خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره زایمان رایگان در مشهد

مشاوره زایمان رایگان در مشهد

مشاوره زایمان رایگان در مشهد تولد زودرس

•هر سال ، حدود 15 میلیون نوزاد زودرس متولد می شوند (قبل از 37 هفته حاملگی کامل) ، و این تعداد در حال افزایش است.

مشاوره زایمان تلفنی عوارض زایمان زودرس علت اصلی مرگ و میر در کودکان زیر 5 سال است که مسئول تقریباً 1 میلیون مرگ در سال 1394 است (1).

•با مداخلات فعلی و مقرون به صرفه می توان سه چهارم از این مرگ ها را پیشگیری کرد.

•در 184 کشور جهان ، میزان تولد زودرس از 5 تا 18 درصد نوزادان متولد شده است.

برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

نارس به عنوان نوزادانی متولد می شوند که قبل از گذشت 37 هفته از بارداری زنده مانده اند. بر اساس سن حاملگی ، زیر گروه های زایمان زودرس وجود دارد:

•بسیار زودرس (کمتر از 28 هفته)

•بسیار زودرس (28 تا 32 هفته)

•متوسط ​​تا اواخر زودرس (هفته های 32 تا 37).

القای یا سزارین نباید قبل از 39 هفته کامل انجام شود مگر اینکه از نظر پزشکی مشخص شود.

مشاوره زایمان زودرس

مشکل

تخمین زده می شود هر سال 15 میلیون نوزاد خیلی زود متولد می شوند. این بیش از 1 از 10 نوزاد است. تقریباً 1 میلیون کودک هر سال به دلیل عوارض زایمان زودرس (1) جان خود را از دست می دهند . بسیاری از بازماندگان با یک عمر معلولیت از جمله ناتوانی در یادگیری و مشکلات بینایی و شنوایی روبرو هستند.

مشاوره زایمان رایگان در مشهد در سطح جهان ، نارس علت اصلی مرگ و میر در کودکان زیر 5 سال است. و تقریباً در تمام کشورهایی که داده های معتبری دارند ، میزان زایمان زودرس در حال افزایش است.

نابرابری در میزان بقا در سراسر جهان کاملاً واضح است. در تنظیمات کم درآمد ، نیمی از نوزادانی که در 32 هفته یا کمتر از 32 هفته متولد شده اند (به دلیل عدم مراقبت های مقرون به صرفه ، مانند گرما ، حمایت از شیر مادر و مراقبت های اساسی در مورد عفونت ها و مشکلات تنفسی) می میرند. در کشورهای پردرآمد تقریباً همه این نوزادان زنده مانده اند. استفاده كمتر از حد از فن آوری در محیط های با درآمد متوسط ​​باعث افزایش بار ناتوانی در نوزادان نارس كه در دوره نوزادی زنده مانده اند.

مرکز مشاوره زایمان رایگان

راه حل

مشاوره زایمان رایگان در مشهد بیش از سه چهارم نوزادان نارس را می توان با مراقبت های مقرون به صرفه و مقرون به صرفه از جمله مراقبت های اساسی در هنگام تولد کودک و در دوره پس از زایمان برای هر مادر و نوزاد نجات داد ، تهیه تزریق استروئید قبل از تولد (به زنان باردار در معرض خطر نارس زایمان و تحت معیارهای تعیین شده برای تقویت ریه های نوزادان) ، مراقبت از مادر کانگورو (کودک توسط مادر با تماس پوستی به پوست و تغذیه مکرر با شیر مادر انجام می شود)

و آنتی بیوتیک ها برای درمان عفونت های تازه متولد شده. به عنوان مثال ، نشان داده شده است كه تداوم مراقبت های تحت مراقبت مامایی در مواردی كه خدمات مامایی مؤثر داشته باشند ، خطر ابتلا به زودرس را حدود 24٪ كاهش می دهد.

جلوگیری از مرگ و میر و عوارض ناشی از تولد زودرس با بارداری سالم آغاز می شود. مراقبت از كیفیت قبل ، بین و در حین بارداری باعث می شود كه همه زنان تجربه مثبت بارداری داشته باشند. دستورالعملهای مراقبت قبل از تولد شامل مداخلات کلیدی برای کمک به جلوگیری از تولد زودرس ، مانند مشاوره در مورد رژیم غذایی سالم و تغذیه مطلوب ، و دخانیات و مصرف مواد است.

مشاوره زایمان آنلاین

اندازه گیری جنین از جمله استفاده از سونوگرافی برای تعیین سن حاملگی و تشخیص حاملگی های متعدد. و حداقل 8 تماس با متخصصان بهداشت در طول بارداری برای شناسایی و مدیریت سایر عوامل خطر مانند عفونت ها. دسترسی بهتر به قرص های ضد بارداری و افزایش قدرت نیز می تواند به کاهش زایمان زودرس کمک کند.

چرا تولد زودرس اتفاق می افتد؟

مشاوره زایمان رایگان در مشهد تولد زودرس به دلایل مختلفی رخ می دهد. بیشتر زایمانهای زودرس بطور خودبخود اتفاق می افتد ، اما برخی به دلیل دلایل پزشکی یا غیر پزشکی به دلیل القای زودرس زایمان یا سزارین هستند.

علل شایع تولد زودرس شامل حاملگی های متعدد ، عفونت ها و شرایط مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا است. با این حال ، اغلب هیچ علتی مشخص نمی شود. همچنین می تواند یک تأثیر ژنتیکی داشته باشد. درک بهتر علل و سازوکارها باعث ایجاد پیشرفت در راه حل های جلوگیری از تولد زودرس می شود.

تولد زودرس کجا و چه زمانی اتفاق می افتد؟ بیش از 60٪ زایمان زودرس در آفریقا و آسیای جنوبی رخ می دهد ، اما زایمان زودرس واقعا یک مشکل جهانی است. در کشورهای با درآمد پایین ، به طور متوسط ​​، 12٪ نوزادان خیلی زود متولد می شوند در حالی که 9٪ در کشورهای با درآمد بالاتر هستند. در داخل کشورها ، خانواده های فقیرتری در معرض خطر بیشتری هستند

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909