خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی رایگان که مشاوره خانواده تلفنی بهترین راه برای این موضوع می باشد که شریک زندگی شما با عصبانیت گزارش داد: “دوستم کارولین مرا دیوانه می کند” . او مرتب مرا تحت فشار قرار می دهد تا دوباره به خرید بروم ، اما من انرژی بی پایان او را برای این کار ندارم. به سرعت آماده اید راهی را پیشنهاد کنید که او می تواند به دعوت دوستش گدایی کند.

اما قبل از اینکه کلمات از دهان شما بیرون بیایند ، متوجه می شوید که می خواهید نصیحت کنید. متوجه این انگیزه آشنا برای کمک و حل و پیشنهاد و … می شوید و به یاد می آورید که او به شما گفت که همیشه مشاوره نمی خواهد – گوش دادن ساده می خواهد.

از آنجا که متوجه انگیزه خود شدید ، می توانید سرعت خود را کم کرده و راهی دیگر را طی کنید. شما نمی خواهید .

شریک زندگی شما اعلام می کند: “من نمی خواهم به دیدن پدر و مادرت در این تابستان بروم .” “ما امسال آنها را دو بار دیدیم ، و شما می دانید که مادر شما چقدر می تواند سخت باشد.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی

شما آماده به اشاره است که شما دو نفر بازدید هستید خود پدر و مادر زیادی بیشتر از خود پدر و مادر. اما قبل از اینکه دهان خود را باز کنید ، متوجه سفت شدن بدن و احساس تحریک می شوید … علائم آشنایی با دفاع.

از آنجا که متوجه همه این موارد شده اید ، سرعت خود را کم می کنید و فقط می گویید “بیشتر به من بگو” ، نظرات را به تأخیر می اندازید. شماره مشاوره خانواده در تهران شما یاد گرفته اید که وقتی حالت دفاعی پیدا می کنید ، مکالمات به ندرت خوب پیش می روند.

توجه به آنچه در درون ما تکان دهنده است – مشاهده خود قبل از اینکه دهان باز کنیم – به ما امکان می دهد واکنش های خودکار و سریع خود را که می تواند ما را به دردسر بیندازد ، کنار بگذاریم.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی
مشاوره حل مشکلات خانوادگی

توجه کردن ، مغز منطقی در کار است و بهترین راه برای جلوگیری از ربودن لحظه مغز احساسی است.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی رایگان

یکی از بزرگترین هدایایی که می توانیم به شریک زندگی خود – و خودمان – بدهیم حضور کامل در مکالمات است. حضور کامل به ما نیاز دارد تا مانع از آن شویم که افکار و احساسات مانع بهترین شنیدن ما شود (به چگونگی “دریافت آن” ، آوریل مراجعه کنید ).

این کار با توجه به افکار و احساسات ما در هنگام تحریک در درون ما شروع می شود ( به ترافیک ذهن ، سپتامبر / اکتبر مراجعه کنید ).

توجه کردن به ما این قدرت را می دهد تا واکنشهای سریع خود را عالمانه انجام دهیم: درمورد اینکه این واکنشها از کجا ناشی می شود ، فکر کنیم و آنها را حداقل تا لحظه مناسب کنار بگذاریم – حداقل اگر خودمان را خوب دیدیم – تا زمانی که “خنک شویم.

یادگیری مشاهده خود نیاز به تمرین دارد – بسیاری از آنها. اما وقتی بازدهی نزاع کمتری داشته و درگیری کمتری داشته باشید ، مطمئناً این عمل را ارزش سرمایه گذاری خواهید یافت.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی آنلاین

خواه والدین با هم زندگی کنند یا نه ، در یک خانواده دو والد احتمالاً یکی (یا هر دو) درمورد دیگری – در حضور فرزندان – انتقادی صحبت کرده است.

خیلی لجبازی می کنی! مادر ناامید وقتی بچه ها در این نزدیك نشسته اند به پدر می گوید. وقتی من با شما صحبت می کنم شما گوش نمی دهید ، پدر در حالی که بچه ها از صندلی عقب گوش می دهند به تلفن همراه می پرد.

در مواقعی که فرزندان آهی پدر را می شنوند ،شماره ی مشاور تلفنی خانواده والدین مشترک حتی در اطراف نیستند ، مادر شما می تواند بسیار بی احساس باشد.

برای جلوگیری از وقوع چنین لحظاتی کاملاً در طول سالهای تربیت کودک ، باید خودکنترلی فوق بشری داشته باشید.

زوجین درگیری بالا ممکن است سعی کنند اظهارنظرهای بدنامانه را از گوش بچه ها حفظ نکنند ، اما کلمات عصبانی قبل از خوابیدن کودکان در شب می توانند از طریق دیوارها و درها عبور کنند. زوج های تازه طلاق ، خسته از آسیب و عصبانیت ، ممکن است در حضور بچه ها سخت ترین زمان را داشته باشند.

بهترین مشاوره حل مشکلات خانوادگی

تحقیقات در سال منتشر شده پیدا شده است که تحقیر والدین به ندرت رخ می دهد، در اغلب موارد در از خانوادههای سالم طلاق گرفته،

تقریبا همیشه توسط هر دو والدین انجام می شود،

و – با یک رابطه کمتر نزدیک پدر و مادر کودک در ارتباط – در اینجا یافته شگفت انگیز است بین کودک و والدین متهم کننده بله ، برخلاف تصور رایج مبنی بر اینکه کلمات ناشایست کودکان را در مقابل والدین هدف قرار می دهد ، به نظر می رسد که اثر بومرنگ در بازی وجود دارد.

والدین بدنام کننده اغلب به رابطه خود و بچه ها آسیب می رساند. به نظر می رسد کلمات نامهربان نتیجه معکوس می دهند.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان

اثر بومرنگ نشان می دهد که کودکان نمی خواهند نسبت منفی درباره هیچ یک از والدین خود را بشنوند . مادر و پدر بد دهنی (و این شامل مادر یا پدر می شود) امتیازات جوانان را از دست می دهند.

این نتایج این دیدگاه دیرینه را که گفتگوی منفی یکی از والدین موجب “بیگانگی والدین” نسبت به دیگری می شود به چالش می کشد.

در عوض ، محققان فرض کردند که وقتی بیگانگی اتفاق می افتد ، به احتمال زیاد نتیجه برخی از رفتارهای نگران کننده ای است که کودکان بارها شاهد آن بوده اند – استفاده بیش از حد از مواد ، بیماری روانی کنترل نشده ، مدیریت بی دلیل کودک – به جای اینکه انتقاداتی را از والدین دیگر وارد کنند.

بگذارید این یک هشدار برای همه مادران و پدران باشد: صحبت نامهربانانه در مورد پدر و مادرتان در زمانی که بچه ها هستند ممکن است برگردند تا شما را گاز بگیرند.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909