خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره روانشناسی رایگان در یاسوج

مشاوره روانشناسی رایگان در یاسوج

مشاوره روانشناسی رایگان در یاسوج تلفنی 24 ساعته پیامدهای همه گیر COVID-19 جوامع زیادی را تحت تأثیر قرار داده است. افرادی که در دوران نقاهت از اختلال مصرف مواد هستند، دوران سختی را سپری می کنند.

اختلال در گروه‌های حمایتی جامعه، از دست دادن کار، بیماری و سایر عوامل استرس‌زا می‌تواند بهبود یا حفظ آن را دشوار کند. نرخ عود در حال افزایش است.

این مقاله بر روی پنج محرک رایج عود و نحوه رسیدگی به آنها تمرکز دارد.

کسالت

بی حوصلگی حالتی است که زمانی ایجاد می شود که فرد کار کافی برای انجام دادن ندارد یا زمانی که هیچ چیز علاقه او را جلب نمی کند. برای کسانی که عادت به کار کردن دارند

اما اکنون خود را بیکار می‌بینند، یا معمولاً کاملاً در اجتماع خود درگیر هستند اما نیاز دارند در خانه باشند، کسالت می‌تواند به وجود بیاید.

با ایجاد یک روال می توان بر خستگی غلبه کرد.

مشاوره روانشناسی رایگان در یاسوج تلفنی

از آنجایی که به دلیل «هیچ کاری برای انجام دادن» ایجاد می شود، ایجاد زمان برای فعالیت های خاص، از دوش گرفتن تا نظافت خانه، به جلوگیری از کسالت کمک می کند.

از طرف دیگر، ممکن است چیز جدیدی را امتحان کنید – قلاب بافی را بیاموزید، آلت موسیقی را که قبلا می نواختید بردارید یا یک بازی رومیزی انجام دهید.

فعالیت های مجازی نیز می تواند سرگرم کننده باشد.

اگر تنها زندگی می کنید، با دوستی که در جای دیگری زندگی می کند به صورت آنلاین چکرز بازی کنید یا با شخص دیگری که احساس کسالت یا تنهایی می کند شام مجازی بخورید.

انزوا

در خانه‌هایمان، به‌ویژه اگر تنها باشیم یا در یک رابطه دشوار باشیم، انزوا می‌تواند ایجاد شود. ، غیر قابل دسترسی.

خبر خوب این است که با فناوری، ما مجبور نیستیم منزوی باشیم. برای کسانی که در حال بهبود هستند، جلسات 12 مرحله ای آنلاین و انواع دیگر پشتیبانی 24 ساعته وجود دارد.

افراد در استرالیا برای ارتباط در جلسات مجازی در نیویورک یا لندن شرکت می کنند. می‌توانیم چای مجازی بخوریم یا در برخی مکان‌ها با تعداد محدودی از افراد دیگر ملاقات کنیم.

تعاملات چهره به چهره در حال شروع دوباره هستند. همانطور که موقعیت مکانی و سلامت شما اجازه می دهد، می توانید از این مزیت استفاده کنید.

بهترین مشاوره روانشناسی رایگان در یاسوج

ترس

این زمان عدم اطمینان بزرگ است. چیزهایی برای ترسیدن وجود دارد.

بسیاری از ما شغل خود را از دست داده ایم. برخی از صنایع ما به شدت آسیب دیده اند.

چه یک خلبان خطوط هوایی، یک مربی پیلاتس، یک نوازنده یا یک رستوران دار باشید، حقیقت این است که ما نمی دانیم فردا چه چیزی را به همراه خواهد داشت.

عدم اطمینان باعث ناامیدی و ذهنی می شود که به دنبال راه حل هایی است که ممکن است معقول باشد یا نباشد.

یکی از بهترین راه‌ها برای مبارزه با ترس، نفس کشیدن در احساس با استفاده از تمرین ذهن آگاهی است. نفس بکشید و اطراف خود را بررسی کنید. الان در این لحظه چطوری؟

به احتمال زیاد شما امن و مطمئن هستید. اگر در این دانستن نفس بکشید، به رفع احساسات اضطراب کمک می کند.

در بلندمدت، اولویت دادن به خودمراقبتی نیز به غلبه بر ترس کمک خواهد کرد. به خصوص اگر ترس ها بر اساس تفکر بزرگ یا نشخوارکننده است، کاری سالم برای خود انجام دهید.

زمانی را برای استراحت، لذت بردن از حمام کردن، پیاده روی یا صحبت با یک دوست یا مربی اختصاص دهید. این فعالیت ها می توانند ترس را کاهش دهند.

مشاور خانواده آنلاین رایگان

فشار

استرس، به‌ویژه با همه‌گیری، مشکلات اقتصادی، و کشمکش‌های اجتماعی که بسیاری از روزهای ما را مشخص می‌کنند، واقعی است.

سوالی که برای کسانی که در حال ریکاوری هستند این است که آیا استفاده از آن ها را بهتر می کند؟

مطمئناً در هنگام استفاده، مشکلات ما به طور لحظه ای فراموش می شود، اما پس از اجرای اولیه، ما همچنان همان مشکلات را داریم، فقط اکنون از ترکیب آنها استفاده می کنیم.

خواه روان درمانی، حمایت 12 مرحله ای، مدیتیشن یا سایر روش های مقابله با استرس باشد، ابزارهایی وجود دارد که می توانیم به طور قانونی استرس را کاهش دهیم. عود یکی از آنها نیست.

مشاور روانشناس خانواده یاسوج

فروپاشی روابط

بسیاری از ما دوست یا یکی از اعضای خانواده داشته‌ایم که در مورد مسائل سیاسی یا اجتماعی آنقدر از جایگاهی که ما ایستاده‌ایم صحبت کرده‌اند که به نظر می‌رسد عقل خود را از دست داده‌اند.

در گذشته، متمدن ممکن بود حاکم بوده باشد، اما اکنون تعارض می تواند وارد این روابط شود و باعث شود که آنها به حدی از هم بپاشند که ناسالم هستند.

ممکن است غم انگیز باشد که از افرادی که زمانی برای ما مهم بودند فاصله بگیریم، اما در انجام این کار، می‌توانیم از افرادی حمایت کنیم که واقعاً بهترین منافع ما را در دل دارند.

جلسات پشتیبانی آنلاین وجود دارد که می توان در مورد از دست دادن روابط صحبت کرد. ما همفکرانی داریم که به ما کمک می کنند تا از دست دادن هایمان غمگین شویم.

ما می‌توانیم خود را وارد کارهایی کنیم که ما را تحریک می‌کنند و به شکل‌گیری جهان به روش‌های جدید و هیجان‌انگیزی کمک می‌کنند. فرصت‌های داوطلبانه، بخشی از یک تغییر دریا، هرگز در این قرن زیاد نبوده است.

بسیاری از افراد در حال بهبودی در حال عود هستند. با برخورد با محرک های رایج، لازم نیست در میان آن تعداد باشید. اگر قبلاً لیز خورده اید، کمک در دسترس است. با هم، ما بهبود می یابند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909