خدمات ما،افتخار ماست

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان مشهد

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان مشهد

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان مشهد 24 ساعته و بهترین وکیل مشهد که شماره مشاوره حقوقی در مشهد شبانه روزی رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد تا به سوالات شما پاسخ دهد.

در این مقاله اول ، به طور خلاصه توضیح می دهم که وابستگی به چه معناست. به طور کلی ، “دلبستگی” معمولاً به پیوند بین شما و شخص دیگر یا چیزی اشاره دارد.

وکیل و مشاور حقوقی طلاق به طور غیر رسمی ، مردم به صورت “دلبسته” به یک شخص ، حیوان خانگی ، مکان یا شی صحبت می کنند.

به طور خاص ، دلبستگی به پیوند عاطفی پایدار بین دو نفر اشاره دارد. این بر اساس پیوند روانی و اعتماد است و بر اساس تجربیات مشترک (بین فردی که از نظر فنی هماهنگ است به اشتراک گذاشتن احساسات ، اشتراک توجه و هدف و موارد مشابه) است.

از نظر فنی ، می توان سیستم دلبستگی ، رفتار دلبستگی و الگوهای دلبستگی را توصیف کرد. بیایید نگاهی به هر کدام بیندازیم.

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی رایگان مشهد

سیستم دلبستگی: سیستم دلبستگی سیستم بیولوژیکی است که برای اطمینان از بقای نوزاد انسان تکامل یافته است. این در اصل یک سیستم “جستجوی مجاورت” است.

هنگامی که یک نوزاد ، کودک یا شخص تهدید می شود ،مشاوره حقوقی سیستم دلبستگی فعال می شود و رفتارهای دلبستگی بیان می شود.

از برخی جهات ، سیستم قفل مانند سیستم گرمایش / سرمایش خانه شما است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، سیستم در حین کار به وضوح قابل مشاهده نخواهد بود. سیستم فقط زمانی روشن می شود که دما خیلی گرم یا خیلی سرد باشد.

به طور مشابه ، سیستم دلبستگی تنها زمانی فعال می شود که احساس امنیت فرد تهدید شود و رفتار دلبستگی فعال شود. هنگامی که شخصی تهدید می شود ، آن شخص به طرفدار دیگری نزدیک می شود. برای نوزادان و کودکان ، این “مورد علاقه دیگر” مراقبت کننده اصلی است.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان مشهد

اعداد اصلی وابستگی فرد می تواند در طول زمان تغییر کند. به عنوان مثال ، اگر در سنین نوجوانی دچار سانحه رانندگی می شدید ،

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان مشهد 24 ساعته

اولین فردی که با او تماس می گرفتید مراقب اصلی شما (والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ و غیره) بود. در بزرگسالی ، وکیل اولین فردی که با او تماس می گیرید ممکن است شریک زندگی شما یا شریک زندگی شما باشد.

رفتار دلبستگی: رفتار دلبستگی یک رفتار صمیمی است. یک کودک کوچک می تواند با عجله به سراغ والدین خود برود ، یک مرد جوان می تواند با والدین خود یا یکی از عزیزانش تماس بگیرد.

جستجوی نزدیک به “دیگری” مورد علاقه باعث می شود فرد احساس امنیت ، امنیت و محافظت کند.

با کنترل احساسات فرد ، سیستم دلبستگی غیرفعال می شود و فرد می تواند “به زندگی خود ادامه دهد”. در یک کودک کوچک ، بین کاوش کودک در منطقه و بازی و بازگشت به والدین برای “سوخت گیری” ، وضعیت بدتر می شود.

آدرس بهترین مشاور حقوقی آنلاین مشهد

مدلهای دلبستگی: مدلهای دلبستگی زیادی وجود دارد. اینها تشخیص های روانپزشکی نیستند. اصطلاحات توصیف مدل یا نحوه حفظ و بحث درباره روابط صمیمی و صمیمی فرد است.

نوزادان و کودکان نوپا ممکن است الگوهای دلبستگی متفاوتی با مراقبین مختلف داشته باشند. در سن سه تا پنج سالگی ، الگو “متبلور” می شود و شخص اساساً الگوی دلبستگی را در همه روابط خود نشان می دهد.

چهار مدل به طور کلی در ادبیات تحقیق توصیف شده است.

آنها عبارتند از: ایمن (یا امن تر) ، دو مدل ناامنی (برای کودکان: ابهام و اجتناب ، برای بزرگسالان ، انواع مربوط به ناامنی مرتبط و نادان) و بی نظم.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909