خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره خانواده رایگان در اردبیل

مشاوره روانشناسی با قیمت مناسب

مشاوره خانواده رایگان در اردبیل تلفنی که در بهترین مرکز مشاوره روانشناسی خانواده اردبیل به صورت تلفنی و آنلاین انجام می شود مشاور بهداشت روان حرفه ای است که از انواع روش ها و تکنیک های روان درمانی برای کمک به افرادی که دچار پریشانی روانشناختی هستند ، استفاده می کند.

از هر چهار بزرگسال ، هر یک در هر زمان بیماری روانی را تجربه می کنند ، و تحقیقات نشان می دهد که نزدیک به 50٪ از بزرگسالان در طول زندگی خود حداقل یک بیماری روانی خواهند داشت.

شیوع مشکلات بهداشت روان برجسته تقاضا و نیاز به متخصصان واجد شرایط برای تشخیص ، درمان و جلوگیری از مسائل بهداشت روان.

اگر کنجکاو هستید که یک مشاور بهداشت روان چه کاری می تواند برای شما انجام دهد یا خودتان در فکر ورود به این حرفه هستید ، چند نکته مهم وجود دارد که باید بدانید.

درباره کارهایی که این متخصصان انجام می دهند بیشتر بدانید ، هنگامی که ممکن است بخواهید دیدن یکی از آنها را ببینید و در صورت تمایل به تبدیل شدن به یک مشاور بهداشت روان چه کارهایی باید انجام دهید.

مرکز مشاوره خانواده رایگان در اردبیل تلفنی

از کجا می توانید مشاوران بهداشت روان پیدا کنید؟
همه افراد در مقاطع مختلف زندگی با چالش های مختلف روانشناختی روبرو هستند و گاهی اوقات افراد برای کنار آمدن با این مشکلات به کمک یک متخصص نیاز دارند.

تعیین اینکه به چه نوع کمک نیاز است گاهی اوقات گیج کننده است ، خصوصاً به این دلیل که انواع مختلفی از متخصصان متخصص در درمان مسائل بهداشت روان وجود دارند.

مشاوران بهداشت روان فقط یک حرفه را نشان می دهند که به طور خاص با افرادی که درگیر مسائل شناختی ، رفتاری و عاطفی هستند کار می کند.

مشاوران با افراد ، خانواده ها ، گروه ها و جوامع برای مقابله با مسائل بهداشت روان و بهبود بهزیستی روان همکاری می کنند.

شما ممکن است مشاوران حرفه ای بهداشت روان را پیدا کنید که در طیف وسیعی از تنظیمات از جمله:

بهترین مشاوره خانواده رایگان آنلاین اردبیل

کلینیک های بهداشت روان
مدارس
اقدامات خصوصی
بیمارستانها
مراکز بهداشت جامعه
امکانات اصلاحی
کسب و کار
کالج ها و دانشگاه ها
آژانس های خدمات اجتماعی
سازمان های دولتی

افرادی که علائم بیماری های روانشناختی مانند افسردگی ، ترس و اضطراب را تجربه می کنند ، ممکن است برای مشاوره و خدمات روان درمانی مراجعه به یک مشاور بهداشت روان را انتخاب کنند.

مشاوران همچنین ممکن است به افرادی که دچار مشکلات اجتماعی ، مشکلات عاطفی ، اعتیاد و سو مصرف مواد ، غم و اندوه ، مشکلات عزت نفس و مشکلات زناشویی هستند ، کمک کنند.

مشاوره روانشناسی خانواده شبانه روزی اردبیل

برخی از مشاوران بهداشت روان کار با جمعیت های خاص مانند کودکان ، افراد مسن یا دانشجویان را انتخاب می کنند.

مشاوران بهداشت روان چه کاری انجام می دهند؟
برخی از کارهایی که یک مشاور بهداشت روان ممکن است به طور منظم انجام دهد شامل موارد زیر است:

ارزیابی و تشخیص مشتریانی که علائم پریشانی روانی را تجربه می کنند
ارائه روان درمانی به مشتریان
صحبت با مشتری در مورد تجربیات ، احساسات و افکار آنها
برگزاری جلسات گروهی با خانواده ها
کار با مشتریان برای تعیین اهداف ، تدوین برنامه درمانی و کسب بینش از طریق درمان

بررسی مسائل اجتماعی که ممکن است در بهزیستی ذهنی مشتری تأثیر بگذارد ، از جمله فشار همسالان ، قلدری ، مصرف مواد ، تعصب ، استرس شغلی ، چالش های مالی و مسائل بهداشتی

مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی

مراجعه مراجعین به سایر متخصصان بهداشت و همچنین منابع دیگر در جامعه مانند سایر خدمات اجتماعی ، خدمات شغلی و گروههای پشتیبانی.

مشاوره تمایل دارد که نیازهای فردی را در یک زمینه انسانی ببیند. مشاوران اغلب به جای تمرکز بر اختلال عملکرد ، مشکلات ناشی از واکنش های طبیعی به تغییرات رشد یا مشکل در برخورد با مراحل خاص زندگی را می بینند.

در نتیجه ، مشاوران ممکن است با کمک به شما در یادگیری مهارت ها و توانایی های مقابله ای که برای مقابله موثر با چنین تغییراتی و مراحل زندگی نیاز دارید ، رشد شخصی را متمرکز کنند.

در حالی که معمولاً از مشاوران برای درمان مشکلات خاص فراخوانده می شوند ، آنها همچنین تمایل به رویکردی دارند که بر سلامت عمومی متمرکز باشد.

مقابله با مشکل فوری مهم است ، اما مشاوران همچنین تلاش می کنند تا نه تنها به حداقل ، بلکه بهینه کار کنید. افزایش بهزیستی کلی با حل مشکلات ، بهبود انعطاف پذیری ، تشویق رفتارهای سالم و بهبود روابط یکی از های اصلی وظایف مشاور است.

مشاوره خانواده اردبیل 24 ساعته

مشاوران بهداشت روان چه آموزش هایی دارند؟
مشاوران بهداشت روان به چه نوع آموزشی نیاز دارند؟ بسیاری از آنها با دریافت مدرک لیسانس در زمینه خدمات انسانی مانند روانشناسی ، جامعه شناسی یا کارهای اجتماعی شروع می کنند.

در حالی که داشتن پیش زمینه در علوم اجتماعی ایده آل است ،مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته افرادی که دارای مدرک کارشناسی در رشته های دیگر هستند نیز می توانند وارد رشته مشاوره شوند.

پیش از اخذ پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد معتبر ، این اغلب نیاز به تکمیل تعدادی از دوره های اساسی پیش نیاز دارد.

الزامات اساسی آموزشی
حداقل شرایط لازم برای مشاور بهداشت روان دارای مجوز ، مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره و حداقل دو تا سه سال تحت نظارت تحت لیسانس است.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909