خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره روابط زوجین تلفنی

مشاوره روابط زوجین تلفنی

مشاوره روابط زوجین تلفنی نکاتی برای ایجاد یک رابطه سالم

تمام روابط عاشقانه فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذارد و همه آنها به کار ، تعهد و تمایل به سازگاری و تغییر با شریک زندگی خود می پردازند. اما این که آیا رابطه شما تازه شروع شده است یا سالهاست که با هم بوده اید ، مراحلی وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک رابطه سالم بردارید.

حتی اگر در گذشته روابط شکست خورده زیادی را تجربه کرده اید یا قبل از تلاش برای آتش سوزی آتش سوزی های عاشقانه در روابط فعلی خود تلاش کرده اید ، می توانید یاد بگیرید که در ارتباط باشید ، تحقق پیدا کنید و از خوشبختی پایدار لذت ببرید.

چه چیزی باعث ایجاد رابطه سالم می شود؟

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

هر رابطه منحصر به فرد است و افراد به دلایل مختلف با هم جمع می شوند. بخشی از آنچه رابطه سالم را تعریف می کند ، به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک برای دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید این رابطه باشد و جایی که می خواهید آن را طی کنید. و این چیزی است که شما فقط با صحبت کردن عمیق و صادقانه با شریک زندگی خود می شناسید. با این وجود ، برخی از خصوصیات نیز وجود دارد که اکثر روابط سالم با هم مشترک هستند. دانستن این اصول اساسی می تواند به معنادار نگه داشتن روابط ، تحقق و تحقق بخشیدن به اهداف مورد نظرتان یا چالش هایی که در کنار هم قرار دارید کمک کند.

مشاوره روابط زوجین

مشاوره ازدواج در اصفهان شما یک رابطه عاطفی معنادار را با یکدیگر حفظ می کنید.  شما هرکدام احساس دیگری را دوست دارید و از نظر عاطفی برآورده می شوید. بین دوست داشتن و احساس دوست داشتن تفاوت وجود دارد . زمانی که شما احساس دوست، آن را باعث می شود شما احساس پذیرفته و با ارزش با شریک زندگی خود را، مانند کسی واقعا می شود شما. برخی از روابط در همزیستی مسالمت آمیز گیر می افتند ، اما بدون اینکه شرکا واقعاً از نظر عاطفی با یکدیگر در ارتباط باشند. در حالی که اتحادیه ممکن است بر روی سطح پایدار به نظر برسد ، عدم درگیری مداوم و ارتباط عاطفی تنها برای افزودن فاصله بین دو نفر است.

شما از اختلاف (قابل احترام) هراس ندارید.  بعضی از زوج ها با آرامش صحبت می کنند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است صدای خود را بلند کنند و با شور و هیجان مخالف باشند. مهمترین چیزی که در روابط محکم وجود دارد ، ترس از درگیری نیست . شما باید برای بیان مواردی که بدون ترس از تلافی شما را آزار می دهد احساس امنیت کنید و بتوانید بدون تحقیر ، تخریب یا اصرار بر درست بودن ، درگیری را برطرف کنید.

مشاوره روابط زوجین تلفنی شما روابط و منافع خارج را زنده نگه می دارید.  با وجود ادعاهای داستان یا داستانهای عاشقانه ، هیچ کس نمی تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند. در حقیقت ، انتظار زیاد از شریک زندگی شما می تواند فشار ناسالمی بر یک رابطه وارد کند. برای تحریک و غنی سازی رابطه عاشقانه خود ، مهم است که هویت خود را در خارج از رابطه حفظ کنید .ارتباطات خود را با خانواده و دوستان حفظ کنید و سرگرمی ها و علاقه های خود را حفظ کنید.

مشاوره روابط زوجین رایگان

شما با صراحت و صادقانه ارتباط برقرار می کنید.  ارتباط خوب بخش مهمی از هرگونه ارتباط است. وقتی هر دو نفر بدانند که از رابطه چه می خواهند و احساس راحتی ، ابراز نیازها ، ترس ها و خواسته های خود را احساس می کنند ، می تواند اعتماد را افزایش داده و پیوند بین شما را تقویت کند.

مشاوره مشکلات زناشویی برای بیشتر افراد ، عاشق شدن معمولاً به نظر می رسد. این ماندن در عشق است – یا حفظ این تجربه “عاشق شدن” که به تعهد و کار نیاز دارد. اگرچه با توجه به جوایز آن ، ارزش این تلاش را دارد. یک رابطه عاشقانه سالم ، ایمن می تواند به عنوان منبع مداوم پشتیبانی و خوشبختی در زندگی شما ، از طریق اوقات خوب و بد ، با تقویت کلیه ابعاد بهزیستی شما خدمت کند. با اقداماتی که اکنون برای حفظ یا احیای تجربه عاشقانه خود انجام داده اید ، می توانید رابطه ای معنادار و پایدار برقرار کنید –

مرکز مشاوره روابط زوجین

مشاوره روابط زوجین تلفنی حتی برای یک عمر. بسیاری از زوجین تنها وقتی روی مشکلات خود تمرکز می کنند که مشکلات خاص و غیرقابل اجتنابی برای رفع آن وجود داشته باشد. پس از برطرف کردن مشکلات ، آنها اغلب توجه خود را به سمت مشاغل ، بچه ها یا سایر علاقه های خود باز می گردانند. با این حال ، روابط عاشقانه نیاز به توجه مداوم و تعهد برای شکوفایی عشق دارد. تا زمانی که سلامت یک رابطه عاشقانه برای شما مهم باقی بماند ، نیاز به توجه و تلاش شما خواهد بود. و شناسایی و رفع یک مشکل کوچک در روابط شما اکنون می تواند به جلوگیری از رشد آن در یک جاده فرعی بسیار بزرگ کمک کند. نکات زیر می تواند به شما کمک کند تا تجربه عاشق شدن را حفظ کرده و رابطه عاشقانه خود را سالم نگه دارید

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه