا استفاده از داروهای خانگی ممکن است به کاهش ظاهر لکه ها کمک کند.

در ادامه بخوانید تا انواع مختلف لک ها و نحوه درمان آنها را یاد بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

انواع جوش ها

“لکه دار” یک اصطلاح گسترده است که به هر نوع علامت پوستی اشاره دارد. انواع بیشماری وجود دارد.

آکنه

آکنه یک بیماری شایع است. آکنه به صورت زیر ظاهر می شود:

جوش ها

سر سیاه

سرهای سفید

مشاوره پوست رایگان در نوشهر آکنه هنگامی ایجاد می شود که سبوم (روغن) ، باکتری ها یا غده های پوستی باعث گرفتگی غده های مو شود. آکنه گاهی اوقات می تواند لکه های تیره ، جیب های پوستی یا جای زخم روی پوست باقی بگذارد. اینها همچنین انواع جوش ها هستند.

تغییرات هورمونی تصور می شد، نقش بازی در شکل گیری آکنه. استرس همچنین ممکن است با افزایش تولید سبوم آکنه را بدتر کند ، اگرچه دلیل اصلی این بیماری محسوب نمی شود.

مشاوره پوست تلفنی رایگان

پاپول ها

پاپول ها ضایعات پوستی کوچکی از انواع مختلف هستند. به طور معمول قطر آنها در حدود 1 سانتی متر است. آنها می توانند رنگ از صورتی و قهوه ای داشته باشند. جوش ها گاهی به پاپول گفته می شوند. پاپول ها می توانند به صورت جداگانه یا در خوشه ها اتفاق بیفتند و به هر شکلی می توانند باشند. نمونه هایی از پاپول ها عبارتند از:

بثورات آبله مرغان

اگزما

درماتیت

پسوریازیس و زونا نیز ممکن است باعث پاپول شوند.

ندولها

مشاوره پوست تلفنی در تهران ندول ها مجموعه ای از بافت هستند. لمس آنها از لمس بزرگتر از پاپول ها ، معمولاً 1 تا 2 سانتی متر قطر است. ندولها می توانند در هر سطح از پوست ایجاد شوند. آنها می توانند از نظر رنگ از گوشت تا قرمز متفاوت باشند. برچسب ها و زگیل های پوستی نمونه هایی از گره ها هستند.

لکه های سنی (لکه های کبدی)

این لکه های کوچک و تاریک می توانند روی هر ناحیه از بدن که در معرض آفتاب قرار دارد ، شکل بگیرند. آنها در افراد بالای 50 سال رایج هستند ، اما در افراد جوان نیز ممکن است رخ دهد. لکه های سن یک نوع از هیپرپیگمانتاسیون .

نبض ها

نبض ها دست اندازهای پر از مایع یا چرکی هستند. جوش های سفید و تاول های آبله مرغان انواع جوش ها هستند. سایر شرایطی که ممکن است باعث ایجاد جوش ها شود شامل زخم و روزاسه است ، یک بیماری شایع پوستی است که توسط تاول ها و رگ های خونی قابل مشاهده مشخص می شود.

مرکز مشاوره پوست تلفنی

موی فرورفته

تکنیک های موهای زائد مانند مو زدن ، اپیلاسیون و یا اصلاح مو بعضی مواقع منجر به موهای زائد می شود . این موهایی هستند که به پوست باز می شوند و به دام می افتند. این می تواند باعث ایجاد یک برآمدگی قرمز شود. افرادی که موهای مجعد دارند بیشتر از افرادی که موهای صاف دارند ، مستعد موهای زائد هستند.

موهای رشدیافته نیز می توانند به کیست موهای بزرگ و پر از مایع تبدیل شوند . اینها از نظر ظاهری می توانند قرمز ، زرد یا سفید باشند. ممکن است برای لمس ناراحت کننده یا دردناک باشند.

ملاسما

ملاسما در دوران بارداری بسیار متداول است. این یک بیماری پوستی است که توسط تکه های قهوه ای مشخص می شود. این امر در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب و تغییرات هورمونی ایجاد می شود.

مشاوره پوست تلفنی در تهران سرطان پوست

انواع مختلفی از سرطان های پوستی وجود دارد ، از جمله:

سرطان سلول بازال

سرطان سلول سنگفرشی

ملانوم بدخیم

سرطان های پوست می توانند از نظر ظاهری و از نظر رنگی متفاوت باشند. برخی از اشکال سرطان پوست مانند خال های تیره و دارای مرزهای نامنظم به نظر می رسند. برخی دیگر مانند زخم های زرد یا برجستگی های قرمز بزرگ به نظر می رسند. فقط پزشک شما می تواند با اطمینان بگوید که آیا لکه ای از سرطان پوست است.

مشاوره پوست آن

کیست

چندین نوع مختلف کیست وجود دارد. آنها شامل موارد زیر هستند:

کیست اپیدرموئید

کیست گانگلیونی

کیست سبزی

کیست ها کیسه های خوش خیم (غیر سرطانی) هستند که حاوی ماده ای مانند مایعات هستند. آنها ممکن است به صورت برجستگی هایی با اندازه های مختلف روی یا زیر پوست ظاهر شوند. آنها اغلب دور هستند.

زخم ها

مشاوره پوست تلفنی در تهران زخم شدن پوست هنگام آسیب دیدن لایه درم ایجاد می شود. درم لایه ای عمیق از پوست است که رگ های خونی کوچک (مویرگ ها) ، غدد عرق ، فولیکول های مو و انتهای عصب در آن قرار دارد. هر چیزی که باعث باز شدن پوست می شود می تواند منجر به جای زخم مانند زخم یا جوش های پوسته پوسته شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه