خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره درمان جوش صورت

مشاوره درمان جوش صورت

مشاوره درمان جوش صورت درمان بدون نسخه

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

برای آکنه صابون و آب. پاکسازی ملایم صورت با آب و صابون بیش از دو بار در روز می تواند به آکنه کمک کند. با این وجود ، این آکنه را که از قبل وجود دارد ، پاک نمی کند.

شستشوی تهاجمی می تواند به پوست آسیب برساند و سایر مشکلات پوستی را ایجاد کند .

پاک کننده ها پاک کننده ها و صابون های زیادی وجود دارد که برای درمان آکنه تبلیغ می شوند . آنها اغلب حاوی بنزوئیل پراکسید ، اسید گلیکولیک ، اسید سالیسیلیک یا گوگرد هستند.

بنزوئیل پراکسید. برای آکنه های خفیف ، ممکن است امتحان کنید ، یا ممکن است پزشک معالجه خود را با یک داروی بدون نسخه که حاوی بنزوئیل پراکسید است توصیه کند.

اعتقاد بر این است که این ترکیب با از بین بردن باکتری های مرتبط با آکنه کار می کند. معمولاً حداقل چهار هفته کار می کند و برای نگه داشتن آکنه باید به طور مداوم از آن استفاده شود.

مشاوره درمان جوش صورت درمان

مانند بسیاری از محصولات بدون نسخه و بدون نسخه ، بر تولید سبوم یا نحوه ریختن سلول های فولیکول پوست تأثیر نمی گذارد و هنگامی که استفاده از آن را متوقف می کنید ، آکنه برمی گردد. به اشکال مختلف موجود است: کرم ها ، لوسیون ها ، مواد شستشو ، فوم ها ، پدهای تمیز کننده و ژل. بنزوئیل پراکسید می تواند باعث خشکی پوست شود و پارچه ها را سفید کند ، بنابراین هنگام استفاده از آن مراقب باشید. اگر شبانه آن را به پشت یا قفسه سینه خود می پوشید ، یک تی شرت قدیمی را در رختخواب خود در نظر بگیرید.

مشاوره درمان جوش رایگان

اسید سالیسیلیک. اسید سالیسیلیک بر روی پوست به اصلاح ریختن غیر طبیعی سلول ها کمک می کند. در مورد آکنه های خفیف تر ، سالیسیلیک اسید به رفع انسداد منافذ کمک می کند تا ضایعات را برطرف کند. این تاثیری در تولید سبوم ندارد و باعث از بین رفتن باکتری ها نمی شود.

مشاوره پوست رایگان در نوشهر باید به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد ، دقیقاً مانند بنزوئیل پراکسید ، زیرا اثرات آن هنگام قطع مصرف متوقف می شود – مجددا منافذ بسته می شود و آکنه باز می گردد. اسید سالیسیلیک در بسیاری از محصولات آکنه از جمله لوسیون ها ، کرم ها و لنت ها موجود است.

گوگرد در ترکیب با سایر مواد مانند الکل و اسید سالیسیلیک ، گوگرد بخشی از بسیاری از داروهای ضد آکنه بدون نسخه است . معمولاً به دلیل بوی نامطبوع خود به خودی خود استفاده نمی شود. هنوز مشخص نیست که گوگرد چگونه کار می کند ، اما در اکثر موارد فقط سود حاشیه ای دارد.

ژل موضعی و کرمهای رتینول. رتینول کار می کند تا از شکل گیری جوش ها جلوگیری کند. این رشد روی سلول ها تأثیر می گذارد و باعث می شود که گردش مجدد سلول ها باعث انسداد منافذ شود. – ممکن است آکنه شما قبل از بهتر شدن بدتر شود زیرا روی جوش هایی که قبلاً از زیر پوست شما شروع به کار کرده اند ، کار می کند. باید به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد و ممکن است 8 تا 12 هفته طول بکشد تا به نتیجه برسد. رتینول قبلاً فقط با یک نسخه در دسترس بوده است. ژل تنها رتینوئید موضعی است که به عنوان یک درمان بدون نسخه برای آکنه مورد تأیید است.

مشاوره جوش صورت آنلاین

. مشاوره درمان جوش صورت الکل یک ماده ضد باکتریایی خفیف است و می تواند روغنهای سطح پوست را از بین ببرد. این مواد در برخی داروهای بدون نسخه آکنه ترکیب می شوند. این عوامل باعث خشک شدن پوست می شوند ، تأثیر کمی و یا تأثیر آن بر آکنه ندارند و به طور کلی توسط متخصصین پوست توصیه نمی شوند.

داروهای گیاهی ، ارگانیک و “طبیعی”. محصولات گیاهی ، ارگانیک و طبیعی زیادی وجود دارد که برای درمان یا جلوگیری از آکنه به بازار عرضه می شود. اثربخشی این عوامل اثبات نشده است و بعید به نظر می رسد فواید زیادی داشته باشد.

توجه: وقتی جوش های پر از چرک آماده شکستن هستند ، برای تشویق روند ترکیدن طبیعی ، چند دقیقه یک حوله گرم بمالید. جوش های التهابی فقط باید توسط پرستار یا پزشک با استفاده از ابزارهای جراحی و به دنبال اقدامات ضد عفونی کننده باز شود. فشار دادن جوش ها به خودی خود ممکن است منجر به التهاب بیشتر و شاید زخم های دائمی شود.

درمان داروهای ضد آکنه آنتی بیوتیک .  آنتی بیوتیک ها ممکن است در بالای پوست (موضعی) یا خوراکی (سیستمیک) مصرف شوند. آنتی بیوتیک ها با پاک کردن پوست از باکتری های ایجاد کننده آکنه و کاهش التهاب کار می کنند. چندین محصول موضعی موجود در کرم ها ، ژل ها ، محلول ها ، لنت ها ، کف و لوسیون ها وجود دارد. آنتی بیوتیک های موضعی در توانایی نفوذ در پوست و پاک کردن آکنه های عمیق تر محدود هستند ، در حالی که آنتی بیوتیک های سیستمیک در بدن و غددهای چربی گردش می کنند.

اگرچه ، آنتی بیوتیک های سیستمیک اغلب عوارض جانبی بیشتری نسبت به موضعی ایجاد می کنند ، اما می توان از آن برای انواع شدیدتر آکنه استفاده کرد. معمولاً آنتی بیوتیک های موضعی به عنوان یک درمان آکنه به تنهائی توصیه نمی شوند ، زیرا می توانند خطر مقاومت آنتی بیوتیکی در باکتری های پوست را افزایش دهند. با این حال ، استفاده از بنزوئیل پراکسید با یک آنتی بیوتیک موضعی ممکن است احتمال ایجاد مقاومت آنتی بیوتیکی را کاهش دهد

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909