خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره خانواده آنلاین در تهران

مشاوره خانواده آنلاین در تهران

مشاوره خانواده آنلاین در تهران عنصر اساسی یک خانواده قوی و شاد

همه ما می خواهیم تجربیات خانوادگی شاد داشته باشیم ، با هم سرگرم شویم و پیوندهای دوست داشتنی قوی بسازیم. بزرگ کردن کودکان باید یک تجربه لذت بخش باشد. متأسفانه ، بسیاری از والدین روزهای خود را در تعارض دعواهای خواهر و برادر ، اعزام بچه ها به اوقات فراغت می گذرانند و دائماً در مورد قوانین خانواده می جنگند.

چگونه اطمینان حاصل کنیم که هنوز وقت (و انرژی!) برای ایجاد لحظات دوست داشتنی در کنار هم داریم؟ به خصوص در بین کارهای روزمره خانه ، برآورده کردن نیازهای اساسی فرزندان ما ، و تلاش برای پرورش فرزندان مسئول و محترم …

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

خانواده های خوب و شاد فقط به خودی خود اتفاق نمی افتند. آنها کار ، تعهد و زمان می کنند. خانواده های یکپارچه و دوست داشتنی ، استراتژی های روزانه ای را ایجاد می کنند که اوراق قرضه مهم خویشاوندی را ایجاد می کنند. خانواده ها برای درک واقعی یکدیگر و لذت بردن از لحظات شاد در کنار یکدیگر ، یک نیاز اساسی دارند.

مشاوره خانواده تلفنی در چالوس تحقیقات تاب آوری خانواده نشان می دهد که همکاری مشترک به عنوان یک واحد خانوادگی برای دستیابی به اهداف مشترک برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان مفید است . این کمک می کند تا همه اعضای خانواده نسبت به مشارکت و مسئولیت پذیری احساس ارزش کنند. به اشتراک گذاشتن زمان و منابع همچنین ارزش مهم مراقبت خوب از خود و دیگران را تقویت می کند.

مشاوره خانواده آنلاین

هیچ والدینی پاسخ های صحیحی در تمام مدت ندارد ، اما این رهنمودهای ساده می تواند به ثروتمندتر شدن زمان صرف خانواده خود کمک کند. این ایده ها برای تقویت حس ارتباط خانواده شما اسرار نیست – در واقع ، آنها عقل سلیم هستند. اما به طور فعال وقت و انرژی خود را برای به اشتراک گذاشتن این فعالیت های مستقر در خانه اختصاص می دهیم ، و آنها را در یک استراتژی مداوم متمرکز بر همبستگی خانواده قرار می دهیم؟ این فرمول نه چندان مخفی برای تعامل خانواده موفق است.

فعالیت 1: کارهای خانگی را با هم انجام دهید

بیشتر والدین فرزندان خردسال وظایف و کارهای خانگی زیادی دارند که باید بطور روزانه انجام شود. اگر وقت زیادی را برای عجله کردن از یک کار دنیوی صرف می کنید و احساس می کنید هرگز وقت کافی برای استراحت یا گذراندن لحظات معنی دار با خانواده ندارید ، زمان آن رسیده است که فیلمنامه را بزنید.

قدم اول: در برنامه خود فضا ایجاد کنید

متعهد به ایجاد وقت برای لذت بردن از خود و خانواده باشید. آن را در اولویت قرار دهید. وقتی در خانه با فرزندان خود هستید ، سعی کنید رویکرد خود را برای گذراندن وقت با آنها آرام کنید. مهمتر از همه ، این شامل مشارکت بچه ها در مدیریت امور خانگی است ، نه اینکه در اطراف آنها کار کنیم.

مرکز مشاوره خانواده آنلاین

مرحله دوم: همه کمک می کنند

در هر کجا امکان پذیر باشد ، و خانواده خود را در تکمیل کارهای خانگی مشارکت کنید. تقویت مثبت در اینجا مفید است ، زیرا می تواند به شکل گیری رفتارهای گروهی جدید کمک کند. سعی کنید همه افراد خانواده یک کار را به طور همزمان تکمیل کنند – کسی نیمکت ها را پاک می کند ، شخص دیگری کف را می کشد و یکی دیگر از اعضای خانواده بازیافت را انجام می دهد. بعد از اتمام کارها (حتی می توانید یک تایمر تنظیم کنید ، اگر المپیک رقابتی خانگی جذاب به نظر برسد) ، خانواده را با فعالیت مشترکی که همه از آن لذت می برند ، مانند یک شب فیلم ، پاداش دهید.

مرحله سوم: مشاوره خانواده آنلاین در تهران آن را سرگرم کننده کنید!

بازیگویی محدود به بازی نیست ، مخصوصاً با کودکان خردسال.  بچه ها اغلب انجام کارهای خانه را سرگرم کننده می دانند ، زیرا هنوز از این ایده آگاه نیستند که کارهای خانه دزدان دریایی است. انجام ظرف ها ، جاروبرقی و لباسشویی تاشو می تواند یک فعالیت واقعاً لذت بخش برای آنها باشد.

شما می توانید با کم کردن تمرکز خود بر اینکه چه مدت یک کار ممکن است طول بکشد یا چه میزان کارایی لازم را داشته باشد ، می توانید شور و شوق بچه های خود را برای کارهای مختلف تقلید کنید. درعوض ، این را به عنوان فرصتی ارزشمند برای زمان همزبانی خانواده بدانید. این ایده خوبی است که در هر کجا که امکان پذیر باشد ، وقت اضافی را برای هر کار اختصاص دهید. به عنوان مثال ، شما ممکن است کودک خود را تشویق کنید قبل از تمیز کردن روی پنجره بکشد ، یا در حین شستن ظرف ها حباب بازی کند. نشان دادن به بچه ها که به اشتراک گذاشتن مسئولیت می تواند سرگرم کننده باشد ، آنها را برای یک عمر از بهره وری خلاقانه و شایستگی های اجتماعی تنظیم می کند – ممکن است باعث تغییر در نگرش شما به کارهای مختلف شود!

مشاوره خانواده تلفنی

مرحله چهارم: استقامت

مشاوره خانواده آنلاین در تهران شانس زیاد است که فرزندان شما نگرانی های مختلفی را در مورد کارهایی که باید انجام دهند به اداره شکایت والدین ارائه دهند ، اما انجام کارهای مشترک با هم می تواند برای خانواده ها بسیار سودمند باشد. تحقیقات نشان می دهد که کار و مکالمه با هم هنگام تمیز کردن خانه یا شستشوی ماشین حس پیشرفت و ارتباط را ایجاد می کند. همچنین تضمین می کند که همه افراد درگیر نگه داشتن عملکرد خانواده در سطوح بهینه و روزانه هستند. اگر ابتدا بچه ها به قول همبستگی خانواده قانع نشده اند ، از مؤلفه “پاداش” در مرحله دوم استفاده کنید. مطالعات بیشماری نشان می دهد که با گذشت زمان ، بچه ها وقتی احساس می کنند نقش معناداری در خانواده دارند ، افزایش خوشبختی و احساس تحقق را نشان می دهند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه