خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره رایگان تلفنی تبریز

مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی

مشاوره رایگان تلفنی تبریز که شماره مشاوره روابط خانوادگی چیست؟ خط مشاوره روابط خانوادگی یک سرویس تلفنی ملی است که به خانواده هایی که تحت تأثیر روابط یا جدایی قرار دارند .

از جمله اطلاعاتی درباره تنظیمات والدین پس از جدایی ، کمک می کند. همچنین می تواند تماس گیرندگان را به خدمات محلی كه كمك می كنند ارجاع دهد.

چه کسی می تواند با تماس بگیرد؟
هر کسی می تواند در مورد روابط خانوادگی با تماس بگیرد.

این شامل والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ ، فرزندان ، جوانان ، سایر اعضای خانواده یا دوستان است.

افراد دیگری که ممکن است به خانواده ها مشاوره یا پشتیبانی دهند نیز می توانند برای کسب اطلاعات با شماره مشاوره خانواده تماس بگیرند.

مشاوره رایگان تلفنی تبریز رایگان

وقتی تماس می گیرم چه انتظاری می توانم داشته باشم؟
هنگامی که با خط مشاوره روابط خانوادگی تماس می گیرید ، می توانید با کسی صحبت کنید که به شما کمک کند اطلاعات ، پشتیبانی و خدمات مورد نیاز خود را تعیین کنید.

این ممکن است شامل موارد زیر باشد:

اطلاعات مربوط به خدمات برای کمک به حفظ روابط سالم
مشاوره در مورد مسائل جدایی خانواده
اطلاعات مربوط به سیستم قانون خانواده
راهنمایی در مورد ایجاد ترتیبات والدین عملی پس از جدایی از خانواده
مشاوره در مورد تأثیر درگیری بر روی کودکان
حل و فصل اختلافات خانوادگی مبتنی بر تلفن برای افرادی که برای حل اختلافات در مورد تنظیمات والدین به کمک نیاز دارند

مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی
مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی

مراجعه به مراکز ارتباط خانوادگی و سایر خدمات حل اختلاف و
ارجاع به طیف وسیعی از خدمات برای کمک به روابط خانوادگی و مسائل جدایی.
مراجعه به سایر خدمات
در زمان فروپاشی خانواده ، بسیاری از مردم با ترکیبی پیچیده از مسائل عاطفی و عملی روبرو هستند.

مرکز مشاوره رایگان تلفنی تبریز

خط مشاوره روابط خانوادگی به شما کمک می کند این مسائل را مرتب کنید و شما را به سرویس های دیگری که می توانند به شما کمک کنند ارجاع می دهد.

این ممکن است شامل خدمات ، آژانس حمایت از کودک یا خدمات حقوقی باشد. این سرویس همچنین می تواند شامل خدماتی باشد که می تواند به شما در زمینه مشاوره و پشتیبانی از شما یا فرزندان کمک کند ، یا در اسکان ، مشکلات بهداشت روان یا مشکلات سو مصرف مواد مخدر و الکل کمک کند.

خط مشاوره روابط خانوادگی همچنین می تواند برای خانواده هایی که با خشونت یا کودک آزاری روبرو هستند ، کمک و ارجاع کند.

آیا باید اسمم را بگذارم؟
هنگام تماس لازم نیست نام کامل خود را بگذارید. با این حال ، از شما برخی اطلاعات کلی به علاوه چند جزئیات برای کمک به شناسایی شما در صورت تماس مجدد ، از شما خواسته خواهد شد. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید هر بار که زنگ می خورید همان اطلاعات را تکرار کنید.

بهترین مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی

اگر ترجیح می دهید ، ممکن است انتخاب کنید هیچ اطلاعات شناسایی ارائه نکنید.

تماس با خط مشاوره محرمانه است
اگر با خط مشاوره روابط خانوادگی تماس بگیرید ، می توانید به صورت ناشناس راهنمایی دریافت کنید. با این حال ، هنگام تماس ، چند جزئیات از شما خواسته می شود تا در صورت تماس مجدد ، به شناسایی شما کمک کند.

با این اطلاعات به طور محرمانه برخورد می شود. به خانواده یا دوستانتان گفته نخواهد شد كه شما با تلفن خط مشاوره تماس گرفته اید. متناوباً ، ممکن است انتخاب کنید که هیچ اطلاعات مشخصی ارائه ندهید و دفعه دیگر که تماس گرفتید به عنوان یک تماس گیرنده جدید با شما رفتار می شود.

نحوه تماس با استفاده از سرویس رله ملی
تماس گیرندگانی که ناشنوا هستند و یا اختلال شنوایی یا گفتاری دارند می توانند از طریق سرویس ملی رله تماس بگیرند:

کاربران تلفن یا مودم: با تلفن تماس بگیرید و سپس را بخواهید
کاربران فقط با صدا (صحبت و گوش دادن): با تلفن تماس بگیرید و سپس را بخواهید
کامپیوتر و یا تلفن همراه به کاربران با اتصال به اینترنت: رفتن به انتخاب کنید و “برقراری تماس رله اینترنت در حال حاضر پس از آن برای درخواست .

مشاوره تبریز حل مشکلات خانوادگی تلفنی شبانه روزی

آن وب سایت همچنین جزئیات نحوه استفاده از پیام فوری از طریق یا را برای برقراری تماس ارائه می دهد.
نحوه تماس از خارج از کشور
برای تماس با خط مشاوره روابط خانوادگی از خارج از کشور ، با شماره تلفن تماس بگیرید . شرکت تلفنی که برای برقراری تماس استفاده می کنید هزینه تماس را از شما می گیرد.

سوزان به تازگی به شوهرش مایکل گفته است که دیگر فکر نمی کند ازدواج آنها کارساز است و می گوید که طلاق می خواهد. آنها دو فرزند دارند ، تایلر 9 ساله و کلارا 12 ساله.

مایکل نمی داند چه کاری باید انجام دهد ، بنابراین “طلاق” را گوگل می کند و پیوندی به خط مشاوره روابط خانوادگی را می بیند. وی با شماره تماس می گیرد و با یک مشاور روابط خانوادگی صحبت می کند .

که در مورد روند جدایی ، والدین پس از جدایی و خدماتی مانند مشاوره و حل اختلافات خانوادگی که می تواند استفاده کند ، به او می گوید. خط مشاوره روابط خانوادگی اطلاعات تماس با مرکز ارتباط خانوادگی محلی خود را به مایکل می دهد.

مشاوره خانواده آنلاین شبانه روزی

آدیسا و خانواده اش به عنوان پناهنده به استرالیا آمدند. جنگی که آنها گذرانده اند اثری در کل خانواده برجای گذاشته است. شوهرش مرتباً کابوس می بیند. او در روزهای بعد از کابوس ها خسته و تحریک پذیر است. آدیسا نگران فرزندانش است که می گویند آنها با بچه های دیگر مدرسه متفاوت هستند.

آدیسا احساس می کند خانواده اش از هم پاشیده اند و نمی دانند چه باید بکنند. او نمی خواهد در این مورد با دوستانش صحبت کند ، زیرا ممکن است جامعه متوجه شود که او و شوهرش مشکل دارند و شوهرش ناراحت شود.

او با خط مشاوره روابط خانوادگی تماس می گیرد و می فهمد که می تواند از طریق تلفن بدون ارائه نام کامل خود از او کمک بگیرد.

او به یک مشاور ارجاع می شود ، وی توضیح می دهد که آنها با شوهر آدیسا تماس نخواهند گرفت و یا در مورد حمایتی که از رهبر خود می گیرد به رهبر جامعه خود اطلاع نمی دهند.

Share this post on:

نظرات

2 نظرات

  • سلام وقتتون بخیر… من به نامزدم گفتم ک حق خوندن پیام های خانوادم و یکی از پسرای فامیل ک هیچ فرقی با داداشم نداره و ۳ سال از من کوچیکتره (۱۸سالشه) و نامزدمم اینو میدونه رو نداره/ اونم از این موضوع ناراحت شده و میگه تو میخوای تو زندگی مشترکمون یه حریم خصوصی جدا داشته باشی/ دلیل این حرف من این بود که نامزدم خیلی منو دوس داره و از اینکه کسی بخواد بهم توهین کنه حتی به شوخی بدش میاد و من با خانوادم همش بهم حرف میزنیم و حتی گاهی به شوخی فش میدیم و سایر چیزایی ک تو خانواده هست ک شخصی و اگ نامزدم بفهمه فردا ممکنه همون چیزارو بکوبه تو سر خودم (ادم اینجوریی نیست ولی کلی گفتم) حالا اگ میشه لطفا به من بگین حرفم اشتباه بوده یا نه

  • سلام وقت بخیرخسته نباشید
    من27سالمه یدونه دختر5ساله دارم شوهرمم۳۰سالشه.۷ساله ازدواج کردیم هردو ازدواج دوممونه.شوهرم اصلاباهام خوب نیس فقط بهم میگه توتواین خونه اضافه ای خودش بهم فوش میده پیش همه میگه اول این فوش دادفقط منومقصرمیدونه.موقع دعواهم نمیزاره دخترم بیادپیش من و خیلی رفتارای چرت دیگه. من چیکارمیتونم بکنم بخداجونم ب لب رسیده دیگه کمکم کنید سپاس

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909