خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره مامایی شبانه روزی

مشاوره مامایی شبانه روزی

مشاوره مامایی شبانه روزی تلفنی رایگان و مشاوره مامایی تلفنی رایگان مادر جدید نوزاد را به سینه خود نگه می داردایالات متحده بدترین میزان مرگ و میر مادران را در کشورهای پیشرفته دارد.

این تنها ملت ثروتمندی است که در طی 20 سال گذشته مرگ ناشی از زایمان و بارداری در آن افزایش یافته است. بیشتر مرگ های مربوط به زایمان قابل پیشگیری هستند.

در حکایت های عمومی در مورد افرادی که هنگام زایمان می میرند ، غالباً پزشکانی ظاهر می شوند که علائم آشکار پریشانی را نادیده می گیرند.

در یک مورد مشهور ، کیرا جانسون پس از سزارین به آرامی خونریزی کرد. او و شوهرش از کادر پزشکی کمک گرفته بودند ، فقط به آنها گفتند که “او در حال حاضر در اولویت نیست”. چند ساعت بعد ، او درگذشت.

طرفداران زایمان ادعا می کنند یک مشکل دیگر باعث شیوع اپیدمی مرگ و میر مادران می شود: امتناع از گوش دادن به احترام به نیازهای افراد زایمان. بدرفتاری با زایمان معمول است.

طبق مطالعه به مادران ، از هر شش نفر باردار ، یک نفر در هنگام زایمان بدرفتاری می کند. این تجربیات می تواند منجر به آسیب روانی پایدار و همچنین آسیب جسمی شود.

خشونت زنان و زایمان چیست؟
خشونت زنان و زایمان بدرفتاری توسط پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در دوران بارداری یا تولد است.

مشاوره مامایی شبانه روزی تلفنی

انکار مراقبت یا تسکین درد یک فرد کارگر در یک بازه زمانی معقول هنگام درخواست وی.

کنار گذاشتن بارداری یا عوارض مربوط به تولد فرد به عنوان غیر مهم.

مشاوره مامایی شبانه روزی
مشاوره مامایی شبانه روزی

استفاده از زبان تحقیرآمیز ، تهدیدآمیز یا توهین آمیز هنگام زایمان.

حمله فیزیکی یا جنسی به یک فرد زایمان.

یکی از رایج ترین اشکال خشونت زنان و زایمان شامل انجام اقدامات پزشکی بدون رضایت افراد در حال کار است.

بیشتر کارگران متولد شده (87٪) شاهد بوده اند که یک ارائه دهنده خدمات درمانی بدون اینکه به والدین زایمان انتخاب کند یا زمانی برای بررسی گزینه ها داشته باشد ، یک روش پزشکی را انجام می دهد.

بیش از نیمی از کارگران متولد می شوند که دیده اند یک ارائه دهنده خدمات مراقبتی صریحاً بر خلاف میل بیمار انجام می دهد.

یک روش که معمولاً بدون رضایت انجام می شود ، اپیزیوتومی است مشاوره مامایی رایگان که یک برش در واژن یا پرینه (بافت بین مقعد و ولو) است.

مشاوره مامایی شبانه روزی رایگان

کورینا ادواردز ، ماما ، مدافع زایمان و بنیانگذار بنیاد شکم تا نوزادان تأکید می کند که این روش به ندرت از نظر پزشکی ضروری است. علاوه بر این ، استفاده از آن می تواند از نظر جسمی و روحی آسیب زا باشد.

در سال ، یک ویدیوی تکان دهنده منتشر شد که در آن پزشک با وجود درخواست های صوتی وی برای متوقف کردن واژن ، کیمبرلی توربین را 12 بار بریده است.

سرانجام توربین با دکتر توافق کرد و پزشک مجبور شد مجوز پزشکی خود را تسلیم کند.

با این حال ، فعالان تولد می گویند که این نوع اقدامات اجباری معمول است و بدون شواهد ویدئویی ، رنج توربین ممکن است ناشناخته باشد.

تحقیقات به طور مداوم نشان می دهد گروه های اقلیت (به ویژه والدین سیاه پوست) احتمالاً خشونت زنان و زایمان را تجربه می کنند.

در یک نظرسنجی در سال از پرستاران ، زایمانها و سایر کارگران متولد شده ، حدود 30٪ گزارش دادند که از ارائه دهنده خدمات مراقبت از زبان نژادپرستانه در اتاق زایمان استفاده می کنند.

شماره مشاوره مامایی شبانه روزی

حتی افراد مشهور ثروتمندی مانند سرنا ویلیامز توسط کادر پزشکی که شکایات پزشکی آنها را رد یا نادیده گرفتند زندگی خود را به خطر انداختند.

افراد زندانی نیز احتمالاً خشونت زنان و زایمان را تجربه می کنند. چندین ایالت هنوز به زندانها و زندانها اجازه می دهند زندانیان باردار را ببندند ، حتی در زمان زایمان.

این شیوه ها می تواند ضربه روانی شدیدی ایجاد کند. همچنین ممکن است منجر به عوارض هنگام تولد شوند ، مانند زمانی که یک فرد زحمتکش در غل و زنجیر سقوط می کند.

خشونت زنان و زایمان می تواند به طور مستقیم در مرگ و میر مادران ، به ویژه برای افراد رنگین پوست ، نقش داشته باشد.

دزیره باتلر ، فعال تولد و عدالت نژادی از آتلانتا ، جورجیا ، توضیح می دهد: “خانواده های سیاه در طول زایمان مورد ارزشی قرار نمی گیرند و وضعیت اقتصادی-اجتماعی مسئله ای نیست.

مشاوره مامایی شبانه روزی

پزشکان می توانند با گوش دادن به سخنان خانواده های زایمان و احترام به استقلال آنها ، از مرگ و میر مادران جلوگیری کنند.”

پیامدهای بهداشت روان
خشونت زنان و زایمان نوعی ضربه است . مانند سایر آسیب ها ، می تواند نحوه رفتار و پردازش اطلاعات مغز را تغییر دهد. اثرات خاص در افراد مختلف متفاوت است ، اما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

شرم و عصبانیت در مورد ضربه های جسمی. به عنوان مثال ، شخصی که آسیب کف لگن را متحمل می شود و از رابطه جنسی لذت بخشی جلوگیری می کند ، ممکن است احساس عصبانیت و خجالت کند . آنها ممکن است برای بحث درباره آسیب دیدگی خود با افراد دیگر تلاش کنند.

تروما با افسردگی ارتباط نزدیک دارد. دوره پس از زایمان برای بسیاری از افراد که از زمان تولد بهبود می یابند ، یک زمان آسیب پذیر است.

تروما این آسیب پذیری را تشدید می کند. تحقیقات به طور مداوم ضربه به هنگام تولد را با افزایش خطر افسردگی پس از زایمان مرتبط می دانند .

شماره مشاوره زنان آنلاین

مشکلات رابطه افرادی که ضربه به هنگام تولد را تجربه می کنند ممکن است دچار چالش های روابطی شوند .

مبارزات والدین. ضربه می تواند پیوند با نوزاد را دشوار کند. صدمات جسمی مربوط به خشونت زنان و زایمان ممکن است پدر و مادر جدید را بسیار دشوار کرده و مشکلات پیوند را افزایش دهد.

بازماندگان ، درست مانند سایر اشکال خشونت جنسیتی ، می توانند با سرزنش قربانیان روبرو شوند . آنها ممکن است از سوی افرادی که به آنها می گویند باید از داشتن یک کودک سالم خوشحال باشند شرم آور شوند.

برخی از بازماندگان ممکن است نگران باشند که لیاقت این آزار را دارند یا اینکه مراقبت از داشتن یک تجربه خوب تولد باعث خودخواهی آنها می شود.

این ننگ می تواند افراد را از به اشتراک گذاشتن داستان های خود و جلب حمایت جلوگیری کند.

زایمان حق رضایت آگاهانه و امتناع آگاهانه را در هر ایالت از بین نمی برد ، اگرچه استانداردهای ایالت برای رضایت و رد متفاوت است.

مراقب های که باید به زنان گفته شود

از نظر قانونی ، فردی که زایمان می کند حق دارد اقدامات پزشکی را رد کند ، حتی کسانی که دکتر وی فکر می کنند از نظر پزشکی ضروری هستند. لمس کردن وی یا انجام مراحل بدون رضایت وی ممکن است یک حمله یا باتری باشد.

جف فیلیپوویتس ، وکیل حقوق مدنی آتلانتا ، که از افراد باردار حمایت می کند ، می گوید.

کریستن پاسکوچی می گوید اگرچه خشونت زایمان از نظر فنی غیرقانونی است ، اما معمولاً مجازات نمی شود.

پاسکوچی بنیانگذار تولد مونوپولی است ، سازمانی که به والدین باردار در مورد حقوق زایمان خود آموزش می دهد و از طرفداران تغییر سیاست تولد است.

پاسکوچی توضیح می دهد: “آنچه در جلوگیری از خشونت زنان و زایمان دشوار است این است که هر دو بسیار نرمال شده و از نظر فرهنگی پذیرفته شده اند.

وی گفت: “این عادی سازی بخشی از دلیل این است که تقریباً غیرممکن است که کسی پاسخگو باشد.

من از وکلا خواسته ام که بگویند ، “خوب ، من نمی بینم که این قضیه چگونه است. همین اتفاق برای همسرم افتاد و ما هرگز به شکایت نکردیم.

و مطمئناً ، بیشتر آن قابل اجرا نیست – مانند بی احترامی یا پرخاشگری منفعلانه نسبت به بیمار – اما بیشتر آن تحت آنچه ما می توانیم قصور یا باتری در هر زمینه دیگری بدانیم ، قرار می گیرد.

مشاوره پزشکی مامایی رایگان

این حلقه سکوت و پذیرش وحشتناک وجود دارد که باعث می شود این سو استفاده عملاً نامرئی شود. “

افراد باردار که نگران مرگ و میر مادران و خشونت زایمان هستند باید به دقت در مورد ارائه دهندگان خدمات خود تحقیق کنند و افرادی را انتخاب کنند که اهمیت رضایت آگاهانه را درک کنند.

تأمین كنندگانی كه از زبان استفاده می كنند نشان می دهد كه بیمار “مجبور” است یا “باید” كاری را كه پزشك می گوید انجام دهد ، احتمالاً نقض استقلال جسمی بیمار است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909