خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره حل مشکلات جنسی

مشاوره حل مشکلات جنسی

مشاوره حل مشکلات جنسی تلفنی رایگان در مرکز مشاوره روانشناسی جنسی آیا می دانستید افرادی هستند که اعتیاد جنسی را به عنوان یک اختلال به حداقل می رساند؟

صرف نظر از تأثیر، ویرانی و درد آن برای افرادی که با آن دست و پنجه نرم می کنند،

همسر و فرزندانشان و بسیاری از عرصه های زندگی شان را نمی توان نادیده گرفت.

وقتی در نظر بگیریم که شورای ملی اعتیاد جنسی و اجبار اعتیاد جنسی را به عنوان یک اختلال صمیمیت پیشرونده توصیف می کند که با افکار و اعمال جنسی اجباری مشخص می شود.

مشاوره حل مشکلات جنسی

مانند تمام اعتیادها، با پیشرفت این اختلال، تأثیر منفی آن بر معتاد و اعضای خانواده افزایش می‌یابد.

با گذشت زمان، فردی که با اعتیاد جنسی دست و پنجه نرم می کند، معمولا باید رفتار اعتیاد آور را تشدید کند تا به نتایج مشابهی دست یابد. با این گفته، آیا واقعاً ارزش جنگیدن را دارد؟

بله: اگر می خواهید از اسارت، فشار، شرم و وزن اعتیاد رها شوید
فشار برای سرپوش گذاشتن بر رفتار، انتخاب‌ها، زندگی دوگانه ممکن است طاقت‌فرسا به نظر برسد و گاهی اوقات بسیار زیاد باشد.

مشاوره حل مشکلات جنسی تلفنی

اگر از استفاده از انرژی، تلاش، تمرکز و پول خود برای زندگی در این راه خسته شده اید، پس قطعاً ارزش آن را دارد که هر اقدامی را که لازم است برای انتقال به مکانی برای شفا و رهایی از اعتیاد انجام دهید.

خواه مشاوره باشد، یک برنامه فشرده، شرکت در یک گروه، استفاده از فیلتر کامپیوتری یا به دست آوردن مسئولیت پذیری لازم، این مراحل می تواند وزنی را که می تواند زندگی را از شما بمکد، بالا ببرد.

نه: اگر نمی خواهید کار سخت را انجام دهید
بیایید واضح بگوییم: آسان نخواهد بود! فردی که با اعتیاد جنسی مبارزه می‌کند، عادت‌ها و انتخاب‌هایی را ترک می‌کند که گاهی برای سال‌ها وجود داشته‌اند.

آنها اغلب در خود درمانی از این طریق راحت شده اند، اما بسیاری از افراد می توانند این واقعیت را انکار کنند که اگر کار سخت انجام نشود، به تدریج بدتر می شود و هزینه بیشتری خواهد داشت.

با این حال، اگر این کار سخت با آن مواجه نشود و تقریباً مورد استقبال قرار نگیرد، امید کمی برای رهایی از اعتیاد جنسی و همه چالش‌های ناشی از آن وجود دارد.

بله: اگر می خواهید یاد بگیرید که یک بخشنده باشید و نه فقط یک گیرنده
مانند سایر اعتیادها، اعتیاد جنسی نیز به این معناست که فرد تلاش می‌کند تا نیازهای خود را به روشی ناسالم برآورده کند و اغلب به هزینه خود و دیگران، به‌ویژه خانواده‌اش انجام می‌شود.

انتخاب های خودخواهانه ای انجام می شود که پول، سلامتی، شغل، روابط و بسیاری موارد دیگر را به خطر می اندازد.

فردی که با اعتیاد جنسی مبارزه می کند باید یک برنامه هدفمند را کنار بگذارد،

مشاوره حل مشکلات جنسی رایگان

این به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه در روابط خود تسلیم شوند، چگونه با دیگران درگیر شوند بدون اینکه به دنبال سوء استفاده از آنها باشند و همچنین درک کنند که روابط سالم و متقابل چیست.

برای اولین بار در زندگی آنها

نه: اگر می خواهید در دروغ، فریب و منطقی سازی زندگی کنید
برای کسانی که با اعتیاد جنسی دست و پنجه نرم می‌کنند، اغلب این استدلال منطقی است که آنها فقط به خودشان آسیب می‌زنند، به خصوص اگر «فقط» پورن باشد.

با این حال، این تنها یکی از بسیاری از دروغ‌هایی است که به خود می‌گویند تا بتوانند آسیب‌های ناشی از آن را به حداقل برسانند.

به یاد داشته باشید، اعتیاد جنسی پیشرونده است و افزایش بازیگری اجتناب‌ناپذیر است و با آن دروغ‌های بیشتر، پنهان‌کاری بیشتر و درد بیشتری همراه خواهد بود.

آسان نیست، اما اگر کسی که در حال مبارزه است واقعاً یک دقیقه طول می کشد تا ببیند چقدر از زندگی اش دروغ است، چشم باز و گاه هشیار کننده است.

اما اگر برنامه ای برای ترک اعتیاد و فریب در نظر گرفته نشود، این مهم نخواهد بود.

بله: اگر می خواهید میراثی به جا بگذارید که تفاوت ایجاد می کند
افرادی که برای انجام کارهای سخت و متعهد ماندن به برنامه بهبودی خود با اعتیاد جنسی مبارزه می کنند، مزایای بسیار زیادی دارند، اما همین مزایا شامل خانواده آنها نیز می شود.

آنها می توانند میراثی به جا بگذارند که می توانند به آن افتخار کنند.

پس از گذراندن یک زندگی با شرم و شرم، بسیار قدرتمند است که ببینیم با ماندن در نبرد روز به روز می توان زندگی ای که افتخار و احترام را به نمایش می گذارد به فرزندان و خانواده منتقل کرد.

مرکز مشاوره حل مشکلات جنسی

در مواقعی که سخت است، واقعاً پردازش یک زندگی مهم می‌تواند به عبور از نقاط سخت کمک کند.

بنابراین، آیا مبارزه با اعتیاد جنسی ارزشش را دارد؟ فقط شخص در آن نبرد می تواند تصمیم بگیرد. آنها باید بیشتر از هر کس دیگری آن را بخواهند.

بیشتر از همسرشان، بیشتر از مشاورشان، بیشتر از خانواده شان، بیشتر از شرکای پاسخگویشان.

در حال حاضر، ممکن است بیش از حد احساس شود که فداکاری برای مبارزه با اعتیاد بیش از آنچه ممکن است می‌خواهد، با این حال، نتیجه آن برای فرد و خانواده‌اش تأثیرگذار است و در حال تغییر است!

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909