خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره رابطه زناشویی در تهران

مشاوره رابطه زناشویی در تهران

 مشاوره رابطه زناشویی در تهران صمیمیت جسمی چیزی است که باعث می شود یک رابطه بیشتر از یک دوستی افلاطونی باشد. برخی از زوجین در یک الگوی یا عادت قرار می گیرند که اجازه دهند بخش جسمی ازدواجشان کنار جاده قرار بگیرد.

 در حالیکه در چند سال اول ازدواج ، یک سقوط “عادی” وجود دارد ، به خصوص اگر بچه ها به تصویر بنشینند ، از بین رفتن کامل این جنبه جسمی از ازدواج اغلب نشانگر یک مشکل زناشویی است که باید برطرف شود.

 بدون صمیمیت جسمی که مشارکت عاشقانه را از یک پلاتونی متمایز می کند ، زوج های متاهل می توانند کم و بیش هم اتاقی شوند. اگر هر دو شریک با این نوع روابط خوب باشند ، نگرانی ایجاد نمی کند. اما اغلب ، یک یا هر دو شریک از دست دادن صمیمیت جسمی و رابطه جنسی ناامید یا صدمه دیده می شوند.

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

ازدواج بدون رابطه و نزدیکی  به عنوان یک ازدواج با فعالیت جنسی کم و یا هیچ ارتباط جنسی بین شرکا تعریف می شود.

 دلایل مشترک 

   مشاوره زناشویی آنلاین در اصفهان اگر در ازدواج خود کمبود رابطه جنسی را تجربه می کنید ، تنها نیستید. تخمین می زنند که 15٪ زوج های متاهل در شش ماه گذشته تا یک سال رابطه جنسی با شریک زندگی خود نداشته اند.

 

مشاوره تلفنی رابطه زناشویی

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است یک ازدواج بدون رابطه جنسی از جمله همه موارد از مسائل بهداشتی گرفته تا عوامل شیوه زندگی باشد. در اینجا مروری بر شایع ترین دلایل ارائه شده است.

 مسائل مربوط به سلامت 

 سلامت جسمی و روانی کلی فرد می تواند تأثیر عمده ای بر میل جنسی و تمایل آنها به صمیمیت جسمی داشته باشد. همچنین می تواند روند فیزیولوژیکی برانگیختگی را در هر دو جنس مختل کند.

ناسازگار بود 

  مشاوره ازدواج تلفنی در ساری همه افراد به همان اندازه رابطه جنسی مطلوب نیستند ، و رانندگی جنسی دارای سرخوردگی و جریان طبیعی است. وقتی میل به رابطه جنسی با هم همخوانی نداشته باشد ، برای زوجین آسان است که خود را در انتظار برقراری رابطه جنسی بدانند تا اینکه هر دو در روحیه قرار گیرند.

 زایمان 

 معمولاً به خانمها توصیه می شود حداقل شش تا هشت هفته پس از زایمان از رابطه جنسی خودداری کنند. استرس اضافی مراقبت از نوزاد ، تغییر بدن ، خستگی و عوامل هورمونی نیز می تواند بر میل جنسی زن بعد از فرزندآوری تأثیر بگذارد.

مشاوره رابطه زناشویی آنلاین

 فشار 

 استرس بیش از حد می تواند سلامتی شما ، از جمله انگیزه جنسی شما را به خطر اندازد.  هورمون استرس کورتیزول همچنین می تواند در کاهش میل جنسی شما نقش داشته باشد. علاوه بر دلایل جسمی ناشی از استرس باعث کاهش فشار جنسی ، اثرات روانی استرس می تواند شما را آنقدر خسته ، مبهوت و مضطرب کند که به سادگی میل و انرژی برای رابطه جنسی نداشته باشید.

 مسائل ارتباطی 

 هنگامی که با شریک زندگی خود درگیر هستید ، حفظ صمیمیت می تواند دشوار باشد. ممکن است احساس نکنید که با شریک زندگی خود صحبت می کنید ، چه رسد به اینکه درگیر فعالیت جنسی شوید.

 عوامل مؤثر

درگیری و استدلال

احساسات منفی

رفتارهای تنبیهی یا منفعلانه

خیانت

جنگ قدرت

اختلال در نعوظ 

عوارض جانبی دارو 

 مشاوره رابطه زناشویی در تهران بسیاری از داروها عوارض جانبی جنسی دارند. برخی از داروهایی که می توانند باعث ایجاد اختلال عملکرد جنسی شوند ، شامل ضد جوش آورنده های ضد نسخه ، برخی آنتی هیستامین ها ، داروهای ضد افسردگی و داروهای فشار خون بالا هستند.

 مسائل بهداشت روان 

 علائم افسردگی عبارتند از: کمبود انرژی ، از دست دادن علاقه و لذت ، ترک اجتماعی و خلق و خوی افسرده – همه عواملی که می توانند در تمایل فرد به رابطه جنسی و صمیمیت جسمی تأثیر داشته باشند.

مشاوره رابطه زناشویی حضوری

 مسائل زندگی 

 تعدادی از عوامل مختلف زندگی وجود دارد که می تواند در چگونگی مکرر افراد در رابطه جنسی با شریک زندگی خود نقش داشته باشد ، از جمله:

کسالت

خستگی

غم و اندوه

از دست دادن شغل

مشکلات مالی

سالخورده

مشکلات مربوط به تصویر بدن

 نحوه رسیدگی به شماره 

 اولین قدم شناخت علائم ازدواج کم جنسی و تعیین اینکه عدم وجود رابطه جنسی برای ازدواج شما مشکل دارد یا خیر. این که آیا شما یک رابطه جنسی کم رابطه یا عدم رابطه جنسی را یک مشکل می دانید کاملاً به خود و شریک زندگی شما بستگی دارد.

هیچ مقدار “مناسب” از رابطه جنسی برای ازدواج وجود ندارد. آنچه در بسیاری موارد مهم تر است این است که آیا شما هنوز هم صمیمی جسمی و عاطفی با همسر خود دارید.

فقدان رابطه جنسی به این معناست که باید بیشتر صحبت کنید و زمان بیشتری را برای گذراندن کنار هم به عنوان زوج اختصاص دهید.

 مشاوره رابطه زناشویی در تهران اگر در درک چگونگی صحبت با شریک زندگی خود به کمک نیاز دارید ، ابتدا در مورد صحبت کردن با یک متخصص بهداشت روان یا درمانگر برای ایده در مورد چگونگی نزدیک شدن به موضوع در نظر بگیرید. مهم است که مکالمه را مثبت نگه دارید و شریک زندگی خود را مانند این که مورد حمله قرار گرفته یا سرزنش نمی شود ، رها نکنید.

 هر ازدواج متفاوت است و شما باید به عنوان یک زن و شوهر با هم همکاری کنید تا بفهمید چه چیزی برای شما مفید است. سعی نکنید مطابق انتظارات دیگران یا آنچه که فکر می کنید “طبیعی است” عمل کنید. در مورد آنچه هرکدام از شما می خواهد ، مورد نیاز و انتظار دارید صحبت کنید. سپس ، با هم کار کنید تا این کار برای هر دو شما مؤثر باشد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه