خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره زوجین آنلاین رایگان

مشاوره زوجین تلفنی 24 ساعته

مشاوره زوجین آنلاین رایگان تحقیقات نشان می دهد که این مسئله لزومی ندارد و مواردی وجود دارد که می توانیم برای جلوگیری از مارپیچ نزولی رابطه صمیمی ترین ما ، یا با کمک یک درمانگر یا به تنهایی ما ، انجام دهیم.

1. اتصال خود را مجدداً برقرار کنید.

کسالت در کاهش رضایت زناشویی نقش مهمی ایفا می کند ، براساس تحقیقات آیرین و دیگران دریافتند که امروز بی حوصله بودن در یک رابطه می تواند 9 سال از نارضایتی را پیش بینی کند. این فقط تعارض نیست که شما باید به آن توجه کنید بلکه سطح درگیری را نیز باید در نظر بگیرید.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

پس برای ماندن نزدیک چه کاری انجام می دهید؟

به یاد داشته باشید وقتی برای اولین بار با شریک زندگی خود ملاقات کردید و شادی از کشف اینکه او یا او چگونه است احساس کردید؟

خیلی از ما ، گرفتار فشارهای روزمره و حواس پرتی های تلفن های همراه و ایمیل هستیم ، لذت ساده گفتگوهایی که ما را به هم نزدیک می کند فراموش نمی کنیم.

مشاوره زوجین تلفنی رایگان

مشاوره زناشویی تلفنی شبانه روزی در روابط طولانی مدت ، این نوع صحبت ها – مشاوره زوجین آنلاین رایگان که پایه و اساس در وهله اول اتصال بود – غالباً متروک و فراموش می شود.

با صرف وقت برای اشتراک گذاری ، آن را برگردانید. از یکدیگر سؤال کنید که فراتر از دنیوی است: “اگر یک توپ کریستالی بتواند حقیقت راجع به خود ، زندگی ، آینده یا هر چیز دیگری به شما بگوید ، چه می خواهید بدانید؟” درست انجام شد ، این لزوماً نباید یک بازی سالن باشد.

2. الگوهای ارتباط را در آهنگ های خود متوقف کنید.

” این تعامل در واقع دارای یک نام “تقاضا / انصراف” است – و شهرت شایسته ای برای داشتن یک قاتل رابطه ویژه به خصوص موثر در اطراف و پیش بینی کننده قابل اعتماد طلاق است. اگر این یک الگوی در روابط شما باشد –

و هرکسی می تواند هر نقشی را ایفا کند ، اگرچه برای زنان در وضعیت “تقاضا” و آقایان در موقعیت “برداشت” شایع تر است – شما باید آن را بشناسید و در متوقف کردن آن کار کنید. ، در حالت ایده آل در لحظه ای آرام ، نه برانگیختگی.

مرکز مشاوره زوجین تلفنی

نکته اصلی این است که ذهنیت “در آن را برای پیروزی در آن” رها کنیم که می تواند شما را در میان یک استدلال غلبه کند ، یا پاسخ های تند و تیز ما ممکن است هنگامی که واقعاً عصبانیت و درد می کنیم ، به صورت انعکاس پذیر متوسل شویم.

قبل از شروع مارپیچ را متوقف کنید. فعال باشید. از آنجا که اینها دعوا های تکراری است ، آنها اغلب باعث محرک های قابل پیش بینی هستند – این می تواند اختلاف نظر در مورد نحوه اداره یکی از بچه های شما ، ملاقات معوق درمورد قانونی شما یا پول تنگ بودن باشد –

بنابراین ابتدا با آرامش صحبت کنید. اگر می بینید علائم درگیری برای دمیدن – تغییر در لحن یا زبان بدن – متوقف شده و استراحت کنید.

 بله ، این یک زمان رشد برای بزرگترهاست ، بنابراین هر شریک زندگی می تواند افکار خود را جمع کند. به همان اندازه که نیاز دارید خنک شوید و بحث را ادامه دهید.

روی بیان خود به روشهایی کار کنید که منجر به افزایش نمی شود. کلمات التهابی کمتری را جایگزین کنید و مطمئن شوید که حملات شخصی را انجام نمی دهید.

مشاوره زوجین حضوری

سرانجام ، هر یک از شما باید احساسات منفی خود را به دست بیاورید ، و بفهمید که چگونه می توانید خودکنترلی خود را بازیابی کنید و به شریک زندگی خود کمک کنید تا دوباره خود را بازیابد. مشاوره زوجین آنلاین رایگان هر دو افزایش و درگیری بیشتر می شوند.

3. کشف مجدد لمس.

آیا ارتباط در رابطه شما به اتاق خواب منتقل شده است؟ مطالعات نشان می دهد که تماس با یکدیگر ، به ویژه در زمان استرس ، نه تنها یک راه ابتدایی و مستقیم برای نشان دادن شفقت و احساس شریک زندگی است.

همچنین حس ارتباط شما را افزایش می دهد. لمس در دو فرایند اجتماعی در ارتباط با تکامل شفقت دخیل است: تسکین دهنده ، و تشکیل پیوندهای تعاونی. دلسوزی باعث می شود تا شما از شریک زندگی خود و درد و درد خود آگاه شوید و لمس تقویت کننده آن آگاهی باشد.

 

مشاوره زوجین آنلاین

در حالی که پریشانی باعث تمرکز بر خود (“من صدمه می زند!”) ، دلسوزی و لمس ایجاد ارتباط می کند. از آنجا که اشکال واقعاً مخرب در تعامل در روابط شامل رفتارهای دفاعی و توهین آمیز است – جداسازی جسمی و عاطفی از رنگ ، لمس یکی از راه های برقراری مجدد ارتباط است.

4- اختلافات خود را تصدیق کنید.

نه به شکلی سرزنش یا استدلال ، بلکه متفکرانه. صحبت در مورد اختلافات شما با روحیه آشتی می تواند به هرکدام از شما کمک کند تا آنچه را که برای مهمانی به دست می آورید ترتیب دهند.

به عنوان مثال ، تحقیقات نشان می دهد که افرادی که دارای سبک دلبستگی ایمن هستند و در کودکی روابط دوست داشتنی و دلسوزانه ای داشته اند ، بعید است از الگوی تقاضا یا انصراف استفاده کنند.ممشاوره زوجین آنلاین رایگان اما افراد دلبسته ناامن هستند. صحبت کردن در مورد راه هایی که شما به آن واکنش نشان می دهید و به آنها پاسخ می دهد ، می تواند بسیار سازنده باشد ، تا زمانی که شما این کار را به شیوه ای انتقادی یا منعکس کننده انجام ندهید

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه