خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره نوزادان تلفنی

مشاوره نوزادان تلفنی

مشاوره نوزادان تلفنی شواهد انکار ناپذیر نشان می دهد که رشد مغز سالهای اول زندگی را از نظر کیفی و کمی از هر زمان دیگر زندگی متفاوت می کند  تجربه اولیه “زیر پوست” می شود و مغز را شکل می دهد و بر سلامتی ، رفتار و یادگیری در زندگی مادام العمر تأثیر می گذارد.

هیچ مرحله دیگر برای رشد و توسعه به محیط خارجی بیشتر بستگی ندارد. كودكان كوچكي كه مغز آنها هنوز در معرض استرس زيست محيطي بسيار آسيب پذير است ، نسبت به كودكان بزرگتر نيز به استرس خارجي پاسخ مي دهند. در حالی که مداخلات بعدی نیز مؤثر و ضروری است ، بازده سرمایه گذاری در اولین سالها بیشترین است.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

ارتباط دلبستگی بین کودک و سرپرست (کودک) برای رشد سالم بسیار مهم است. یک رابطه مطمئن ، گرم ، پاسخگو و قابل پیش بینی با حداقل یک مراقب کننده در ایجاد ساختارهای عصبی در مغز تأثیر می گذارد که منجر به بهزیستی مثبت نوزاد می شود. ضمیمه ایمن همچنین بر رشد محور هیپوفیز هیپوتالاموس که تنظیم کننده استرس است تأثیر مثبت می گذارد

مشاوره افسردگی کودکان حتی در شرایط استرس ، روابط دلبستگی ایمن می تواند به مغز در حال توسعه از آسیب های مهم کمک کند. یک پایگاه اجتماعی و عاطفی سالم پایه و اساس راه اندازی همه پیشرفت های دیگر است – رشد جسمی ، حرکتی و شناختی که کودکان را برای مدرسه و برای موفقیت نهایی زندگی آماده می کند.

مشاوره نوزادان تلفنی رایگان

اگر این روابط اولیه بسیار استرس زا باشند – از طریق غیبت ، فقر ، غیرقابل پیش بینی بودن یا خشونت – مسیرهای عصبی که در معرض واکنش قرار دارند ، جعل می شوند. این مسئله کودکان را در معرض خطر بیشتری برای چالش های زندگی ، از جمله نارسایی مدرسه و مشکلات اجتماعی قرار می دهد

مطالعه نشان می دهد که وقایع آسیب زا یا سوءاستفاده در دوران کودکی با افسردگی ، بیماری های قلبی عروقی ، سرطان ، الکلیسم و ​​سوء مصرف مواد در زندگی بزرگسالان و همچنین مواجهه با سیستم عدالت / قانونی و رفتارهای خطرساز همراه است. بعدا در بزرگسالی و بزرگسالی.

پتانسیل هر کودک از طریق تعامل ژنها و محیط محقق می شود. این طبیعت یا تغذیه نیست ، بلکه طبیعت است. ژنها منتظرند و به محیط گوش می دهند ، چه در خانه و چه در مراقبت از کودک. محیط و تجربیات هر کودک ، جهان را تعریف می کند و به تبع آن ، مغز خود را “سفارشی” می کند.

هنگامی که نوزادان در مراقبت از کودک بی کیفیت قرار دارند یا مراقبت والدین به دلیل مواردی مانند افسردگی جدی به خطر می افتد ، می توان پاسخگویی نوزاد را به خطر انداخت. این می تواند بر رشد مغز و بهزیستی ذهنی بعدی تأثیر بگذارد. والدین و مراقبین باید از سلامت روانی خود پیروی کنند و در صورت لزوم از آنها کمک بخواهند.

در عمل پزشکی ، چارچوب مفهومی “نقطه عطف” برای توسعه حرکتی و زبانی به خوبی بیان شده است ، اما برای توسعه اجتماعی / عاطفی ، رفتاری و رابطه قوی تر است. با این وجود ، اخیراً علاقه ما در مورد چگونگی ارتباط دامنه هایی از قبیل زبان و قابلیت های شناختی در ارتباط است.

مرکز مشاوره نوزادان تلفنی

به عنوان مثال ، تحقیقات زبان نشان داده است کودکانی که کمتر با آنها صحبت می شود ، آمادگی کلی ضعیف تری برای موفقیت در مدرسه و مدرسه دارند. در واقع ، محققان اکنون نه تنها بر تعداد کلمات بلکه بر کیفیت تعامل ، تمرکز می کنند.

گزارش های مختلف حاکی است که تنظیم عاطفی اجتماعی و مشکلات رفتاری در کودکان افزایش یافته است. در یک بررسی جدید ، ارائه دهندگان خدمات انتاریو از شکاف چشمگیر در منابع بهداشت روان برای کودکان از بدو تولد تا شش سالگی خبر دادند در کودکان بیشتری از مهد کودک از مهد کودک به کلاس 12 ترکیبی منتقل می شوند

مشاوره نوزادان تلفنی شبانه رورزی

سلامت روان چیست؟

سلامت روان نوزادان ، یا “سلامت مغز نوزادان” ، برای رشد حیاتی است  و می تواند به عنوان تعریف شود :

ظرفیت رشد کودک از بدو تولد تا پنج سالگی تا: ایجاد روابط نزدیک و ایمن در بزرگسالان و همسالان ، تجربه ، مدیریت و بیان طیف گسترده ای از احساسات ، و کشف محیط و یادگیری – همه در بستر خانواده ، اجتماع و فرهنگ

كودكان كمتر از 6 سال از نظر عوارض رواني مشابه كودكان بزرگتر و جوانان (14 تا 20 درصد) هستند. جوانان و خانواده های آنها غالباً گزارش می دهند که چالشهای آنها در سالهای پیش دبستانی شروع شده است

در ماههای اول زندگی ، درست همانطور که والدین مشغول یادگیری خواندن نشانه های کودک خود هستند ، کودک یاد می گیرد که نشانه های عاطفی والدین را نیز بخواند – تجربه متقابل خدمت و بازگشت. شیرخواران به روحیه و احساسات والدین خود حس و پاسخ می دهند.

اگرچه زبان شیرخوار فاقد کلمات است ، اما سرشار از بیان صورت ، گریه ، زوزه زدن ، زوزه زدن یا ترک کردن است. نوزادان جوان غم ، ترس و طیف وسیعی از احساسات انسانی را تجربه می کنند ما تازه شروع به درک عمق احساسات ، احساسات و واکنشهای استرس زایمان کرده ایم.

متخصصان بهداشت – پزشکان پرستار ، پزشکان خانواده و متخصص کودکان – در چند سال اول زندگی مرتباً به نوزادان و مراقبان آنها مراجعه می کنند. در حالی که این متخصصان بهداشت ممکن است متخصص بهداشت روان نباشند ، با توجه به عوامل اجتماعی- حرکتی ، می توانند اقدامات معناداری را برای اطمینان از سلامت و رفاه کودکان انجام دهند.:

•هشدار والدین (والدین) به دستاوردهای فردی نوزاد و نیازهایی که ممکن است نادیده گرفته شود.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909