خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره فرزندپروری تلفنی در کرج

مشاوره فرزندپروری تلفنی در کرج

مشاوره فرزندپروری تلفنی در کرج چگونه یک پدر و مادر مدرن باشیم

همه ما می خواهیم بهترین والدینی باشیم که می توانیم برای فرزندانمان باشیم اما اغلب توصیه هایی متناقض در مورد چگونگی پرورش فرزندی با اعتماد به نفس ، مهربان و موفق وجود دارد. در طول عمل سیر و سلوک والدین ، ​​مهم است که بر تعادل در اولویت ها ، مسئولیت های مسئولیت پذیری و توجه سریع به نیازهای فرزندان ، سایر اعضای خانواده و خود متمرکز شوید.

والدین مدرن تمام اینترنت را در اختیار دارند و از هیچ مرجعیت واحدی پیروی نمی کنند. دشوار است بدانید به چه کسی یا به چه چیزی اعتماد دارید. در اینجا ، ما در مورد چگونگی کمک به فرزندتان بزرگ شدن صحبت خواهیم کرد تا فردی باشد که واقعاً دوست دارید بدون اینکه خود را در این روند از دست بدهید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

سبک فرزندپروری شما

خبر خوب: هیچ کس روش صحیحی برای پرورش فرزند وجود ندارد.

مشاوره تلفنی خانواده در کرج  تحقیقات به ما می گوید که برای بزرگ کردن یک کودک متکی به اعتماد به نفس بالا ، مؤثرتر از اقتدارگرایی مؤثر است. شما می خواهید فرزندتان به جای ترس از شما ، به شما گوش کند ، احترام و اعتماد کند. شما می خواهید حامی باشید ، اما والدین هلی کوپتر در حال حرکت نیستند.

مرکز مشاوره فرزندپروری تلفنی

همه این موارد آسان به عنوان اهداف تعیین می شود ، اما رسیدن به آنها دشوار است. چگونه تعادل مناسب پیدا می کنید؟

با رشد فرزندتان ، چالش ها تغییر خواهد کرد و ممکن است تفکر شما تکامل یابد ، اما رویکرد شما باید سازگار ، محکم و دوست داشتنی باشد. به کودک خود کمک کنید تا از طریق تجربه یاد بگیرد که تلاش برای ایجاد اعتماد به نفس است و به شما در یادگیری مقابله با چالش ها کمک می کند. انتظارات خود را در مورد آنچه کودک شما قادر به انجام مستقل است ، انجام دهید ، خواه کودک شما در هنگام یادگیری خوابیدن در شب ، یک کودک نوپا در کنار گذاشتن اسباب بازی ها یا کودک بزرگتر که درگیری را حل می کند ، کالیبره کنید.

به یاد داشته باشید ، هیچ راه درست برای بزرگ کردن کودک وجود ندارد. تمام تلاش خود را بکنید ، به خودتان اعتماد کنید و از شرکت شخص کوچک زندگی خود لذت ببرید.

فتح مبانی

نگرش سالم شما نسبت به خواب ، غذا و نظم و انضباط روی فرزندان شما از مهمترین راهها تأثیر می گذارد.

چگونه کودک را بخوابیم

مشاوره فرزندپروری تلفنی در کرج از همان ابتدا ، نوزادان در الگوهای خواب بسیار متفاوت هستند. و والدین نیز از نظر نحوه مقابله با شبهای قطع شده متفاوت هستند.

مشاوره فرزندپروری حضوری

دو مرحله عمومی وجود دارد که در اطراف نوزادان وجود دارد و بعد از ماههای اولیه که به غذای شبانه نیاز دارند ، می خوابند – کودک را برای خوابیدن راحت نکنید – و بسیاری از والدین احساس می کنند که آنها به عقب و جلو می آیند. کسانی که به آموزش خواب اعتقاد دارند ، از جمله بسیاری از کارشناسان خواب ، معتقدند که در کمک به نوزادان یاد می گیرند که خود به خود بخوابند و هنگام خواب بیدار شوند ، خود را دوباره به خواب بیاندازند ، والدین به آنها کمک می کنند تا مهارتهای حیاتی را برای راحتی و استقلال کسب کنند.

دو روش برای این کار عبارتند از:

روش اول که در آن نوزادان مجاز به گریستن کوتاه ، فواصل مقرر در طی چند شب هستند.

محو خواب ، که در آن والدین خواب خود را با افزایش 15 دقیقه به تأخیر می اندازند تا کودک خسته تر شود.

و بسیاری از والدین گزارش می دهند که این استراتژی ها باعث بهبود الگوهای خواب کودکان و همچنین نوع خود می شوند. اما والدینی نیز وجود دارند که این ایده را می گذارند که یک کودک را در شب گریه کند بی دلیل سخت باشد.

هر چه را امتحان کنید ، به یاد داشته باشید که برخی از نوزادان ، صرف نظر از آنچه انجام می دهید ، از نظر قابل اعتماد بودن خواب نیستند. والدین باید بدانند که کمبود خواب ممکن است برای آنها ، تا چه میزان از عملکرد و روابطشان داشته باشد و نیازهای خواب خود را نیز جدی بگیرند. بنابراین ، در صورت نیاز ، از پزشک متخصص اطفال یا یک دوست یا یک عضو خانواده قابل اعتماد کمک بخواهید.

مشاوره فرزندپروری تلفنی شبانه روزی

خواب

در مورد کودکان بزرگتر ، قوانین پیرامون خواب واضح تر است: دستگاه ها را خاموش کنید ، هنگام خواب با صدای بلند بخوانید و آیین هایی بسازید که به کودکان کوچک کمک می کند تا یاد کنند و بخوابند. ایجاد روالهای منظم در زمان خواب و الگوی مداوم خواب ، با بزرگتر شدن كودكان از اهمیت بیشتری برخوردار است و انتظار می رود در ساعات مدرسه بیدار و هشیار باشند.

مشاوره فرزندپروری تلفنی در کرج به طور منظم خوابیدن به طور منظم و آرامش در مدرسه به عملکرد تحصیلی کودکان درجه یک و همچنین رفتارهای اجتماعی آنها کمک خواهد کرد. نگه داشتن صفحه نمایش از اتاق خواب (و خاموش شدن در ساعات قبل از خواب) با رشد کودکان اهمیت بیشتری پیدا می کند – و این یک عادت بد برای بزرگسالان نیز نیست. هنگامی که کودک شما در بزرگسالی قرار می گیرد ، ساعت بدن او تغییر می کند به گونه ای که “برنامه ریزی شده” است که بعداً بیدار شود و بعدا بخوابد ، غالباً همانطور که مدارس خواستار شروع زود هنگام هستند.

باز هم ، “بهداشت خواب” خوب خانواده ، به خصوص در اطراف صفحه نمایش هنگام خواب ، اتاق خواب و حتی در رختخواب ، می تواند به نوجوانان کمک کند تا از خواب مورد نیاز خود جدا شده و به دست بیایند. با جدی گرفتن خواب ، به عنوان یک مؤلفه مهم سلامتی و خوشبختی ، والدین در هر سنی پیام مهمی را برای کودکان ارسال می کنند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه